Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna dyskusja. Kole w oczy to wykasować ten kanał i oglądać transmisje z logo Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra lub Polsatu Sport HD jeśli logo Polsatu Sport News przez jego jeden wyraz robi tyle hałasu. Chciałbym zajrzeć do tego wątku i w końcu nie czytać dalszego ciągu tej bezcelowej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Czy wy naprawdę uważacie, że wszystkim krytykującym ten kanał chodzi o logo ?

 

Uwierzcie, że nie... my mówimy że nie podoba nam się ten kanał bo nic sobą nie prezentuje.. Niemcy mają Sport1 i Eurosport za free, my mamy PSN, dlaczego my jako biedny kraj musimy mieć tandetę i jeszcze mamy się z tego cieszyć. Faktycznie jest to jeden z lepszych kanałów za free w Polsce ale jest to również najgorszy kanał sporty w tym samym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę jak włączę Sport1 to albo są telezakupy albo coś w tym stylu, chyba jakiś sport jest wieczorem, ale ja nie mam wtedy czasu oglądać, bo oglądać coś na polskiej tv. Na PSN natomiast często trafiam na sport, nawet na live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna dyskusja. Kole w oczy to wykasować ten kanał i oglądać transmisje z logo Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra lub Polsatu Sport HD jeśli logo Polsatu Sport News przez jego jeden wyraz robi tyle hałasu. Chciałbym zajrzeć do tego wątku i w końcu nie czytać dalszego ciągu tej bezcelowej dyskusji.

Dlaczego ta dyskusja jest bezcelowa?? Dla mnie to jest dyskusja fundamentalna,czy w Polsce jest potrzebny kanał informacyjny o sporcie i czy taki kanał się przyjmie. I jak rozumiemy taki kanał.

Ale rozumiem,że celowe są dyskusje o zapach Polsatu itp.. Aha czy logo nie zostało przypadkiem przesunięte w lewo czy w prawo,albo dyskusja o tym,że pani się przejęzyczyła w programie call tv o 3 w nocy. To są tematy celowe,które znam z Media2. I widzę,że tu też tak powinno być.

Po co mają być wątki dotyczące odpowiednich kanałów?? Czy ma to tyczyć tylko przepisywaniu ramówki,którą każdy zainteresowany może sobie sprawdzić i wiedzieć ,ze w niedzielę jest mecz ligi holenderskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie w tym kanale denerwuje to podwójny pasek z informacjami który jest umieszczony u dołu ekranu, w czasie transmisji na żywo jest usuwany, według Mnie to powinni zrobić tak, puszczać pasek np. 10 minut na godzinę a później wyłączać, nie wiem skąd sie biorą te wszystkie narzekania, że pokazują siatkówkę, piłkę ręczną i tenis na żywo za darmochę to jeszcze źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące jest że za nazwą News chowany jest powtórkowy kanał zapchajdziura,robiony niskim kosztem.

 

Do loga Polsatu Sport dodali słowo News,do tego nie przemyślany pasek info i mamy parodię kanału sportowego o profilu informacje i publicystyka.

I właśnie o to chodzi w tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał z informacjami o sporcie ma szansę utrzymać się w Polsce :?: Na to pytanie najłatwiej odpowiedzieć po analizie sytuacji innych tego typu kanałów:

Eurosportnews - Ten kanał został zastąpiony przez Eurosport 2 z prawdopodobnie niskiej oglądalności, ponieważ nic nie stało na przeszkodzie, aby oba kanały były dostępne między innymi na polskim rynku.

Orange Sport Info - Oglądalność tego kanału znacząco wzrosła dzięki transmisjom sportowym.

nSport - TVN ma duże doświadczenie z kanałami informacyjnymi, ale nSport bez Ligi Mistrzów prawdopodobnie nie utrzymałby się na rynku.

