Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@timessquare i chciałbym, żebyś nigdy w temacie Polsatowskim nie pisał, że PS nie pokazuje czegoś na PSN bądź na głównym a powinni. Nie nazywaj CP złodziejami, bo twoja kochana platforma też robi ludzi w konia. Mecze Lm w ręczną byly w kanale dostępnym za 14, 90. Teraz, żeby je obejrzeć, trzeba będzie zapłacić z jakieś 4 razy więcej. Czujesz chyba różnice? Nawet nie dadzą na Nsport, który i tak dla ludzi z Cp nie jest dostępny. Być może spowodowane jest to tym, że jest speedway, i później wrzucą już normalnie. Ale nie zdziwi mnie, jeśli tak nie będzie.

Także, jak znajdę jakiś twój wpis na forum Polsatu z żalami to wierz mi, przypomnę ci ten twój wpis. Bo co do sedna sprawy, to masz rację, taki jest biznes. Tylko teraz oczekuje od ciebie, że będziesz obiektywny.

 

Dlaczego nazywasz nc+ złodziejami i przedstawiasz sytuacji, która nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek "złodziejstwem"? :crazy: To, że polszajs miał LM piłkarzy ręcznych i emitował je w pakiecie za 15zł to ich sprawa. Równie dobrze mogli dać mecze do pakietu za 60zł. To, że nie dali to TYLKO i WYŁĄCZNIE ich sprawa. NC+ zakupił LM piłkarzy ręcznych i emituje je na swoich kanałach, które ma w DANYM pakiecie, za który TRZEBA płacić. Proste? No, jak najbardziej. Gdyby nc+ chciało, to dałoby te spotkania do pakietu za 99zł i ten co chciałby oglądać, musiałby płacić.

 

Nawet nie dadzą na Nsport, który i tak dla ludzi z Cp nie jest dostępny.

 

Rozwalasz chłopie. A to wszystko musi byc dostępne dla ludzi z CP? :lol2: To nc+ kupiło prawa i to nc+ decyduje gdzie będą dane mecze. Po to kupili te rozgrywki, aby abonenci CP nie mogli ich oglądać. Po to kupili, aby fanatycy LM piłkarzy ręcznych przeszli z CP do nc+. Proste. Skończyły się czasy, gdy CP wygrywał jakieś sportowe prawa telewizyjne godne uwagi. Teraz traci wszystko na rzecz nc+. I abonenci ten żałosnej platformy powinni być przygotowani, że to wszystko znajdzie się u konkurencji.

 

Co do mojej obiektywności. Po prostu mówię jak jest. A to czy dana rzecz dotyczy polsatu, TVN, tvPuls cp, nc+ czy Canal+ to druga sprawa. Najczesciej neguje polsat, bo dla mnie to dziadowska stacja z programami dla [beep]ów. To samo z CP. Mają po prostu sh.it. 0 praw filmowych, słaba oferta sportowa, robienie ludzi w konia, słaby sprzet, technologia z XX wieku. Gdy tvn czy nc+ robi coś źle - pisze to. TVN dla mnie strasznie upadł ostatnio. W ramówce nic ciekawego poza Mam Talent, X-factor i Wojewódzkim. Najlepiej się trzyma Canal+ chociaż ostatnio po dołączeniu ludzi z byłen Nki do komentowania dostali ode mnie minusa.

 

Ale nie myśl, że my mówimy, że zazdrościcie nc+ jakichś praw sportowych czy filmowych. Ależ skąd. Ja czasami zazdroszczę abonentom CP, że mają dostęp do ligi ukraińskiej. Czasami chętnie bym obejrzał mecz Sevaspolu w przerwie między spotkaniami Arsenal-Chelsea i United-City :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro napisał to w Rzeczpospolitej to reprezentuje Rzeczpospoliotą. Zresztą w swoim artykule uznał, że nawet MŚ i ME w piłce nożnej nie powinny mieć obowiązku bycia w tv otwartej oraz dodał, że MŚ 2014 będą prawdopodobnie ostatnimi w tv otwartej co jest kompletną bzdurą bo TVP ma prawa jeszcze do 2018 i 2022.

