Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam mała prośbę dotyczącą Nsportu.. czy ktoś moze mi nziależć logo nsport na białym tle w dosyć dorej jakości? Szukam i szukam, a takie logo lepiej mi bedzie pasować na moją stornę dotyczącą kanałów sportowych...

 

Szukałem i wszystko jest albo małe, albo logo otacza czarne tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N dało za prawa do ligi mistrzow na 3lata az 13 mln euro(ponad 50mln zlotych!!),

czy ktos(c+,polsat sport) dal wiecej za jakies prawa sportowe?premiership czy formula 1 to koszt cos okolo 8 mln euro,nie wiem ile kosztowac moze orange ekstraklasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no TO 100 milionow na 3 sezony to daje i tak ponad 33 na sezon,

n dalo 52 mln zlotych na 3 seozny ligi mistrzow co daje 14 na sezon,

wiec roznica jest(ps najwiecej dal to chyba 8 mln euro czyli 24 zlotych za f1 co przy tych sumach imponujace nie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.canalpluscyfrowy.pl/foto/prasa/canal/canal_hd/dossier_hd2006.pdf

jest tu wszystko kiedy i jakie prawa ma c+,

po sezonie 07/08 jest do przechwycenia wiele rzeczy-nba,puchar angli,liga polska,liga francuska,euroliga, jak nsport czegos nie przechwyci to bedzie dla nich kiepsko

Co z tego,skoro oni nawet jesli startuja w przetargu to sie nie wysilaja.Do ligi hiszpanskiej nie staneli w ogole,a F1,a lige angielska i wloska tez chyba oddali bez wiekszej walki.Oni licza na cud,a do tego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby wygrali przetarg na nba,plus np.pucharu angli plus np.pakiet mniejszosciowy lihgi polskiej(magazyn sobota-niedziela plus 6 meczow derbowyc live) to by bylo juz cos,

choc i sam nba to juz by bylo sporo i ta stacja bylaby atrakcyjna bob rakuje teraz takich rzecy mocniejszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale technologia HD za niedługo bedzie też w CP i w C+(o ile już jej tam nie ma nie jestem pewnien:D) a nie wiem czy jest jakaś dobra liga którą w najbliższej przyszłości mogłaby kupić N-ka, miała szanse na Ligę angielska i włoska ale jej nie wykorzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał,aby Puchar Angli zagościł w N-SPORT.Puchar Ligi i Puchar Angli to dzięki temu mozna mieć jakieś rozeznanie w futbolu angielskim a kibiców chelsea(ja),liverpoolu czy arsenalu jest wielu.

Pozatym jedna liga by się przydała-jest szansa na polską.Wteyd byłoby co oglądać-3 a może i więcej meczy w weekend live plus magazyny z bramkami,byłoby to coś.Ewentualnie pakiet mniejszosciowi(z magazynem w sobote,niedziele z bramkami i z 6 meczami derbowymi live) plus NBA i tez beda ustatysfakcjonowany(choc wolalbym lige polske pelną plus np.magazyn raz na tydzien ligi nba).

Może N-SPORT powalczyc o Eurolige?Kto to wie.Ja narazie poczekam do sezonu 08/09 i wtedy zobacze gdzie jakie rpawa pojde i moze pomysle o n dla nsportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem, czy Canal+ straci swoje prawa.

Tu nawet nie chodzi o kasę, lecz o "pewność transmisji".

Czym innym jest sprzedanie praw do Premiership czy innej ważnej ligi dla liczącego się kanału C+ a czym innym dla publicystycznego nsport.

 

Choć nie mam C+ to moim zdaniem transmisje piłki nożnej powinny na nim zostać. NSport ma LM i jakoś kibice zadowoleni za bardzo nie są, bo jakość (nie obrazu !) transmisji jest słaba - słabe studio, komentarz itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem o tym ile kosztowały prawa do Ligi Polskiej.

 

Gdyby nie pieniądze za transmisje i od sponsorów tytularnych ligi, część krajowych średniaków stanęłaby na skraju bankructwa. Kodowana stacja Canal+ płaci PZPN-owi 10 mln euro rocznie za prawo do pokazywania spotkań Orange Ekstraklasy. Pieniądze dzielone są między kluby według liczby transmitowanych meczów i miejsca w tabeli. Kapitałem trzeba jednak umieć dysponować.

 

więcej na http://www.forbes.pl/forbes/2006/05/25/ ... ie_za.html

 

Czyli 120 mln zł na 3 lata :D

 

Jak widać prawa do Orange Ekstraklasy są droższe od LM, ale nie ma co się oszukiwać jest to wielki kąsek, bo kibice Legii, Wisły, czy też innych klubów chcąc oglądać swoich ulubieńców kupują właśnie Canal + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...