Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe na liście zwycięzców tego konkursu i konkursu zaklinacz psów powtarzają się tylko 2 nazwiska kobiet z Wrocławia.

Nie wierzę że te osoby co wygrały nagrody w zaklinaczu psów nie próbowały grać teraz a przecież wiedzieli kiedy wysłać sms.

Pewnie cyfra zmienia godziny na tym swoim serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest 14 a listy szczęściarzy na stronie cyfry nie ma.....

 

ktos tu leci sobie w kulki .....

 

ja wysłałem o 19.59.56

 

sms dotarł 2 sekundy po 20.00 :P

 

Przecież liczy się chyba data wysłania a nie dotarcia.

Ja wysłałem kilka sekund po 20, dotarł praktycznie 2 sekundy później, ale smsa "dziękujemy..." dostałem dopiero co najmniej jakąś minutę później.

 

No i co to za cząstkowe wyniki? Jak podają to powinni od razu całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam raport, z godziny 20,00 i z nagrody [beep]a, ale to było do przewidzenia jeśli chodzi o nagrody to ja nie wierze by ktokolwiek wygrał te nagrody.

Póki nie zobaczę nie uwierzę, a na sms zarobili i to pewnie dość sporo. No ale jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta, a C+ po ostatniej Dobijającej Promocji raczej abonentów nie zdobędą, więc trzeba było zarobić no to wymyślili konkurs sms za 3,66 i po sprawie.

Co do pozostałych nagród w postaci Karty to nie wiem czy szukają znajomych by im wręczyć nagrody czy jak? bo jak jest konkurs to się ogłasza wszystkie wyniki a nie dzieli na części jak to C+ zrobiła bo nie przypominam sobie bym dzielił sms na pół. Tak więc BEZ KOMENTARZA Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie dlaczego nie publikują pewnej listy zwycięzców oraz czy kupony z sephory zostaną wysłane przed świętami ( w końcu konkurs miał nazwę - 111 ŚWIĄTECZNYCH NAGRÓD OD CANAL+!

)

PS

Każdy rejestrujący się w konkursie miał podany adres mailowy oraz nr telefonu. o wygranej ( nawet kuponów ) powinni poinformować mailowo lub smsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to na prawdę dziwnie wygląda.

W poprzednim konkursie Zaklinacz psów byłem na 29 miejscu, teraz posłałem sms dosłownie 3s wcześniej, dostałem potwierdzenie a na liście zwycięzców mnie nie ma.

100 nagród i się na żadną nie załapać a jak było 50 to bez problemu?

Myślałem że pozmieniali godziny na serwerze ale widzę że te 2 osoby co się powtarzają w tych 2 konkursach trafiły więc nie wiem co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te konkursy to ściema. Jak są dobre nagrody nazwiska zaczynają się powtarzać. Jakiś czas temu zwycięzcą też był Paweł Kiełbasa (zapamiętałem przez śmieszne nazwisko) i teraz też jest na liście.

Od Cyfry raz wygrałem bilet na Torwar. Byłem wtedy nawet chyba pierwszy na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można by podważyć ważność konkursu ale reklamacje można składać tylko do cyfry i kółko się zamyka.

Najlepsze jest to że osobiście albo poleconym, specjalnie żeby na lawinę e-maili nie odpisywać :)

 

Ja myślę że po prostu się im jednak system zapchał od ilości smsów i dlatego takie losowe wyniki.

Na liście są osoby które w poprzednich konkursach wygrywały główne nagrody i jedne dalej są na wysokich miejscach a inne nagle ledwie na końcu stawki.

