Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kanał Nsport, obecny na platformie N, wprowadza kolejne nowe programy do swojej ramówki. Widzowie będą mogli zobaczyć w najbliższym czasie m.in. nowy magazyn piłkarski oraz program żeglarski poświęcony regatom Americas Cup.

Od dwóch tygodni na antenie Nsport nadawany jest program ‘Mój sport – moje życie’, czyli rozmowy Krzysztofa Wyrzykowskiego.

 

Od najbliższego czwartku w Nsport pojawiać się będzie magazyn ‘Zagraj to jeszcze raz’. Ma to być program oparty na systemie graficznym Red Beee, analizujący wybrane sytuacje z boisk piłkarskich. Magazyn poprowadzą Piotr Salak i Dariusz Kubicki.

 

W marcu w marcu na antenie Nsport znajdą się również m.in. magazyn piłkarski ‘Futbolissimo’, a także program żeglarski poświęcony regatom Americas Cup, które zostaną pokazane w stacji.

 

Nsport nadaje od 12 października ubiegłego roku. Kanał dostępny jest jedynie na platformie N.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale uefa cup ma byc w bardzo dobrej jakosci tak jak puchar ligi angielskeij sd,

mowil o tmy plaza w wywiadzia tam w pasmie telewizyjno sportowym w interi,

 

niemam nsport,czy ktos wie jak na onecie sie odbiera lm?w dobrej jakosci są mecze da sie ogladac,nie przerywa transmisji?przy nawet nie najszybsyzm necie(256 czy 384 kb/s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszyscy "pójdą" do sklepu, po n-kę :wink:
Na pewno nie wszyscy bo ja właśnie kończe oglądać meczyk LM Real Byer/3:1/ z TSR 2 na tym jak to mówią z przekąsem posiadacze tego super dekodera n-ki złomie Cyferki Kenie i wcale mi nka nie jest potrzebna nawet do LM.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hd jest w 16/9, nie ma HD w 4/3. czyli jeżeli prawdopodobnie będzie w HD to też w 16/9. Dużo tych "programów" w HD a w Cyfrze jeszcze trochę poczekamy na więcej meczy w HD, no cóż :roll:

 

Wczorajszy mecz Celtów był w HD ale napewno nie w 16/9.Ten mały kwadracik na ekranie woła o pomste do nieba.Rozbraja mnie to już pomału.Nie tak to sobie wyobrażałem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie byl w HD. Na forum N jeden z przedstawicieli platformy powiedzial o aktualnej kolejce LM:

Jeżeli chodzi o rozgrywki Ligi Mistrzów w tym tygodniu - wszystkie prezentowane przez n mecze dostępne będą w jakości SD.

Wynika to z tego, że żaden mecz w bieżącej kolejce nie będzie realizowany w technologii HD. Telewizja n nie jest producentem, a jedynie odbiorcą sygnału.

O ile wiem szkoci do tej pory nie robia u siebie pilki w HD. Za to za 2 tygodnie mozna sie spodziewac wiekszosci meczy w HD. Wiekszosc spotkan bedzie rozgrywane w krajach pokazujacych swoja pilke w HD. Na HD mozemy liczyc w 5 z 8 spotkan. Szkoda tylko ze Milan - Celtic nie lapie sie do grupy gier w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...