Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też mnie to zaskoczyło, nie wiem czy to pomyłka, czy celowe zagranie, jak celowe żeby kupić wyższy pakiet, to powinni w ogóle nie emitować LM UEFA live, bo po zakodowaniu jednego meczu raczej tłumów abonentów, którzy kupią wyższy pakiet nie zyskają ;) chyba, że stopniowo zaczną zmniejszać ilość transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze - chyba 1/8 finału LM...

 

Dziadzieje? Jest 100% lepszy. Dwa lata temu o tej porze na tydzień miałeś cztery transmisje na tydzień (Dwa mecze LM, dwa LE), a teraz masz 8 na tydzień (Ligue1, SerieA, LM, LE, Igrzyska Olimpijskie, Piłka ręczna).... :D

 

A studio nie było tylko dlatego, że do 20:25 trwał mecz Hokeja Na Lodzie. Myśl czasem, zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest polfinal lm ale ten mniej atrakcyjny LEV-PSG.Ale studia lm nie bylo.Mam nnk i coraz bardziej sie przekonuje ze trzeba mi bedzie pozegnac sie nc+ i pomyslec o sloneczku.Od kiedy n polaczyla sie z c+ to nsport dziadzieje.Nie lubie byc olewany.

Może warto przejść na wyższy pakiet, a nie oczekiwać cudów w tanich ofertach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że nSport pod rządami nc+ stał się lepszym kanałem sportowym niż był wcześniej. Liga Mistrzów od święta + dodatki w porównaniu z tym co teraz mamy jest bez porównania. Różne mecze piłkarskie co weekend, Liga Mistrzów jak widać też jest, do tego LM piłkarzy ręcznych, NBA, ostatnio hokej na IO,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/8 finalu LM.Napisalem o polfinale bo zasugerowalem sie postem wczesniejszym.Ja osobiscie ogladam tylko LM.No jeszcze moze p.reczna.Dwa lata temu wszystkie mecze borusii byly na zywo a teraz nie dosc ze daja powtorke to jeszcze przed ta powtorka zdradzaja wynik meczu.Czy to nie jest dziadostwo?A co mnie interesuje hokej. Moge go obejrzec na tvp.

I prosze bez "osobistych wycieczek" bo to nie miejsce na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy woleli pełną LM w nsport niż zbędne dodatki. Dla niektórych prawdziwa piłka to tylko LM i kolegę rozumiem. Jeszcze gdyby pokazywali Ligę Angielską i Hiszpańską, a tak to sie zgadzam, że rok temu Nsport byl lepszy. Na dodatek pokasowali magazyny PPP i inne.

 

Patrząc przez pryzmat dzisiejszych i jutrzejszych meczów to tracisz ledwie jeden mecz LM... a zyskujesz ligę francuską, włoską, polską, NBA, LM piłkarzy ręcznych, Puchar Daviesa, hokeja na IO, rugby, Ligę Europejską (dwa ciekawe mecze). Czy warto dla tego jednego meczu LM tracić całą resztę?

 

Jaki mecz Ligi Mistrzów traci?

 

MC - Barca

 

Resztę masz w nSport, środowy mecz w TVP1 HD, ZDF i Canale 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze mecze zawsze były w nPremium, więc nic nie traci :D

 

Fakt :D

 

:arrow: Argumenty obalone.

:arrow: Temat wyczerpany.

 

//

 

Zresztą... nie macie czego żałować. Mecz Manchesteru City z Barceloną nudny jak flaki z olejem. Sędziowanie na żenującym poziomie, każda sytuacja stykowa jest równoznaczna z gwizdkiem arbitra. Tego na trzeźwo nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Te dyskusje pomiędzy skrótami są jednak wkurzające. Najpierw powinni skróty dnia a później sobie ględzic a nie, że przed każdym skrótem i po każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa meczu jest super.

Cóż, nie wiedziałem, że kogoś ten antyfutbol jeszcze kręci.

 

Na moja osobista opinie ma wplyw tez fakt ze kiedys ,jeszcze przed nc+ studio LM bylo lepiej prowadzone.Czulem,ze to swieto pilki.Bralem sobie kilka piwek i sobie ogladalem.A teraz gdy jest prowadzone przez dziennikarzy dawnej c+ to piwko juz tak nie smakuje. :x

 

Serio?

 

Mnie studio samo w sobie nie podnieca. Studio może mieć nawet Sport Klub - ważne kto w tym studiu jest i kto to studio prowadzi.

 

Jeśli studio prowadzą profesjonaliści wtedy masz wszystko: rzetelność, rozrywkę, wiedzę... jeśli zaś studio prowadzą amatorzy którzy zapraszają amatorów wtedy masz ból głowy, zgagę i niestrawność.

