Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiedziałem, że TVP pokazywała 3 lata temu tylko jeden mecz na żywo i jeden z poślizgiem :roll:

Wydawało mi się, że oba były na żywo (wtorek i środa), a nie tylko wtorek.

 

Ale może źle pamiętam :P

Przeczytaj artykuł uważnie. Tam pisze, że z poślizgiem był drugi wtorkowy mecz, a nie ten środowy. Czyli chodzi chyba o to, że po meczu na żywo pokazywali we wtorek jeszcze jeden mecz, to właśnie ten z poślizgiem. W środę mecze też były na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadanie,nie bylo zadnych retransmisji meczu taka prawda,

ale to jest malo wazne,

nsport musi kupic jedną rzecz mocna i bedzie mozna porownywac do c+sport(np.jakos lige) bo jeszcze ze tanszy to i z bardzo dobra ofertą,

a wlasciwie sport w cyfrze i w n bo n tonie tlyko nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że TVP pokazywała 3 lata temu tylko jeden mecz na żywo i jeden z poślizgiem :roll:

Wydawało mi się, że oba były na żywo (wtorek i środa), a nie tylko wtorek.

 

Ale może źle pamiętam :P

Przeczytaj artykuł uważnie. Tam pisze, że z poślizgiem był drugi wtorkowy mecz, a nie ten środowy. Czyli chodzi chyba o to, że po meczu na żywo pokazywali we wtorek jeszcze jeden mecz, to właśnie ten z poślizgiem. W środę mecze też były na żywo.

 

Ahaaaa :D Ale tej retransmisji to jakoś nie pamiętam, choć może i była.

Pamiętałem tylko, że 2 mecze były na żywo, no i się zgadza :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama takie skromne pytanie.... Nie jestem posiadaczem N-ki ale wiem że w skład kanałów sportowych wchodzi kanał NSPORT. i tu moje pytanie: w gazecie wyczytałem że mecz Celtik-Milan jest o 20:45 na kanale NSPORT i mecz Lille-Manchester Utd jest na kanale NSPORT również o 20:45. nie znam sie ale chciałbym otrzymać wyjaśnienie jak oba mecze były transmitowanie??? na jakimś oddzielnym kanale czy jak ?? głupie pytanie ale trapiące mnie :wink: z góry wielkie dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos z was ogladal w sobote final Carling Cup ,Arsenal -Chelsea , ale powiem szczerze ze tak TRAGICZNEGO komentarza to jeszcze w swoim calym zywocie nie slyszalem. Czulem sie jakby Ci panowie inny mecz ogladali , nie mowiac o fakcie ze jeden ze spikerow przekonywal nas ze Chelsea w lidze mistrzow ma jedno bramkowa przewaga nad Porto :shock:

Bylo naprawde tragicznie(komentarz w sportkubie w porownaniu z tym to niebo ,a ziemia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poruszałem już ten problem. Potrafią zepsuć nawet najlepszy mecz. A sportklub ma dobrym komentatorów od bundesligi. Spoko koleś komentował borussia-bayern. Żywiołowo, elokwentnie i swojsko i dowcipnie jeśli sytuacja na boisku sie o to prosi.

 

A wracajac do Nport, to jeszcze gorsi od komentatorow są "eksperci" zapraszani do komenrowania. Najcześciej z Legii (wiadomo, w koncu platforma ITI). Na wspomnianym arsenal-chelsea "wrażenia" zapewniał Marek Jóźwiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 marca widzowie nSport będą mogli obejrzeć na żywo na alternatywnym serwisie 68 mecz 1/8 finału Champions League: AC Milan – Celtic Glasgow. W bramce Celticu stanie Artur Boruc, który zapowiada, że jego drużyna jedzie do Mediolanu po awans. Początek programu o 20.00, mecz rozpocznie się o 20.40.

W kanale nSport będzie można zobaczyć ponadto spotkania:

 

Liverpoolu z Barceloną, Valencii z Interem Mediolan i Chelsea Londyn z FC Porto (6 marca) oraz Arsenalu Londyn z PSV Eindhoven i Bayernu Monachium z Realem Madryt (7 marca).

 

Przedmeczowe studio poprowadzi Piotr Salak, a jego gośćmi będą stali eksperci nSport – Michał Pol z „Gazety Wyborczej” oraz były bramkarz reprezentacji Polski Maciej Szczęsny. Spotkanie będzie komentować Sergiusz Ryczel, a pomagać mu będzie inny były reprezentant „biało-czerwonych”, skaut Legii Warszawa Marek Jóźwiak.

 

W pierwszym meczu Celtic bezbramkowo zremisował z Milanem w Glasgow. Świetną postawę zaprezentował Artur Boruc, broniąc m.in. strzały gwiazdy „rossonerich” Alberto Gilardino. W kolejnym spotkaniu z Milanem Polak także chce zachować czyste konto.