 

I co z tego ze TVP ma prawa do MŚ w 2018 i 2022roku? Dadza to na TVP Sport, a ewentualne mecze naszych do TVP1 albo TVP2 i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timessquare no i już wiem, że obiektywny nie jesteś, Spojrzyj we własne koryto, zanim kogoś oskarżysz o złodziejstwo. Tak samo z abo robi NC+ jak i zdarza się to w CP. O NSport to mnie widzisz nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że mogli dać abonentom niższych pakietów w NC+, bo przecież przed tym, zeby abo CP tego nie mogli oglądać nie musieli się bronić. Ale co tam, można nawet na swoich abonentach żerować. Niech płacą więcej. I tak będzie z każdymi kolejnymi prawami, jeśli zakupią coś jeszcze. Coraz drożej. Ale masz sporo kasy, płać.

A o prawa dla PS i PSE się nie bój. Jeszcze się pewnie nieraz zdziwisz. Najbliższy duży przetarg: Euro i kwalifikacje do Euro przed nami. Wtedy zobaczymy, czy Polsat już nic nie kupi.

A obiektywizmu oczekuję tylko w wypadku, gdy PS wrzuci coś do swoich głównych kanałów a nie do PSN. I tylko tyle. To biznes jak sam napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą liste "must carry", to takie wydarzenia powinny być ogólnodostępne:

IO

ME w piłce nożnej

MŚ w piłce nożnej

Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej

Mecze reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn (te towarzyskie i na najważniejszych imprezach)

Mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej na najważniejszych imprezach

Mecze polskich drużyn w piłce nożnej w LM i LE

Ważne mecze (ćwierćfinał+) polskich drużyn w europejskich pucharach w siatkówce i piłce ręcznej

Puchar Świata w skokach narciarskich i biegach narciarskich a także w biathlonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, jak by KRRIT daliby to na tej liście to nawet lepiej ;)

 

@mikion, nie pogięło mnie. Mecze reprezentacji Polski ogląda bardzo dużo ludzi, przynajmniej jest się z czego cieszyć a nie te [beep]chy kopacze ciągle przegrywają i ich jeszcze ciągle dają w tv....

 

@bartas, rozumiem że to prowokacja? Teraz widać kto tak naprawdę jest polsatowcem z krwi i kości a także kto jest zagorzałym fanem nc+.

Zero obiektywizmu, ciągła krytyka na nc+/polsat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek a uwierzysz, że nigdy nie miałem CP? Ja mam kablówkę, a w niej dostęp i do PS i do kanałów z NC+. Dlatego też czy coś pojawi się tu czy tu nie ma w sumie dla mnie większego znaczenia. Ale staram się patrzeć obiektywnie. Nie jade non stop na jedną stronę, niektóre działania CP też mi nie leżą. Ale ilość wrogości do Polsatu na tym forum bije wszystko. W sumie nawet nie ma jakichś bardzo twardych powodów, tylko ci co nie mają do nich pełnego dostępu narzekają. Ale kiedy druga strona coś przejmie od razu jest super wypas i w ogóle ekstra bo jest to w NC+. Troszeczkę spojrzenia obiektywnego. Ja na szczęscie mogę się skupić na tym np; gdzie co lepiej jest realizowane. Niektórzy muszą wybierać pomiędzy tą platformą a inną ( albo ich rodzice). Ale trzeba się pogodzić,że wszystkiego czasami nie da rady. A na naszym rynku na szczęscie jest to jakoś podzielone w miarę normalnie. Nie powinno się obrażać jednych i drugich. Każdy wybiera co jest dla niego ok. A nie żadąć czegoś za darmo, gdzie inni muszą za to płacić. Jedni mają siatkę, drudzy dobrą piłkę czy żużel. A za jakiś czas może się to zmienić. I co wtedy będziecie pisać?

Dlatego Artek i TimesSquare. Trochę luzu. Wy macie piłkę, żużel, a abo CP siatkę i kilka innych dyscyplin. Prawa kosztują a za darmo to można wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa kosztują a za darmo to można wiadomo co.

