Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem o czym jest ten serial, czym się tak podniecacie.Przeczytałem opis tego The Walking Dead i powiem że dla mnie to jakaś beznadzieja.Serial o zombie.Interesują was takie bajki?

No i? Przecież nie każdy musi oglądać ten serial. Ja tam się cieszę, oglądałem trochę tą "okrojoną wersję" i mi się spodobało.

Przypominam, że dzisiaj premiera Sons of Anrchy. Po zapowiedziach serial wygląda świetnie. Dla mnie, jako fana Grand Theft Auto pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sons Of Anarchy miało trwać 1,5h , trwało 52 minuty. Potem 8 minut reklam i o 22:00, nie 22:30 puścili pełną wersję The Walking Dead. Powinni puścić zaraz po tym jakąś powtórkę Simpsonów, żeby się wyrównało, a nie że zamiast nagranego Prison Breaka mam co innego, o Tiempo Final już nie wspominając..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna niepotrzebna afera o to, że Son of Anarchy miało trwać półtorej godziny, a trwało niecałą godzinę? Obejrzałem pełną wersję The Walking Dead i uważam, że afera była niepotrzebna, Ci co oglądali krótszą wersję niewiele stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Foxa ciągle spamują o te napisy. Czy ci ludzie nie rozumieją, że zdecydowana większość nie chce napisów? Napisy jako opcja, jak najbardziej, ale nie zamiast lektora.

 

Skoro jest spory odzew, to dlaczego Ty nie zrozumiesz, że może jednak większość grupy docelowej kanału chce napisów? :)

A tak poważnie, to oczywiście powinien być wybór, tak jak na Canal+ czy Ale Kino!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w grupie docelowej i ostatnią rzeczą jakiej pragnę po 8 godz pracy przed komputerem, jest czytanie napisów podczas filmów/seriali.

 

Nie tak dawno AXN przeprowadził sondę w sprawie wersji "Flashforward". Wydawać by się mogło, że zwolennicy napisów wygrają (z wiadomych względów), a przegrali i to bardzo wyraźnie (ok 33% do 67%)

Powtarzam ja nie jestem przeciwnikiem napisów, ale tylko wtedy gdy jest możliwość wyboru.

 

ups, chyba mały OT się zrobił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2007 TVP robiła badania. 45% było za lektorem, drugie 45% za dubbingiem (!!!) a reszta za napisami.

Ja też sobie po marudzę, bo nie chce lektora, tylko dubbingiem, a sądząc po badaniach, nie tylko ja.

Ankieta przeprowadzona przez AXN zakładała tylko lektora i napisy, bez dubbingu niestety....

A FOX i tak nadaje Simpsonów i Family Guya z napisami... szkoda, że hardsub. Kolejny nadawca oszczędza grubą forsę na tłumaczeniu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sobie sam oglądać dubbing, skoro takowego nie ma? Znajdź mi do pozycji FOXa dubbing. Gdziekolwiek - na innej stacji, na DVD. No proszę?

Za to w 2002 roku ten procent wynosił około 40% (zwolenników dubbingu) bo były robione badania. FOX ma kasę na porządny dubbing, z resztą w tym wypadku to on by zlecał i oceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, ale nie zauważyłem ;)

Co do tych seriali, to całkiem, całkiem się zapowiadają ;) Szkoda tylko, że jest dopiero po kilkanaście odcinków, ale te seriale niedawno miały swój start w Ameryce, więc się nie ma co dziwić. Szczególnie dobrze zapowiada się przygoda szpiegowska pt. "Archer".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...