Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się,założe się że właśnie nsport powalczy ostro o ligę polską,dlaczego?

chcą pokazywać polski futbol-mają magazyn orange ekstraklasa,puchar polski pozatym bardzo dużą część programów jest właśnie o orange ekstraklasie,

pozatym to właśćidziel legi warszawa i napewno chcieliby pokazywać jej mecze ligowe,

a narazie to robi c+ ich konkurent wiec jest o co walczy,raczej przystapi do przetargu takze polsat ale na wiele bym z ich strony nie liczyl choc moze jakis maly pakiecik powalczą jak mecze derbowe live,

ale z c+ trudno bedzie wygrac dla nsport,bo to duzy rywal i liga polska to ich karta przetargowa a od przyszlego sezonu w hd ma byc,

ale nsport mysle ze mocno powalczy.a wtedy to juz by byla calkiem calkiem oferta,choc napewno jeszcze im wiecej prawa tym lepiej(np.puchar angli)

 

obecnie bardzo bym chcial aby w pakiecie sport znalazl sie kanl sportklub,a co do nsport jeszcze to formula publicystyka jest fajna bo lepsze ciekawe magazynu(choc takich nie wiem czy tam jest) niz powtorki meczow gdzie na polascie sport czyu canaleplus leca bez przerwy,ale powazne transmisje live tez musza być,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietu derbowe raczej nie będzie na 99% ze względu na to, że nie zyskał wcale popularności. Jestem na 100% przekonany, że OE zostanie w C+ i prawie pewien, że ITI pozostaną bramki i być może zostaną wzbogacenie o jakiś jeden meczyk. Tylko, że przedstawiciela OE zależy bardziej na tym aby przynajmniej jeden meczy w tygodniu był emitowany w TV otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ludziom przeszkadza, że Liga Polska, czy też inne ligi są w C+ ???

Wielu mówi, że chciałoby by np. Premiership poszła do nsport.

 

Moi drodzy. Moim zdaniem to dobrze, że oferta najlepszych lig w Europie nie jest rozrzucona po 3 platformach cyfrowych. Jeszcze tego brakuje, by kablówki zakładały własne, płatne kanały sportowe i tam kupowały sobie ligi (częściowo patrz: Sportklub)

 

Wielu mówi, że C+ jest drogi, za drogi. No ale co, N już droga nie jest ?

Sam nie mam C+, ale uważam, że 29zł za pakiet tak dobrych kanałów to bardzo dobra cena. Za te pieniądze możecie przenosić się co tydzień na najlepsze stadiony świata. Czy to dużo ? No nie wiem... Za 30 zł ojciec z synem pójdzie na tylko jeden mecz (słaby sektor) ligowy Ligi Polskiej. A tu macie pakiet meczów z Orange Ekstraklasy i do tego inne ligi.

 

Tak więc moim zdaniem lepiej dla kibiców byłoby, gdyby każda stacja zachowała swoje prawa.

 

Czy chcecie, by z Ligą Polską stało się to samo co z Bundesligą pod względem praw transmisyjnych ???

 

 

Poza tym N ma LM i ciągle słyszę na ten temat narzekania, że to komentarz zły, albo słaby mecz dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonamenci Cyfry to osoby zamożne.Płacić 76 złoty miesięcznie za najlepsze ligi to drogo.Wiem,że wszystko ma swoją cenę ,ale dlaczego nie chcesz,aby inni-może mniej zamożni,którzy chcą płacić np.26 złoty za telewizje(pakiet sport i cos jeszcze) trafiło się coś dobrego,atrakcyjnego.Jedne prawa wykupione atrakcyjne od C+ tego oczekuję od NSPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam c + ale dokupilem n / pakiet sport i bajki/ dla mnie to jest uzupelnienie canal + sport , kanal jest dobry , pakiet sport bardzo dobry / jak dolaczyliby sportklub to swietny/ daleko mu do c+ /ale dopiero co ruszyli ,dajmy czas dobrze ze nie szukaja bylel jakich lig , tvn jest dobra marka i wierze w nia . 26 zl to ciekawa cena za te pakiety + canal + sport to swietna oferta / 109 zl duzo ale te emocje bezcenne, dlatego warto zyc /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonamenci Cyfry to osoby zamożne.Płacić 76 złoty miesięcznie za najlepsze ligi to drogo.Wiem,że wszystko ma swoją cenę ,ale dlaczego nie chcesz,aby inni-może mniej zamożni,którzy chcą płacić np.26 złoty za telewizje(pakiet sport i cos jeszcze) trafiło się coś dobrego,atrakcyjnego.Jedne prawa wykupione atrakcyjne od C+ tego oczekuję od NSPORT.