 

Ja miałem to drugie. Rok temu tydzień w tydzień byłem naocznym świadkiem jak upośledzonym tworem jest nSport. Średnio co weekend studio nSportu poprzedzało najlepszy mecz danej kolejki Serie A. Czy Ty wiesz co tam się wtedy działo? To był cyrk, zaopatrywany przez klaunów :evil:

 

Przecież gdybym ja to wszystko nagrywał, przetłumaczył na język włoski i powysyłał na Półwysep Apeniński do zainteresowanych podmiotów to nSport nie opędziłby się od... procesów sądowych m.in. o pomówienie, niezniesławienie. Beknąłby nie tylko cyrk, ale również jego małpy.

 

Obrażane były na wizji nie tylko kluby, ale również osoby publiczne. Nie była to żadna krytyka tylko zwykłe obrażanie, dyskryminowanie.

 

Zatrzymajmy się przy słowie dyskryminowanie. Sponsorem meczu/studia była firma... Oknoplast. Sponsor Interu Mediolan. Nie muszę więc nawet pisać, która drużyna była wychwalana pod niebiosa, a które były dyskryminowane. Co więcej! Kilka razy do studia był zapraszany jakiś... typek reprezentujący Oknoplast :lol2: , który robił za eksperta i przez całe studio faworyzował Inter względem innych klubów - czasem wyglądało to wszystko jak jakaś parodia, bo gość po tej całej fali hejtów na Juventus i Milan w pewnym momencie zasugerował, że wybór Interu to był jednak błąd i nie "sądziliśmy", że Juventus jeszcze kiedyś się podniesie :lol2: Myślałem, że spadnę z fotela gdy to usłyszałem. Co za fałsz, obłuda... nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

 

Do studia byli zapraszani także kibice. Dziwnym zbiegiem okoliczności byli to sami fani klubów z którymi największą kosę ma Juventus i Milan. Mowa tu m.in. o jakimś profesorze, korespondencie La Gazzetta dello Sport, który otwarcie przyznał, że poznał kiedyś Massimo Morattiego, oprowadzał go po Wawelu (kiedy Wisła pokonała Inter po golu Szymkowiaka) i od tamtej pory jest kibicem Interu Mediolan. Oprócz niego do studia był zapraszany łysy fan Fiorentiny (znany z programu "Europa da się lubić") oraz otyły kibic Torino - redaktor jakiegoś włoskiego pisma wydawanego w Polsce(?). Co łączyło ich obu? Narodowość oraz fakt, że niesamowicie kaleczyli język polski. Ktoś kto wpuścił ich na antenę całkowicie postradał rozum. Oboje tragicznie wypadali przed kamerą na dodatek byli tak nieobiektywni, że aż bezczelni. Brakowało jeszcze Paolo Cozzy :lol2: byłby komplet.

 

To byli kibice, nie eksperci! Zwykli ludzie z ulicy jak ja, Ty, My, Wy i oni. Jak na złość to zawsze oni byli oddelegowani na mecze Juve i Milanu. To tak jakby kibiców z ulicy kibicujących Legii zaprosić do studia przed meczem Lecha Poznań, albo fanów Realu poprosić o komentarze do meczu Barcelony.

 

Dodaj do tego niedouczonych, niedoinformowanych, słabych, ociekających ignorancją i nie znających się na calcio dziennikarzy nSport = istna mieszanka wybuchowa. Co gorsza prowadzący studio m.in z Salakiem i Piotrem "Ona tańczy dla mnie" Karpińskim na czele napędzali tylko tę chorą machinę...

 

...i to było chyba najbardziej żałosne w tym wszystkim. W moich oczach stracili nie tylko ci dziennikarze, ale także cała stacja. nSport od tamtej pory stał się dla mnie synonimem wszystkiego czym gardzę. Synonimem telewizyjnej patologii. HD i cała ta psuedo ekskluzywność stanowiły tylko fasadę dla tego kanału. W środku aż śmierdziało od amatorów, laików i dyletantów.

 

Można czepiać się amatorów z Woronicza, można wieszać psy na Kowalczykach z Polsatu, ale tego co wyczyniał nSport - nic nie pobije.

 

Teraz pewnie popalili te taśmy niczym ubeki swe akta. Ja na ich miejscu bym tak zrobił, bo do dziś mogłyby stanowić dowód w sprawie.

 

PS. Co do pomówień i obrażania - darowałem sobie szczegóły, bo są nie warte dyskusji. To pomyje, a o pomyjach się nie dyskutuje tylko się je spuszcza w kanał. Ktoś kto oglądał nSport w tamtym okresie wie co tam się działo. Tym którzy nie musieli tego oglądać... wypada tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nieco krocej:)

 

dla mnie nsport to byl dom ligi mistrzow zwlaszcza do momentu gdy nie bylo npremium. Kazdy mecz byl przeanalizowany wzdluz i wszerz. Nie tylko PPP ale i Lista przebojów LM, magazyny o kontrowersjach o taktyce. I na dodatek wszystkie mecze w retransmisjach, a nie tak jak teraz gdy niektorych meczow w ogole nie ma.

 

LM zasluguje na taki kanal i mi to sie podobalo, nie byl zapchany byle czym, tylko mecze premium.

 

Marzy mi się taki kanał o Premier League, to byłoby coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...