Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inauguracyjny pojedynek siatkarzy mistrza Polski Asseco Resovii w PlusLidze ma być transmitowany na żywo przez telewizję Polsat Sport. Rzeszowianie 6 października zmierzą się u siebie z AZS-em Olsztyn.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30 w sobotę i ma być pokazywane w Polsacie Sport, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport News. W tych kanałach zresztą transmitowane będą wszystkie sobotnie spotkania przez cały sezon.

 

Oprócz tego telewizja będzie pokazywała mecze z PlusLigi i OrlenLigi także w piątki, niedziele i poniedziałki. Piątkowe spotkania transmitowane będą o godz. 20, niedziele o godz. 14.30, a poniedziałkowe o godz. 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest duża różnica w jakości obrazu pomiędzy Polsat Sport News z DVB-T, a Polsat Sport News z HotBird?
W DVB-T jakość jest lepsza. To widać i słychać. Na Hot Birdzie więcej pikseli i gorszy dźwięk.

 

A jest możliwość gdzieś sprawdzić na internecie parametry kanałów? Jaka rozdzielczość, jaki bit-rate itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inauguracyjny pojedynek siatkarzy mistrza Polski Asseco Resovii w PlusLidze ma być transmitowany na żywo przez telewizję Polsat Sport. Rzeszowianie 6 października zmierzą się u siebie z AZS-em Olsztyn.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30 w sobotę i ma być pokazywane w Polsacie Sport, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport News. W tych kanałach zresztą transmitowane będą wszystkie sobotnie spotkania przez cały sezon.

 

Oprócz tego telewizja będzie pokazywała mecze z PlusLigi i OrlenLigi także w piątki, niedziele i poniedziałki. Piątkowe spotkania transmitowane będą o godz. 20, niedziele o godz. 14.30, a poniedziałkowe o godz. 18.

 

No właśnie w piatek o 20 wiec dlaczego piatkowego meczu Ekstraklasy Piłki noznej nie daja w w Polsacie Sport? Pierwszy weekend pażdziernika w Polsacie Sport tylko mecz Slaska w niedziele wyjatkowo o 17 na PS reszta na PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają takiego obowiązku, w końcu po to kupili ekstraklasę by na niej zarobić,więc nie chcą jej dawać do kanału ,którzy mają wszyscy abonenci. Liczne relacje do tej pory z tej ligi wynikały przede wszystkim z faktu,że na PSE była F1( w soboty i w niedzielę o 14.30) ,a mecze Śląska pokazują,bo promują "swój "klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to kanał informacyjny to brakuje mi w nim krótkich magazynów podsumowujących wydarzenia sportowe. Np podsumowanie kolejek z lig do których mają prawa, podsumowanie sportowe tygodnia itp Brakuje też jakiegoś dłuższego podsumowania wydarzeń sportowych dnia wcześniej niż 23:15. Ten sportflash co godzine to porażka, mogliby to ograniczyć i puszczać rzadziej. Plus za wiele ciekawych wydarzeń na żywo tak jak w ten weekend mecz Feyenoordu z NEC to jest na prawde coś! Licze, że stacja będzie zmieniać się na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna wiadomość. Czekałem na to. Ja lubię golf, a piłkę nożną to mam na codzień i jakiś głupi mecz ligi holenderskiej można pokazać w Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to kanał informacyjny to brakuje mi w nim krótkich magazynów podsumowujących wydarzenia sportowe. Np podsumowanie kolejek z lig do których mają prawa, podsumowanie sportowe tygodnia itp Brakuje też jakiegoś dłuższego podsumowania wydarzeń sportowych dnia wcześniej niż 23:15. Ten sportflash co godzine to porażka, mogliby to ograniczyć i puszczać rzadziej. Plus za wiele ciekawych wydarzeń na żywo tak jak w ten weekend mecz Feyenoordu z NEC to jest na prawde coś! Licze, że stacja będzie zmieniać się na plus.

 

Tak, przydały by się takie magazyny. Myślę, że tego typu programy pojawią się za rok, czy dwa. Kanał dopiero co się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...