Weź mnie nie rozśmieszaj. Drogo by było jakby kosztowało 20 zł. Polacy to taki dziwny naród zawsze narzekają. Za wsze za drogo. To jak za drogo radze zrezygnować z platform internetu telefonów , samochodów itd. Przecież o to są za drogie rzeczy. Pojecie drogo to jest względne. A na pewno jak będziesz zawsze patrzył z takiego aspektu to wszytko będzie dla ciebie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant zgadzam sie z toba powinien powatac 1 albo maxymalnie 2 kanaly sportowe. kupywalyby prawa taniej i bylyby dostepne za niewielka cene i we wszystkich platformach. A SportKlub predzej czy pozniej musi dokoptowac do jakies platformy. Bo te pieniadze co wydal na Bundeslige nie zwroca sie. Zobaczymy jak Nsport pokaze LM od wiosny moze zajda jakies zmiany w komentarzu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonamenci Cyfry to osoby zamożne.Płacić 76 złoty miesięcznie za najlepsze ligi to drogo.Wiem,że wszystko ma swoją cenę ,ale dlaczego nie chcesz,aby inni-może mniej zamożni,którzy chcą płacić np.26 złoty za telewizje(pakiet sport i cos jeszcze) trafiło się coś dobrego,atrakcyjnego.Jedne prawa wykupione atrakcyjne od C+ tego oczekuję od NSPORT.

 

Bardziej podchodzę do sprawy, że:

Canal + kosztuje 29 zł

Pakiet Sport w N 16 zł

 

Reszta tak naprawdę to mnie nie interesuje (choć w sumie ma znaczenie, bo trzeba mieć conajmniej tematyczny...).

 

Poza tym to nie jest 76 zł tylko teraz 57 zł :wink:

Zresztą mogę tak samo powiedzieć o SportKlubie. Chcąc oglądać Premiership i Bundesligę muszę płacić ponad 100 zł bez promocji (76zł Canal+ i 30-50 zł za kablówkę, gdzie jest ten kanał).

 

Wolałbym, by stacje unormowały się.

Polsat - siatkówka i mecze halowe

TVP - imprezy dużej rangi

Canal + - piłka nożna i koszykówka w najlepszym wydaniu.

 

Rozbijanie wszystkiego nie wyjdzie na dobre klientom....

 

 

Poza tym mad85 dopisał również coś ważnego :D Polakom jest zawsze za drogo. A przez to, że jest drogo, to robi się coś taniego, co potem nie zadawala klientów (LM w nsport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno byc ze C+;TVN i Polsat tworza razem max.2-3 kanaly sportowe dysponuja wszystkimi prawami i we wszystkich 3 platformach mozna ogladac najlepszy sport ; mysle ze cena bylaby zblizona albo mniejsza opcji C+. Wtedy kibice sportowi niemusieliby miec 3 platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem C+ ma bardzo dobra oferte sportowa dla kibica pilki noznej to jest raj na ziemi:D(liga angielska,wloska,hiszpanska,francuska,polska) wszystko co najlepsze no i jeszce NBA dla fanow koszykowki, i chcialbym zeby w C+ zostaly te ligi PN, bo zle by bylo gdyby w kazdej patformie byla inna bardzo dobra liga wtedy trzaba byloby miec 3 platformy naraz. A ze est to forum o N to dopisze cos o sporcie w N:D w okresie bez LM mozna se zanudzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy platformy nie stworzą wspólnego kanału sportowego.

Po prostu mijało by się to z celem, chyba żeby się połączyły.

Zobaczysz ze pewnie stworza jak nie 3 to 2. Sportowa oferta maxymalna czyli ze wszystkimi prawami za ok.30zl/miesiecznie to byloby super i jeszcze najlepsi komentatorzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie nie ma sie co dziwic ze Nka nie ma super praw dla NSportu bo przeciez samo wprowadzenie na rynek Nplatformy ich wiele kosztowalo. Nie mozna miec wszystkiego od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tu sie zgadadzam w pelni ze czasem milo jest poogladac polska pilke, a niestety az takiego dotepu do niej nie ma i pewnie prawa tez nie kosztuja wielkich kokosow. No coz widac komus tu nie zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...