Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nie są tylko prawa na transmisje ale także C+ dofinansowuje polska piłkę ligową. Do tego należy dodać jeszcze koszty realizacji transmisji. A jeszcze jedno jest jeszcze mały haczyk. Jak wiadomo ITI jest właścicielem Legii i przejęcie praw oznaczało by wzrost wydatków na klub co automatycznie zmniejsza zysk całego Holdingu. A jak wiadomo Legia w C+ jest najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego HD w sporcie to piękna rzecz? Wreszcie nie gubię się, gdzie ten krążek się podziewa. NHL w HD to potęga. NBA czy NFL też wygląda pięknie. C+ musi dać NBA w HD. Jest nawet lepiej niż w piłce nożnej bo więcej zbliżeń zawodników, więcej szczegółów przykuwa uwagę. No i można dokładnie zobaczyć co bramkarze (NHL) mają wymalowane na maskach :D8)

Zacząłem oglądać sport. Bo jest w HD. Co to się porobiło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-SPORT mógłby też pokazać SuperBowl w HD(prawa od NASN) tak jak i C+>

W sobote zdaje się mecz Liverpool-Arsenal wiec i w weekend cos do ogladania w nsport. :D

Puchar Angli+Puchar Ligi Angielskeij+Mecz o Tarcze Dobroczynnośći(to 1 mecz,c+ niema do tego prawa to tak jak ostatnio superpuchar wloch co pokazal poslat sport-jednorazowy mecz sprzedawny raz dwa) to by było coś z piłką angielską.

Ale liga z pilki noznej nsportowi jest najbardzij potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga jest droga, ale zauważcie ile meczów transmituje Canal +.

Z tego co wiem to jest zdecydowanie więcej Ligi Polskiej niż meczów np. Premiership. (chyba nawet Ligi Polskiej wszystkie pokazują, z czego dużo Live).

Więc jakby liczyć koszt jednego meczu to sumy byłyby porównywalne. Tym bardziej, że napewno jakaś kaska od sponsorów i reklam idzie bo to Oni robią tą ligę (nie kupują jej tak jak Premiership).

Poza tym C+ wie co robi:

120 mln na 3 lata Ligi Polskiej jest według mnie lepszym zakupem niż LM za 50 mln bo liczba meczów pokazanych przez C+ Ligi Polskiej jest kilkukrotnie większa (a to zapełnia ramówkę) niż LM pokazywanej przez nsport.

Poza tym nie ma co się oszukiwać - LM leci na TVP, a ten kanał jest na Cyfrze + 8)

 

Dla dobra kibiców i sportu piłka nożna i inne relacje (np. NBA) powinny zostać na Canal+.

Tak samo jest ze skokami w TVP i F1 w Polsacie/TV4. Każda stacja zajmuje się swoją dziedziną i uważam, że niedobrze byłoby, gdyby np. skoki trafiły do Polsatu, a F1 do np. Sportklubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uruchamia kanał sportowy to się kupuje prawa do pokazywania ligi piłki nożnej np. Irlandzkiej ,bo rozgrywki trwają 9 miesięcy i kolejka co tydzień .Dodając do tego wykupione prawa do LM i PL Angielskiej ,P Polski ,

P UEFA wychodzi niezła oferta ciekawsza jak w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy wymagacie od początkującego gracza na rynku?! Oni istnieją raptem 3 miesiące i na razie raczkują. Jeszcze nie raz n-sport Was zaskoczy. Pamiętajcie, że kanał wystartował jesienią, co marketingowo w sporcie korzystne nie jest.

 

Przepraszam bardzo, w zeszłym roku do wzięcia była Liga Hiszpańska, Angielska, Włoska, NBA/WNBA i co z tego ma nSport?

Więc nie pisz, że słaba oferta jest spowodowana niedawnym startem kanału. W ciągu najbliższych kilku lat, nic atrakcyjnego nie dojdzie. Ten kanał nigdy nie będzie konkurencją dla C+Sport, czy Polsatu Sport, bo w swoim zamyśle jest to kanał publicystyczno-informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy wymagacie od początkującego gracza na rynku?! Oni istnieją raptem 3 miesiące i na razie raczkują. Jeszcze nie raz n-sport Was zaskoczy. Pamiętajcie, że kanał wystartował jesienią, co marketingowo w sporcie korzystne nie jest.

Co z tego, że istnieją 3 miesiące to akurat nie ma żadnego znaczenia. LM wykupili dawno przed oficjalnym info o starcie platformy. Do zgarnięcia było trochę praw o ile Bundesliga, Premiera Division, NBA, Liga Hiszpańska, Liga Włoska, Liga Angielska, Dominet Basket Ekstraklasa, PLS, Liga Światowa i MŚ w Siatkówce, Formuła 1. Jeżeli by chcieli część oferty mogli przejąć. Może o prawa C+ byłoby ciężko przejąć ale Bundesliga spokojnie mogła być N bo na pewno maja większe możliwości finansowe od Sport Klubu. Tylko, że jak podkreślają jest to kanał sportowy publicystyczno informacyjny wzbogacony o parę transmisji Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi,ale tu sie sie z Pawopem i madem85 zgadzam w 100%.Mogli nakupic sporo i niekoniecznie bankrutujac,ale oleli temat i mysla jak kiedys CP,ze sami na siebie zarobia bez klientow,ktorzy tak nedznej oferty zwyczajnie nie wezma.Kanal sportowy bez sportu-to jakis zart.Moze jeszcze filmowy bez filmow?Tylko niech posadza Raczka i niech chrzani dyrdymaly o historii kina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi,ale tu sie sie z Pawopem i madem85 zgadzam w 100%.

Też to potwierdzam. :lol:

A tak w ogóle, myślę, że n -ka spróbuje powalczyć o ligę polską - coś mi podpowiada - intuicja - , że ITI oto, zawalczy z determinacją. Proszę kiedyś odświeżyć ten post, albo sam to zrobię :D.

 

-pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...