 

- Już mnie trochę zaczęły plecy boleć, kiedy na każdym meczu wyjazdowym w pucharach musiałem trzy razy wyciągać piłkę z siatki – opowiada ze śmiechem Boruc. –

 

- Mam już tego dosyć. Do Mediolanu jedziemy po to, żeby awansować. Mam nadzieję, że będzie dobrze – dodaje nasz bramkarz.

 

- Drugi Polak w drużynie mistrzów Szkocji, Maciej Żurawski, ostatnio borykał się z kontuzją, lecz wraca już do zdrowia i 7 marca powinien wybiec na boisko słynnego mediolańskiego stadionu San Siro – zapowiada dziennikarz nSport Sergiusz Ryczel.

 

Obie drużyny wiedzą, jak smakuje zwycięstwo w najbardziej prestiżowym pucharze piłkarskim, który od sezonu 1993/94 nosi nazwę Ligi Mistrzów. Celtic zdobył to trofeum w 1967 r., kiedy nazywało się jeszcze Pucharem Mistrzów (lub Pucharem Europy), po wygranej 2:1 z odwiecznym rywalem Milanu – Interem Mediolan. AC Milan to z kolei legenda Pucharu Mistrzów i Ligi Mistrzów – Włosi aż sześciokrotnie tryumfowali w tych rozgrywkach, ostatnio w 2003 r.

 

Dwa lata temu Milan grał w finale Ligi Mistrzów z FC Liverpool, w którego bramce bronił Jerzy Dudek. Po dramatycznym meczu i dogrywce o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Polski bramkarz obronił dwa strzały, dzięki czemu Liverpool zwyciężył, a Dudek został bohaterem. Czy Artur Boruc pójdzie w ślady swojego reprezentacyjnego kolegi i zakończy marzenia Milanu o Pucharze, zobaczymy w środę 7 marca na nSport.

 

Dzień wcześniej w nSport będzie można na żywo zobaczyć właśnie klub Dudka – Liverpool, który zagra z Barceloną (nSport, na żywo).

 

Równolegle pokazane zostanie spotkanie Valencii z Interem (w serwisie 68), a następnie będzie można obejrzeć retransmisję meczu Chelsea Londyn z FC Porto (nSport). W dniu występu Artura Boruca będziemy transmitować również spotkanie Arsenalu Londyn z PSV Eindhoven (nSport, na żywo, w jakości HD), pokażemy także retransmisję meczu Bayern Monachium – Real Madryt (nSport, w jakości HD).

 

1/8 finału Ligi Mistrzów w nSport:

 

Wtorek, 6 marca:

 

Liverpool – Barcelona

Na żywo

nSport, godz. 20.00

 

Valencia – Inter

Na żywo

Serwis 68, godz. 20.40

 

Chelsea – Porto

Retransmisja

nSport, godz. 22.45

 

Środa, 7 Marca:

 

Arsenal – PSV

Na żywo (HD)

nSport, godz. 20.00

 

Bayern – Real Madryt

Retransmisja (HD)

nSport, godz. 00.45

 

AC Milan – Celtic

Na żywo

Serwis 68, godz. 20.40

 

Więc będzie można wybierać sobie jaki sie chce oglądac meczyk! To dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, najpierw muszą mieć co komentować :) Na razie to nie mają ani jednej ligi na weekend... I nie zanosi się, żeby mieli...

 

Nsport powinien nabyć prawa do skrótów, analiz najlepszych lig (angielska, hiszpańska, włoska, niemiecka itd...). Wtedy mieliby o czym w studiu gadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 umowy i odszkodowanie za jej zerwanie. Po drugie znikniecie TVN -ów z C+ oznaczałaby straty dla ITI. Mniejsze dostępność kanału mniejsze wpływy z reklam. A co za tym idzie mniejszy zysk. C+ bez TVN by sobie poradziła spokojnie, poradziła sobie po zniknięciu Polsatu co dla niektórych wydawało się dużo stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ludzie biorą C+ dla TVN? Pamiętasz sytuacje z Polsatem? Ja w tamtym momencie praktycznie przestałem go oglądać a była to stacja która oglądałem codziennie. Umowy są podpisane dużo do przodu. Starty by były by większe dla samego ITI bo mógłby przegrać z Polsatem o miano pierwszego kanału komercyjnego. Polsat ma duży zasięg naziemny i mu obecność na innych platformach nie potrzebna z TVN sprawa ma się inaczej. A takim veto to by tylko ITI stracił bo nie dostałby zarówno bramek jak i stracił kupę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kij ma dwa końce :) Nie ma różowo w biznesach :D

Ale gdyby C+ nie zależało na TVNach to nie zapłaciliby za te kanały 2x więcej niż poprzednio, a tak się teraz stało latem. (Stąd ta podwyżka pakietu startowego).

Każda wypowiedź na ten temat jest prawdziwa, bo nie wiadomo jak zachowa się rynek.

Sprawę w TVNami napisałem trochę uszczypliwie, więc nie ma co się sprzeczać :) Chodziło mi o to, że jedni mają X (TVN) a drudzy Y (sport) :D

 

Wróćmy do tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...