A oni na pewno nie wysyłają sms na chybił trafił tylko wg jakiegoś konkretnego zegara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem ale tylko ten kupon upominkowy i tez się dziwie bo smsa wysłałem dokładnie o 20 a jestem pośrodku listy.

to się ciesz. bo ja wysłałem 5 sekund przed 20.00 wg zegara atomowego . potwierdzenie przyszło mi o równej 20.00 i nic nie wygrałem. myślę ,ze im zapchał się serwer i losowali a nie brali pod uwagę kolejność przyjścia smsów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą sprawą jest to, że ten konkurs to ściema. Już samo ogłoszenie wyników jest dziwne, bo zgodnie z art. 4 ust. 3 :" Wyłonienie Laureatów na zasadach określonych w ust. 1 odbędzie się w dniu 9 grudnia 2010r. w siedzibie organizatora Konkursu." Więc dlaczego wyniki podali dopiero dzisiaj, i najpierw tylko "pierwszych" 11 osób z informacją pozostałe wygrane są w trakcie wyłaniania ? A wiadomo że nikt im nie udowodni że ściemniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłacie przed czasem i się dziwicie, że nie wygraliście :lol2:

Za chwilę ktoś założy temat "Nie wygrałem w konkursie, czy można rozwiązać umowę..." :mrgreen:

 

a wiecie gdzie sa nasze nagrody? tu - http://www.wprost.pl/ar/167515/Jak-wygr ... 67515&pg=0

 

Ręce opadają. Ludzka [beep]ość i zachłanność nie zna granic. Takich ludzi powinno się jakoś eliminować z udziału w jakichkolwiek konkursach, ale to nierealne bo napychają kieszenie organizatorom, a zwykły człowiek na tym traci bo przez tych [beep]ów nie ma szans na wygraną. Dla mnie to zwykłe świństwo.

Ale w sumie ten tekst dotyczy tylko konkursów gdzie trzeba wysyłać dużo smsów a nie tylko jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się skonsultowałem z prawnikiem i za złamanie regulaminu można się domagać od C+ całkowitego zwrotu kosztów za nie wywiązanie się z umowy a na gruncie cywilnym odszkodowania, UOKiK może także nałożyć kare na C+ tylko co to wszystko da skoro u nas kary są na poziomie 200zl, śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konkurs z ery też mnie wkurzył, straciłem 1000 bo mi się zdawało że jak siedzę prawie cały dzień i szukam odpowiedzi to inni nawet na to czasu mieć nie będą :)

Teraz już się wypisałem z takich konkursów a także z ery.

A w konkursach cyfry to od chyba 3 czy 4 lat nigdy w gwiazdkowym nic nie wygrałem, ewentualnie w innych gdzie zainteresowanie było mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłacie przed czasem i się dziwicie, że nie wygraliście :lol2:

Za chwilę ktoś założy temat "Nie wygrałem w konkursie, czy można rozwiązać umowę..." :mrgreen:

Nie pisz głupot. Bo Co innego jest naciśniecie guziczka -"wyślij" przed czasem a co innego fizyczne dojście smsa do cyfry . Jeśli otrzymałem pozytywne potwierdzenie od cyfry smsem zwrotnym w uczestnictwa w konkursie to po prostu nie lubię jak mnie ktoś w chu.... robi . I tu nie chodzi o bon na 200zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten konkurs to Pic na wodę fotomontaż ...

Ja też się nawet na tą niby kartę nie załapałem, jedno jest pewne to był pierwszy i ostatni konkurs w C+ w którym brałem udział, lepiej dziecku czekoladę kupić jak dawać tym cwaniakom zarabiać! jak pisałem we wcześniejszej wiadomości musieli trochę znajomych poszukać by ogłosić listę zwycięzców i znaleźli. Jak kupowałem C+ to w APS mnie zrobili na 100 zł tak wiec robienie z abonentów Idiotów to najlepiej im wychodzi... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem ale tylko ten kupon upominkowy i tez się dziwie bo smsa wysłałem dokładnie o 20 a jestem pośrodku listy.

 

A o której wysłałeś SMSa i jakim zegarem się sugerowałeś?

Ja sprawdzam tutaj: http://www.gum.gov.pl/pl/site/zegar bo to jest oficjalny czas urzędowy w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...