Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, enski napisał:

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego mając aktywny bezterminowo pakiet IPLA PLUS i chcąc sobie obejrzeć taki klasyk, jak "Szpital na perypetiach", przed serialem pojawia się cała masa reklam?

Ipla chce żebyś płacił dodatkowo 10PLN/m-c za możliwość oglądania bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już temat dostępności 4K był przerabiany kilkakrotnie.

To CP powinno zależeć, żeby byli klienci chętni na wykup pakietu,  a nie na odwrót.

Ipla:  40 zł...., gdy np w PC+ Mistrzowska Piłka jest za 0 zł w droższych pakietach,  w UPC za 20 zł * razem z Eleven.  

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja mam zamiar obejrzeć ten mecz w 4K. Liczę, że jeszcze dwa mecze będą w 4K w tej odsłonie LM.

Jakbym miał pewność, że będzie 4K 50FPS to też bym wykupił pakiet i obejrzał. Ale nie mam zamiaru płacić dodatkowo za gorszą jakość, niż jest na CP GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lakiman napisał:

Już temat dostępności 4K był przerabiany kilkakrotnie.

To CP powinno zależeć, żeby byli klienci chętni na wykup pakietu,  a nie na odwrót.

Ipla:  40 zł...., gdy np w PC+ Mistrzowska Piłka jest za 0 zł w droższych pakietach,  w UPC za 20 zł * razem z Eleven.  

To jest koszt ogladania LM bez lojalki.. Nie kazdy ma umowe dlugoterminowa z operatorem telewizyjnym i wg mnie ipla to swietna alternatywa. Np w Orange TV gdybym chcial ogladac LM musialbym wykupic caly pakiet canal+ za 50zl miesiecznie. Poza Lm w ogole bym go nie ogladał, bo ekstraklapa czy zuzel mnie nie interesuje. I zamiast 600zl rocznie za pakiet C+ place 4razy w roku 40pln dokladnie za to czego potrzebuje.

Edytowane przez Wyso
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to nie problem wydać 40 zł, zwłaszcza że nie trzeba wiązać się umową z operatorem.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic), w dodatku napisany bełkotliwie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fpsy to są ogólnie dywagacje na podstawie obserwacji userów, potwierdzenia na to nie ma.

Dziwne wydaje się, żeby inny stream szedł na Androida, a jeszcze inny na Tizena zwłaszcza, że na obu domyślnie do adaptycyjnego streamingu stosuje się HLS.

Ale nie będe płacil 40 zł, żeby zobaczyć jaki manifest tam idzie ;).

A cała teoria o 25 klatkach (które zresztą nie wyglądały źle jak się oglądalo to na prawidlowo ustawionym sprzęcie) wzięła się z jednej z początkowych emisji ze 2 lata temu, która była udostępniona potem jako VOD w Ipla i można było zajrzeć do pliku mp4 i rzeczywiście to 25 fps było.

Natomiast w emisji live tych różnych profili może być i 10 i są one dostosowywane do prędkości łacza usera.

Tak jak w przypadku C+ Sport w OTT, gdzie 50 fps jest dopiero przy najwyższym bitrate i 1080p, a reszta leci w 25 klatkach (tutaj na przykładzie francuskiego):

Screen-Shot-2021-04-23-at-15-02-49.png

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, perdos napisał:

Kompletnie tego nie rozumiem. Przecież można dać opcje z domyślnym uruchamianiem w 25 FPS (dla słabszych urządzeń ATV) i możliwością zmiany na 50 przez użytkownika.

 

Pewnie mają umowę z Samsungiem. U mnie na telewizorze z Androidem działa 4K w 25fps bez problemu, natomiast na Apple TV nie działa w ogóle od jakiegoś czasu. Transmisja 4K powinna być w 50fps a przy próbie uruchomienia wyświetla kadr z meczu i buforuje w nieskończoność. I bądź tu mądry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:
Te fpsy to są ogólnie dywagacje na podstawie obserwacji userów, potwierdzenia na to nie ma.
Dziwne wydaje się, żeby inny stream szedł na Androida, a jeszcze inny na Tizena zwłaszcza, że na obu domyślnie do adaptycyjnego streamingu stosuje się HLS.
Ale nie będe płacil 40 zł, żeby zobaczyć jaki manifest tam idzie ;).
A cała teoria o 25 klatkach (które zresztą nie wyglądały źle jak się oglądalo to na prawidlowo ustawionym sprzęcie) wzięła się z jednej z początkowych emisji ze 2 lata temu, która była udostępniona potem jako VOD w Ipla i można było zajrzeć do pliku mp4 i rzeczywiście to 25 fps było.
Natomiast w emisji live tych różnych profili może być i 10 i są one dostosowywane do prędkości łacza usera.
Tak jak w przypadku C+ Sport w OTT, gdzie 50 fps jest dopiero przy najwyższym bitrate i 1080p, a reszta leci w 25 klatkach (tutaj na przykładzie francuskiego):
Screen-Shot-2021-04-23-at-15-02-49.png

 

Na Android TV transmisje 4K mają 25 FPS, takie są obserwacje userów i taki jest fakt. Wygląda to źle i jest kpiną z użytkowników, którzy płacą 40 PLN na miesiąc. Jak jest na Tizen to nie wiem, nie widziałem, ale Ipla na WebOS wygląda jak z 95r. i nie wspiera transmisji, o których mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...