Tak więc kanały wyłącznie z informacjami sportowymi i innymi tego typu programami nie są zbyt popularne w Polsce, chociaż Polsat Sprort News już na starcie miał większy zasięg niż konkurencja, wiec ma większe szanse na utrzymanie, ale w obecnej formie jest to zdecydowanie łatwiejsze i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby taki kanał odniósł sukces musiałby go zrobić CANAL+. Najlepszy przykład na zastosowanie takiego kanału-jest mecz w sobotę wieczór np Juve-Milan to o 23 przełączam na przyjmijmy CANAL+NEWS i oglądam serwis informacyjny a w nim bramki z tego spotkania.Takie sytuacje można powtarzać codziennie z innymi wynikami z wszystkich dyscyplin sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś napisał że już w niedziele o 20:00 wielkie podsumowanie weekendu po raz pierwszy na żywo ze studia, eksperci Polsat Sport omawiają najważniejsze wydarzenia z wydarzeń sportowych w Polsce, w Europie i na świecie to biłbym brawo. A tymczasem, zgodzę się z @wislokiem, że twierdzenie iż jak się dany kanał nie podoba to należy go nie oglądać to stwierdzenie prosto z piaskownicy.

 

Ale tak jak pisałem wcześniej. Biorę na serio wypowiedź usera @Wiking i mam nadzieję że od czerwca ten psedu kanał będzie chociaż namiastką prawdziwego kanału newsowego o tematyce sportowej.

 

A swoją drogą, to aż przykro patrzeć że jak coś komuś się nie podoba, to przez niektórych jest to równane z ziemią. Przyjmij gościu, taki jeden z drugim, że każdy ma prawo do krytyki. Ja krytykuję PSN, a ty np. TVN, Polsat czy TV Trwam. Proste jak [beep]ie, a jak ktoś tego nie rozumie to już jego strata.

 

Aby taki kanał odniósł sukces musiałby go zrobić CANAL+. Najlepszy przykład na zastosowanie takiego kanału-jest mecz w sobotę wieczór np Juve-Milan to o 23 przełączam na przyjmijmy CANAL+NEWS i oglądam serwis informacyjny a w nim bramki z tego spotkania.Takie sytuacje można powtarzać codziennie z innymi wynikami z wszystkich dyscyplin sportu.

I szczerze mówiąc, jedyny pozytyw jaki dostrzegam w fuzji C+ i N to właśnie zbudowanie na bazie nSportu prawdziwego kanału informacyjnego o tematyce sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela

16:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven

na żywo :brawo:

 

No i to jest coś. Cały 90 minutowy mecz na żywo, a nie, jak niektórzy chcą, marne kilka bramek po meczu i cały dzień gadające głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Twoja ulubiona TV Trwam nie prezentuje takich "hitów". Może dzięki temu znalazła by się w DVB-T :lol2: .

 

Oj tam od razu ulubiona. Po prostu preferuję ją bardziej niż Polo TV, Eska TV, Puls 2, TVN i Rodin TV :). Poza tym ma ciekawe filmy fabularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem obrażalski :). Myślę, że za wcześnie, aby oczekiwać jakichś cudów, szczególnie patrząc ogólnie na ofertę polskiej NTC, ale za kilka lat możemy się spodziewać ciekawej oferty, bo stacje z NTC, a więc i PSN zaczną swoje zyski przemieniać na nowe, lepsze programy. Z resztą są zapowiedzi, że już w czerwcu w PSN ma być lepsza ramówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej. Zrozum, jedną sprawę, sam chwaliłbym PSN za ciekawą ofertę w DVB-T, gdyby nie to że Polsacik, nazwał sobie ten kanał jako NEWS, a z newsami on ma mniej wspólnego niż nawet obecny Orange Sport już bez "Info" w nazwie. Pisałem jeszcze już wielokrotnie, jako Polsat Sport Promo, Polsat Sport Bis czyli krótko pisząc Polsat Sport NTC to ten kanał jest nawet ciekawy. Ale niech nie robią z niego na siłę kanału newsowego, skoro obecnie on nawet koło takiego "nie leżał".

 

 

@pavl6, jak już pisałem, również liczę że od czerwca wreszcie ten kanał ruszy z kopyta. Oby to była prawda. Nawet jeśli będzie to tylko 25% SkySportsNews to i tak będzie to niesamowita poprawa w porównaniu do tego co jest obecnie. I myślę że w tym temacie się jednak zgadzamy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...