Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Po dużej porcji reklam o 11:21 zaczęła się retransmisja, ale 3. treningu, nie kwalfikacji. Być może zobaczymy zarówno trening jak i qual w retransmisji. Niestety są też paski. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma jutro być to ja podziękuję. Nie po to nie śledzę mediów, żeby czasem na wyniki przypadkowo nie trafić. A oni z miejsca informują o tym kto wygrał. W dodatku pasek zasłania informacją o przewadze/stracie. A w międzyczasie jeszcze flash o wyniku. Profesjonalizm pełną gębą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to trzeba oglądać na żywo - jest teraz promocja na ipli, o której wspomniał kolega wyżej. Ja tą retransmisję wykorzystuję tylko do nagrania sobie, bo z PS nie mam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98

Niestety ja przez cały sezon będę musiał sobie radzić tak

56937166391695797650_thumb.jpg

Ochoty na instalowanie telewizji kablowej lub satelitarnej nie mam, ponieważ wiąże się to z koniecznością rejestrowania odbiornika TV.

A antenę DVB-T mam pokojową i dobrze odbiera wszystkie 3 muxy oraz dwa niemieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja przez cały sezon będę musiał sobie radzić tak

56937166391695797650_thumb.jpg

Ochoty na instalowanie telewizji kablowej lub satelitarnej nie mam, ponieważ wiąże się to z koniecznością rejestrowania odbiornika TV.

A antenę DVB-T mam pokojową i dobrze odbiera wszystkie 3 muxy oraz dwa niemieckie

Przecież nie rejestrujesz odbiornika tv jak bierzesz kablówkę lub satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skrócili i sprawę już na Twitterze zgłosiliśmy do Polsatu. Również wspomnieliśmy o kwestii podawania wyników na pasku podczas trwającej właśnie transmisji i w Sport Flashach. Dzisiaj już chyba nie było wyników na pasku podczas retransmisji wyścigu, zostały tylko w Sport Flashach. Grzegorz Jędrzejewski odpisał, że będą działać. Tutaj właśnie wielki pozytyw dla pana Grzegorza za możliwość aktywnej komunikacji. Szkoda, że tu na forum wpadł tylko na chwilę, ale to też trzeba docenić. Bardzo się stara widać i na przestrzeni czasu mogę powiedzieć, że jak kiedyś mnie drażnił tak dzisiaj z dużą chęcią lubię go słuchać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii skrócenia w pełni się zgadzam. Jednak w kwestii powtórek i wyników nie popadajmy w paranoję. Powtórka ma to do siebie, że prezentuje te wydarzenia, o ktorych stacje informacyjne już poinformowały, które już się wydarzyły. Jeżeli komuś zależy obejrzeć wyścig na żywo, nie wiedząc, jak się skończył, to trzeba oglądać na żywo. Równie dobrze można by było się oburzać, że PSN daje jakąś powtórkę meczu, który leciał na żywo wczoraj na PS, a na pasku leci wynik ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra maraton z motocyklowymi mistrzostwami świata w Polsacie Sport News!( oczywiście na żywo lub ewentualnie premiera)

 

 

Poza tym planowane jest pokazanie wszystkich sesji treningowych,kwalifikacji i wyścigu Gp Malezji w Polsacie Sport News(oczywiście jako retransmisje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...