Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widazę,że Polsat inwestuje w WTA. Czyżby to zapowiedź walki o prawa na przyszły sezon pakietu najważniejszych turniejów, który obecnie ma TVP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie oglądaliście mecz Rubin-Zenit? Jeśli tak to czy u was też był brak obrazu co jakiś czas, a najgorszy to był brak obrazu tuż przed końcem meczu, gdy Rubin strzelił na 2-1 i gola nie widziałem, a PSN puścił od razu reklamę Fundacji Polsat. Nie wiem czy to wina mojego multipleksu, czy wina PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od kiedy mamy na żywo wyścigi MotoGP w PSN? Wcześniej były tylko treningi i kwalifikacje. Do tego ostatnio mamy sporo różnych dyscyplin za co ogromny plus dla PSN. Cieszy, że nie wałkują w kółko tej kopaniny, a dają Golf, Beach Soccera, Siatkówkę plażową, MotoGP i inne. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig główny MotoGP do tej pory był chyba 2 lub 3 razy na PSN. Nie podniecaj się zbytnio, po prostu PS i PSE były w tym czasie zajęte - to jedyny powód puszczenia wyścigu w PSN.

90% transmisji na żywo trafia do PSN tylko z powodu zajętości głównych anten, a wkrótce transmisji na żywo będzie jeszcze mniej po uruchomieniu PSW, który ma już kocesję:

https://satkurier.pl/news/88038/polsat-r ... sjami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oby nie, bo w NTC można przynajmniej za darmo oglądać sporo transmisji na żywo i innych ciekawych z odtworzenia. Wiadomości w postaci Sport flash i Sportowego podsumowania dnia w zupełności wystarczają, do tego pasek na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, bo w NTC można przynajmniej za darmo oglądać sporo transmisji na żywo i innych ciekawych z odtworzenia. Wiadomości w postaci Sport flash i Sportowego podsumowania dnia w zupełności wystarczają, do tego pasek na dole.

Oby tak, bo chcę w końcu Polską wersję Sky Sports News taką jak w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po uruchonieniu Polsat Sport Weekend wreszcie będą jakieś zmiany w PSN i pójdą w stronę wiadomości i publicystyki.

 

Mam takie samo zdanie jak @Boogeyman. Im więcej sportu FTA, tym lepiej, a jak ktoś chce więcej informacji i publicystyki to niech uruchomi własną stację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wątpię by w Polsce powstał kanał na miarę sky sport news z Wielkiej Brytanii ,funkcjonowanie takiego kanału to ogromne przedsięwzięcie logistyczne i spore koszty , jakoś wierzyć mi się nie chce,żeby włodarze Polsatu ładowali tyle kasy w funkcjonowanie takiego kanału w ramach bezpłatnej NTC. Skończy się tym,że takie transmisje jak tenis,motoGP,Golf przeniosą do PSW, czemu nie ma się co dziwić,skoro konkurencja wszystko daje w kodowanych kanałach to Polsat nie ma zbytnio chęci dawać dostępu do najlepszych produktów konkurencyjnej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam tylko nadzieję, że F1 zostanie wciąż w Polsacie albo w PSN. Na innych sportach mi tak nie zależy jakoś przeboleję, ale jak zabiorą F1, np. od 2014 do PSW to będzie lipa totalna, bo jestem fanatykiem tego sportu. Ewentualnie zostanie mi gra na PC. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...