Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3
Tak amatorskiej oprawy graficznej to ja jeszcze nie widziałem w polskiej telewizji ;)

07_13_2012_10_28_04.jpg

Na razie nie widzę na żywo,jak to wygląda ale ze zdjęcia wnioskuję:Na razie wygląda to nie najlepiej,ale mam nadzieję,że się poprawią i że będzie OK w chwili nadawania w DVB - T.

PS.Wow,jednak wystartowali :lol2: Myślałem,że PULS 2 za nie nadawanie w DVB - T zostanie ukarany a tu proszę. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warblade, jingiel autopromocji wyglądał mniej więcej tak, że pojawiało się główne logo Puls 2, i od niego w podobnej animacji kółko "Autopromocja", które przemieszczało się do lewej dolnej krawędzi ekranu i zmieniało się w białą obręcz z napisem. Jeżeli finalnie to ma tak wyglądać, to tylko pogratulować :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG już jest, pierwszym programem będzie magazyn kulinarny "Menu na miarę". Od 14:30 do 18:30 polecą ANIMAKI - pasmo animacji ( tego brakuje mniej więcej o tej porze). O 20:00 poleci amerykańska "Niania". Pierwsze filmy dopiero jutro po 20:30. Jak dla mnie to kolejna zapchaj dziura w DVB-T, zobaczymy co zaoferują później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę, to najlepsza wiadomość dla młodych widzów. Animacje od 14:30-18:30 (czyli 4 h bajek, prawie jak kanał dla dzieci), później maluchy będą mogły się przerzucić na TV Puls do 20:00. Bajkowy poranek jak wiemy, można spędzić przed TVP1\Polsatem. Ramówka dla młodego widza w DVB-T jest już generalnie spełniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC należą się gratulacje, chociaż TV6 powinno być włączone tuż po starcie (czy raczej przed), a nie dopiero teraz

 

Tak na prawdę, to najlepsza wiadomość dla młodych widzów. Animacje od 14:30-18:30 (czyli 4 h bajek, prawie jak kanał dla dzieci), później maluchy będą mogły się przerzucić na TV Puls do 20:00. Bajkowy poranek jak wiemy, można spędzić przed TVP1\Polsatem. Ramówka dla młodego widza w DVB-T jest już generalnie spełniona ;)

 

A guzik prawda. Po pierwsze, "maluchy" != "młody widz", bo oferta Pulsów praktycznie kończy się na pięciolatkach, a grupa 7-12 (czy wręcz 7-15) nie ma tam NIC do oglądania, a to na tę grupę nakierowane są największe stacje "dziecięce" - poważna dziura i obnaża durną polską mentalność, wedle której oferta "bajkowa" powinna się skupiać na przedszkolakach i być pełna "bajek bez przemocy"... żenujące.

 

Druga rzecz - nie, NIE można spędzić poranka przed Polsatem - katują animacje z lektorem, co czyni je nieoglądalnymi dla kogokolwiek z IQ powyżej paprotki. Dziecku w życiu nie pozwoliłbym na oglądanie czegoś takiego, żeby nie skrzywić mu psychiki - a nadmienię, że same kreskówki tam emitowane (Pinky i Mózg, Animki) są świetne, niestety po raz kolejny okazuje się, że "różnorodnością" w DVB-T można sobie co najwyżej tyłek podetrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...