Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guardiola chciał bramkarza, który świetnie gra nogami i ma. Szkoda tylko, że rękami grać nie potrafi  :lol2: Wyglądał wczoraj jak kompletny amator, albo 17-letni chłopak, którego zjadła presja bo musiał grać w seniorach i bał się, że jak coś zepsuje to starsi od niego obrońcy będą na niego krzyczeć. Nie mogę też pojąć, co w United robi jeszcze Lingard. Dla mnie kompletne nieporozumienie, gdyby on chociaż był młody a to już w grudniu skończy 24 lata. 

No ale United w drugiej połowie nawet ładnie usiadło na City, meczyk trzymał w napięciu do końca i to najważniejsze. Gdyby tylko Zlatan nie marnował na potęge sytuacji, to wynik mógł być inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Natomiast nie przekonuje mnie, jak zwykle zresztą, Mourinho. Mając na ławce Smallinga on gra Blindem. Kupił przereklamowanego Mhitarjana i teraz się dziwi. Wystawia Fellainiego, co powoduje brak kreatywności w drugiej linii, mając na ławce Herrerę. A już w ogóle skandalem jest granie Lingardem, podczas gdy jest Rashford

Jak zwykle uszczypliwosci hehe.

Blinda to zostaw w spokoju. To ze w derbach popełnił błąd zdarza sie. Ogólnie gra bardzo dobrze i na rownym poziomie. Najbardziej niedoceniany zawodnik i wrecz niesłusznie krytykowany,za nie wiem za co w sumie...

 

Fellaini jest potrzebny do rozbijania akcji rywala. Chyba nie wyobrażasz sobie ze Pogba bedzue gral u boku Herrery? Kto wtedy bedzie walczyl i trzgmal w ryzach srodek pola? Nawet tak ubostwiany przez Ciebie Pep ma Fernandinho w srodku pola.

 

Miki i Lingard to był blad ze wyszli w podstawie i Jose sie do tego przyznal i zareagował zmianami w przerwie.

 

Bravo hehe można by w tym miejscu puscic filmim Janusza Wojcika ktory komentuje postaweswojego bramkarza, bodaj Fabika. Idealnie komentarz pasuje do wyczynów Bravo z derbow "zobacz zobacz w siatkowke gra" hahaha :D

 

Szkoda ze p przerwie nic nie wpadlo i mecz nie zakończył sie remisem. Cóż trzeba wziac porażkę na klate i wygrywac kolejne mecze.vamosss!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka Guardioli działa idealnie. Ciekawe w co szejkowie celują jako nr 3 bo priorytet to wiadomo Champions League, dwa a w zasadzie 1,5 to Premier League. A może reszta ich nie interesuje? Początek mają piorunujący, ciekawe jak będzie na koniec roku, wtedy bedą jakieś zarysy odnosnie końca sezonu. Imponuje Kelechi, kto by się spodziewał, że z niego wyjdzie tak dobry zmiennik Aguero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka Guardioli działa idealnie. Ciekawe w co szejkowie celują jako nr 3 bo priorytet to wiadomo Champions League, dwa a w zasadzie 1,5 to Premier League. A może reszta ich nie interesuje? Początek mają piorunujący, ciekawe jak będzie na koniec roku, wtedy bedą jakieś zarysy odnosnie końca sezonu. Imponuje Kelechi, kto by się spodziewał, że z niego wyjdzie tak dobry zmiennik Aguero.

Pewnie za niedługo będa  mówić że przyszedł na gotowe i zapomną  jakim Pellegrini  był   pier d ołą   . Nie ważne jaki skład mu dasz niczego nie wygra. PEP przyszedł i co w krótkim czasie  stworzył ekipie. Aguero ładuje hattricki.  Z De Bryuna zrobi kolejnego  Van Persiego.  Obecnie  Aguero jest zawieszony a oni zamiatają bez niego. Chce ich jeszcze zobaczyć z Liverpoolem  Chelsea  i Totenhamem oraz kimś z końca tabeli.  Liga mistrzów?   Za niedługo test z Barceloną wtedy sie dowiemy .Wiadomo jednak że  jak Leo ma grać  vs Aguero to jest potrójnie zmotywowany  i zabiera mu piłki.   PEP miał Bayern 3 lata  mocną ekipe i przez 3 lata regularnie dostał od 3 ekip z Hiszpanii całej czołowki. Lepszej ekipy od Bayernu w City nie ma .

 

Mou jak widać jego taktyka  przestała działać. Ciekawe co będzie jak United będa siedzieć na poniżej 4 miejsca .Wg mnie Ibra źle zrobił idąc do United.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyśmiany bo ja nie to miałem na myśli, tylko jeśli on nie zaczął tam grac od początki to nie wróży to mu dobrej przyszłości i zbliża się w jego wypadku perspektywa Wolskiego czy Furmana czyli powrót. Teraz moim zdaniem o debiut będzie trudniej a gra w rezerwach dla niego to marnowanie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy dla niego te Championship będzie dobra dla niego, bo to fizyczna liga a Majewski tam można powiedzieć przepadł (choć miał dobre momenty i to długie) ale nie wypromował się aby pójść gdzieś wyżej ? A Kapustka to dość podobny do Radka jest. Ale na pewno wypożyczenie gdziekolwiek to lepszy pomysł niż rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milik niby też przeszedł do Leverkusen i nic mu to nie dało, może i Kapustce taka lekcja futbolu angielskiego coś pomoże. Wydawało mi się, że rezerwy na początek bedą dobre by pokazał że zasługuje na znacznie więcej. Myliłem się...

 

Co do Pellegriniego, jego największą wadą były zmiany - ich brak lub niepotrzebne.

Ale fakt, że każdemu potrzebny był KdB w formie, a Citizens pomaga też fakt że Kelechi także formę trzyma. Wcześniej to byli napastnicy bez jakichkolwiek gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...