Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

:lol2:

Telewizory SAMSUNG 3D 50" zdobyli:

...

4. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

5. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

6. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

7. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

...

25. ILONA ANDRZEJCZAK, WARSZAWA

26. ILONA ANDRZEJCZAK, WARSZAWA

27. DANUTA MAJKUT, KĘTRZYN

28. DANUTA MAJKUT, KĘTRZYN

...

Nie chce mi się dalej czytać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, znowu wygrali jacyś oszuści spod ciemnej gwiazdy.

Co on ma 4 abonamenty ten koleś? I na wszystkie 4 wygrał? Coś mi się wydaje, że z uczciwą grą to nic wspólnego nie miało. Napisałbym co o nim sądzę, ale to by się nie nadawało do publikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, znowu wygrali jacyś oszuści spod ciemnej gwiazdy.

Co on ma 4 abonamenty ten koleś? I na wszystkie 4 wygrał? Coś mi się wydaje, że z uczciwą grą to nic wspólnego nie miało. Napisałbym co o nim sądzę, ale to by się nie nadawało do publikacji.

Też tak uważam... Brakuje słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50''

4. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

5. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

6. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

7. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

 

40''

69. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

70. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

72. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

73. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

77. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

78. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

80. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

 

416. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

418. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

419. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

421. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

423. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

425. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

427. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

428. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

429. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

Idę o zakład że 80% zwycięzców to dystrybutorzy, z tym że reszta z nich miała pecha i mają po jednej sztuce... och jak przykro :)... może za mało umów sprzedali i nie mieli tego szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem drugą na forum. TV 40"

1 sms z nr abonenta -zapomniałam o kropce w sms-sie.

2 sms zwrotny o błędnej wiadomości.

3 wysłany prawidłowy sms.

4 sms z pytaniem ... 15 lat

5 spokojnie przeczytałam pytanie i odpisałam TAK

6 prawidłowa odpowiedz ...

7 na drugi dzień sms -znalazłaś się na liście uczestników z szansą na nagrody....

8 wczoraj sms, że wygrałam :jupi:

9 czekam na nagrodę

------------------------

Cieszyłam się z wygranej, ale po przeczytaniu tego forum i listy "autoryzowanych dystrybutorów C+" którzy zdobyli nagrody, to delikatnie mówiąc jest to nie w porządku.

Cytat z regulaminu:

"8) W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Cyfry+ oraz podmiotów bezpośrednio zaangażowanych w przeprowadzenie Konkursu, oraz członkowie ich rodzin. Za członków rodziny dla celów niniejszego Regulaminu uznaje się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia. Organizator nie jest obowiązany do uzyskania od uczestników Konkursu pisemnych oświadczeń dotyczących spełnienia powyższego warunku." To powinno też dotyczyć dystrybutorów ( a co, niech mają tak jak wymienieni powyżej )

Drugą sprawą jest to że, jaki normalny człowiek zdrowy na ciele i umyśle podpisuje kilkanaście umów abonamentowych? - Po ta aby mieć korzyści majątkowe w postaci bardzo tanich tunerów sat. i telewizorów. I przed takimi osobami powinien chronić też regulamin! ( Chcesz zarabiać nic nie robiąc graj na giełdzie !!!)

Można pisać by więcej przykładów, ale co to da? Przecież żyjemy w POLSCE- afryka-polska (nie obrażając Afryki)

 

Swoją drogą lista zwycięzców jest przydatną bazą danych firm, które posiadają po tej akcji odbiorniki RTV. KRRiT ucieszy się z faktu posiadania tylu nowych odbiorników zarejestrowanych na firmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Odwazny zgarnia 11 tv i ta kobitka powiazana z nim 9!!! Nie mogłem wczoraj zasnąć, jak on tego dokonał? Czy podpisał tyle umów? Moze są to umowy na tv kablowe czy coś takiego?

Po drugie czy Panu Odważnemy jako autoryzowanemu przedstawicielowi wolno brac udział w konkursie? pkt 8 regulaminu!!! Czy to jest pracownik cyfry?

I po trzecie wyniki sa poadane w postaci listy. Ale nie przedstawiaja kolejnośći w danym dniu, tak jak dokładnie okreslił to regulamin.

Kolejna rzecz to szybkość smsów, jaka jes pewność ze wysłał z kompa? Czy organizator widzi ze smsy byly wyslane z kompa?

Po czwarte, chodzi mi po głowie danie cynku tvn, jak cyferka magicznie kręci i mami ludzi. Tylko potrzebował bym troche wsparcia w odpowiedziach na powyższe pytania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja nie biore udzialu w takich konkursach ale z tego co tutaj czytam to 2 ostatnie konkursy C+ to po prostu szopka. Nie wiem czy regulaminu i wynikow konkursu nie przesle do UOKiK aby przyjrzeli sie dokladnie konkursom organizowanym przez C+. Z listy wynika fakt, ze dystrybutor Cyfry+ zawiera umowy z klientami, ich numery wysylal w zgloszeniu i teraz ma nagrody na ich numer abo. Zgodnie z regulaminem nie powinien ich otrzymac, gdyz pisze tam jak byk:

 

"W przypadku, gdy okaże się, że zdobywcą Nagrody jest jakakolwiek osoba nieuprawniona, a więc taka, która nie spełnia warunków niniejszego Regulaminu lub też naruszyła jego postanowienia, osoba taka traci prawo do Nagrody, a w wypadku ujawnienia tego faktu po odbiorze Nagrody, osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu".

