Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend bardzo dużo piłki nożnej i F1 na żywo w polsacie sport news:

piątek,22 listopada:

Piłka nożna:

18:00 Liga ukraińska:Metalurg Zaporoże-Zoria Ługańsk(na żywo)

Piłka nożna plażowa:

20:05 Puchar interkontynentalny:2 pólfinał:Szwajcarja-Rosja(premiera)

sobota,23 listopada;

13:55 Liga rosyjska:CSKA Moskwa - Spartak Moskwa(na żywo)

18:40 Liga holenderska:PSV Eindhoven - Heerenveen(na zywo)

20:40 Liga holenderska:Ajax Amsterdam - Heracles(na zywo)

Formuła 1:

16:00 studio(na żywo)

17:00 GP Brazylii-kwalifikacje(na żywo)

18:00 studio(na żywo)

niedziela,24 listopada

piłka nożna:

10:25 Liga rosyjska:Lokomotiw Moskwa-Dynamo Moskwa(na żywo)

Formuła 1:

15:05 studio(podsumowaanie sezonu),(na żywo)

17:00 GP Brazylii-wyścig(na żywo)

19:00 studio(na żywo)

 

Z tego wynika,że w sobotę między 13:55 a 22:40 w PSN cały czas transmisje na żywo, a w niedzielę między 15:05 a 22:00. Normalnie super, szkoda,że w nastepny weekend transmisji na żywo będzie jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można narzekać. 5 spotkań piłkarskich "na żywo" w kanale otwartym. Jutro więcej transmisji w PSN niż w obu kanałach kodowanych,a więc płatnych. Darowanemu koniu się w zęby nie zagląda. W przyszłym tygodniu mniej transmisji,ale jest mecz ligi ukraińskiej czy holenderskiej. Swoją drogą w tym tygodniu Polsat pokazał,że jednak da się porządnie pokazać piłkę nożną. 10 spotkań w ciągu trzech dni , z czego po dwa na żywo z Ligi Rosyjskiej i ukraińskiej, holenderskiej ,cztery T-Mobile Ekstraklasy. Można do tego doliczyć jeszcze dwie retransmisję- jedną z ligi Ukraińskiej i holenderskiej. Czyli da się. Szkoda,że tak rzadko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moryl na pewno zainwestują w Premier League by ją puszczać w darmowym kanale.. Naprawdę bądźmy realistami. Liga Holenderska to jedna z mocniejszych lg w Europie i transmisja spotkań w kanale bezpłatnym jest pięknym gestem,na który nie stać konkurencji, która koduje nawet mecze, które zgodnie z prawem powinna udostępnić większej liczbie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, powinni pokazać mecz Internazionale - Trapani w ramach TIM Cup. Zauważ, że PSN pokazuje środowy mecz o 21:00. W ramówce jest w prawdzie podane spotkanie Sampdoria - Hellas, ale tego dnia o tej godzinie jest właśnie mecz w Mediolanie, a nie w Genui. Właśnie tego drugiego meczu z udziałem dwóch klubów Serie A TIM nie pokażą chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w piątek 14:40 Premier Liga – 19. kolejka: KUBAŃ KRASNODAR – CSKA MOSKWA

i ZENIT SANKT PETERSBURG – FK URAL o 16.50

jak na kanał za free to nawet nieżle

 

Też tak uważam i bardzo mnie to cieszy. Mam też nadzieję, że Polsat jednak zdecyduje się na F1 i będzie to pokazywać choćby na PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Wy jestem mile zaskoczony. Mam nadzieję, że utrzymają taki pułap i nie obniżą lotów po starcie PS Weekend. @pavl6 pewnie cały światek F1 w Polsce ma taką nadzieję.

 

Jest szansa, że Polsat Sport Weekend będzie nadawał w technologii HD? Może chociaż pseudo HD? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...