I tu jest pies pogrzebany- porównaj sobie cenę praw dostępnych w CP i nc+, różnica jest kolosalna. I nie piszę tego, żeby jechać na CP, bo jak widać w mojej stopce mam dostęp do wszystkich polskich programów sportowych. Podoba mi się, że coraz więcej ciekawego sportu jest emitowanych w nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę luzu. Wy macie piłkę, żużel, a abo CP siatkę i kilka innych dyscyplin. Prawa kosztują a za darmo to można wiadomo co.

 

Ja to mam obydwie platformy, też staram się patrzeć obiektywnie.

Jednak nie rozumiem dlaczegi taki @rotaplus narzeka na to że mecze LM piłkarzy ręcznych będą na Canal+...

Przecież nc+ kupiło prawa i może sobie pokazywać to gdzie i jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego narzekam, że dostęp do tych rozgrywek jest b.ograniczony. Ciekawe, czy władze klubów są zadowolone z tego, że obejrzy ich garstka widzów.

Zasięg w CP był znacznie większy, rozgrywki były w szerokodostepnym płatnym, ale w niskim pakiecie POLSACIE SPORT a nawet półfinał w otwartym PSN.

Rozgrywki dla kibiców czy wybranych? nc+ robi to wyłącznie dla kasy, CP robił to dla kasy ale i dla kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przecież nikt nie bronił kupować Polsatowi praw...

 

Poza tym jak możesz oceniać coś czego tak naprawdę nie było?

nc+ będzie dawać większość meczów na nSport. Przecież nc+ nie ma takiego kanału jak PSN, więc nie będzie tak dostępny.

Narzekasz aby narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przecież nikt nie bronił kupować Polsatowi praw...

 

Poza tym jak możesz oceniać coś czego tak naprawdę nie było?

nc+ będzie dawać większość meczów na nSport. Przecież nc+ nie ma takiego kanału jak PSN, więc nie będzie tak dostępny.

Narzekasz aby narzekać

 

 

Ale czego nie było? Jak w nSport będą mecze polskich drużyn to wtedy pogadamy

Poza tym te prawa był sprzedane w pakiecie z Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nikt nie bronił kupować polsatowi praw, prawda?

 

Zresztą mecze LM raczej zawsze będą na nSport ze względu ekonomicznego i ze względu na oglądalność.

Canal+Family nie jest aż tak dostępny jak nSport więc oglądalność będzie mniejsza i zyski tez, a bardzo mało ludzi będzie specjalnie dla LM kupowało nc+.

Sytuacja z niedzieli za dwa tygodnie jest wyjątkowa, bo akurat będzie Enea Ekstraliga.

 

Nie potrzebnie krytykujesz z góry, siejesz zamęt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę rozegrano rewanżowe mecze półfinałowe Enea Ekstraligi. Średnia oglądalność obu spotkań była wyższa od dotychczasowej średniej z wszystkich pojedynków.

 

Jedno z najbardziej ekscytujących spotkań tego sezonu pomiędzy Dospelem Włókniarzem Częstochowa a Unibaksem Toruń obejrzało 99 384 widzów. Większym zainteresowaniem cieszył się pojedynek, w którym spotkały się Stelmet Falubaz Zielona Góra i Unia Tarnów. Ten mecz obejrzało 112 057 widzów. Średnio półfinały Enea Ekstraligi obejrzało więc 105 721 widzów.

 

Dla porównania - średnia oglądalność żużla w TVP Sport w minionym sezonie wynosiła 160 347 (dane wg AGB Polska). Najwyższa średnia oglądalność wyniosła 265 539 widzów (Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38389 ... ekstraligi

Polfinal Enea Ekstraligi oglada mniej ludzi niz Vuelte na Eurosporcie czy ligowy mecz pilki recznej. To jest porazka dla wladz ligi zuzla. Mogli wybrac dobra oferte Polsatu, a tak to zuzel oglada duzo mniej osob niz w poprzednich sezonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polsat Sport jest w podstawowych pakietach w kablówkach a nSport w dodatkowo płatnych więc to jest oczywiste, że ogląda mniej. A skoro nie wybrali Polsatu znaczy, ze nie oglądalność jest najważniejsza. Gdyby była to piłkarska Ekstraklasa nie była by w C+S. Nie oglądalność się liczy tylko umowy na płatne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...