Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak po aktualizacji wygląda kwestia oglądania płatnych materiałów w ipla? Czy możemy oglądać tylko pojedyncze wykupione materiały czy całe kanały, np: Eurosport po wykupieniu pakietu ipla Sport, bo na tym w zasadzie najbardziej by mi zależało :)

 

Na dekoderze dostępne jest 5 pakietów IPLA (Extra, Net Tv, Premium, Mix, Filmbox). Ipli sport jak na razie nie widzę żeby był. Po wykupieniu pakietu na dekoderze dostajesz dostęp do materiałów z danego pakietu (nie do transmisji kanałów online), a na komputerze, tablecie, telefonie masz wykupione kanały online i tam je możesz oglądać. Mam pakiet Net TV (na próbę bo sam byłem ciekaw czy będę miał na dekoderze kanał kino polska muzyka - i lipa) i są dostępne tylko materiały z kanałów które są w pakiecie Net TV, a na komputerze mam dopiero te kanały online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem w dniu dzisiejszym odpowiedź od CP oczywiście wymijającą, iż zastrzegają sobie zmiany w specyfikacji i oprogramowaniu dekodera (odnośnie braku wyświetlania napisów) i takie inne nieistotne rzeczy.

 

Zastanawiam się nad podjęciem dalszych działań, użytkowników którzy również sygnalizowali wcześniej ten problem zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zastrzeżenie jest nawet wpisane na pierwszej stronie instrukcji obsługi. Już kiedyś pisałem na tym forum o tym zastrzeżeniu, ale zostałem wyśmiany "bo jestem w CP". Dzięki temu zapisowi producent jest kryty.

Poza tym to samo zastrzeżenie mają wpisane inne sprzęty, np. telewizory, odtwarzacze DVD, BR a nawet lodówki, które można podłączyć do internetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Informujemy, że 14.01.2014 r. na grupę 50 tysięcy dekoderów HD 5000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Aktualizacja dotyczy ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1726288530 do 1726358558. Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 2.42.1.5

 

Nowa wersja oprogramowania to: 2.64.1.5

 

Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze HD 5000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania. ...

Czyli konkretnie co poprawiono ???

 

Znasz firmę, która mniej profesjonalnie podchodzi do kwestii sprzętowych, bo ja długo szukałem w pamięci, ale CP bije tu wszystkie inne firmy na głowę :?:

 

Szkoda, że tylko w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2014 r. na wszystkie dekodery HD 5000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Nowa wersja oprogramowania dekoderów HD 5000 to: 2.64.1.5.

 

Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze HD 5000 lub HD 3000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...