 

Mysle ze warto zainteresowac tego typu praktykami jakis urzad. Ze swojego doswiadczenia wiem, ze to dziala. Napisalem kiedys do UKE i w 3 dni zrobiono to, czego operator netu nie umial zrobic w półtora miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie masz racji iż wysyłał numery abonentów, gdyż wtedy oni byliby na liście a nie on!!! Te umowy muszą być na niego. Ale 11 telewizorów???? I ta kobieta z tej samej miejscowości napewno jest z tym gościem powiązana, To nie przypadek!!! Razem zabrali 20 nagród.

Narada Panowie co robimy? A zapomiałem dodać ze wygraliśmy z żona tv 40 :) , ale namówiłem kolegę bo wachał się miedzy cyfrą a n i niestety był "za wolny" i podpisal tylko jedną umowę! :) A mówiłem że ze trzy trzeba podpisać;) Jak kumpel zobaczyl wyniki to w oczach roiło mu sie od tych powtarzających sie nazwisk. A słowa jakie używał nie nadaja sie do publikacji...A na poważnie teraz jest chryja, przez właśnie takich Odważnych...

Co robimy??? Może nalezy "uprzejmie donieść Cyfrze", w końcu konkurs robiła zewnętrzna firma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nic nie można z tym zrobić.

To po prostu tak miało byś i C+ na pewno wiedziało co robi i że będą przekręty. Ja na przykład nie wiedziałam o tym punkcie regulaminu.

"14)Jeden Uczestnik może wziąć udział w Konkursie dowolną liczbę razy, z zastrzeżeniem iż, jeden numer Abonenta uprawnia do podjęcia maksymalnie dwóch Zgłoszeń uczestnictwa w Konkursie z dwóch różnych numerów GSM, z których ostatecznie w Rankingu Zgłoszeń jest brane pod uwagę tylko to Zgłoszenie, które zostało dokonane w czasie korzystniejszym dla Uczestnika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a mnie Cyfra+ anulowała zgłoszenie ze względu na ponoć problem z operatorem komórkowym, i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie mały szkopuł, a mianowicie ja to zgłosiłem 17 grudnia, a mnie C+ odpisała dopiero 26 Grudnia co jest nie zgodne z punktem 8 Regulaminu, który mówi że każdy ma prawo do wzięcia udziału, a mnie tego prawa odmówiono. więc wysłałem do organizatora pismo z żądaniem wygranej, a jak to nie pomoże to najpierw Powiatowy Rzecznik Konsumentów, później telewizja, i Prasa i w następstwie Sąd. Jeśli chodzi o UOKiK z doświadczenia wiem iż ta instytucja nie podejmie się sprawy Indywidualnie, a jedynie na wniosek PRzK lub jeśli kilku abonentów przygotowało by jeden wniosek o Nieuczciwe praktyki ze strony operatora, czy naruszenie zbiorowego interesu Konsumentów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2011/01/20110120-magiczny.h

No to jestem drugą na forum. TV 40"

1 sms z nr abonenta -zapomniałam o kropce w sms-sie.

2 sms zwrotny o błędnej wiadomości.

3 wysłany prawidłowy sms.

4 sms z pytaniem ... 15 lat

5 spokojnie przeczytałam pytanie i odpisałam TAK (czas około 10-15s.)

6 prawidłowa odpowiedz ...

7 na drugi dzień sms -znalazłaś się na liście uczestników z szansą na nagrody....

8 wczoraj sms, że wygrałam :jupi:

9 czekam na nagrodę

------------------------

to u mnie trwało kilka sekund a mnie jednak nie ma na liście zwyciężców. wysłałem najpierw zgłoszenie i czekając na pytanie napisałem sobie odpowiedź. po przyjściu smsa z pytaniem nie czytając go wysłałem odpowiedź moglo to trwać z 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS należało wysyłać przy najmniejszym obciążeniu sieci GSM ( 3-4 rano). Czas liczony jest od momentu wysłania sms-a i dlatego ponoć są takie rozbieżności z tym co Nam się wydaje. Jest to zawarte w regulaminie i mieliśmy obowiązek zapoznać się z tym. Raczej nic z tym nie zrobimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do cyfry. I konsultant był zdziwiony że jest osoba która wygrała 11 razy!!! Po drugie jak powiedziałem że to autoryzowany partner cyfry to go zatkało i poprosił o chwilkę cierpliwości... Nie przypuszczał że tak się dzieje. Podał emeil na jaki pisać, połaczył sie z innym działem i odpowiedział mi ze to zweryfikują. jego zdaniem jest to sytuacja kuriozalna. Także to wszystkich co nie wyrali jest szansa że te wyniki zostaną zweryfikowane. Jak powiadomić UOKiK???? Myślę że podsunął dobry pomysł, niech sie temu przyjrzą...

A i moim zdaniem jakby wyniki były podane z każdego dnia osobno to wyśmy wiedzieli który był każdego sms??? Czy te osoby co zgarneły te 20 tv dokonały tego w jeden dzień? czy kilka?

A tak zrobili jedna listę i masło maślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...