Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dekoder TNK HD adb 2850st i chciałbym do niego podłączyć internet tylko że router orange Sagemcom jest w innym pokoju i ciągnięcie kabla od routera do dekodera jest bez sensu. Dlatego chciałem wykorzystać mój stary router TP-Link TL-WR740N którego podłączył bym do dekodera za pomocą kabla ethernet który by zbierał sygnał wifi z sagemcoma i za pomocą kabla ethernet dawał by internet do dekodera.Lecz gdy tak podłączam to wyskakuje że sieć lan jest skonfigurowana i nie ma dostępu do internetu. I tu moje pytanie co zrobić by to zadziałało.Przepraszam jeśli zły dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem jak u innych, ale u mnie po tej całej aktualizacji nie działa naziemna telewizja cyfrowa. Na mux 3 gdzie mam słaby sygnał siła skacze jak głupia od 0% do 70%, a jakość 0%. Na pozostałych Mux-ach siła 70% a jakość miga jak głupia. Dodam tylko tyle, że przed aktualizacją, o którą nie prosiłem w moim prywatnym dekoderze (TNK HD ingeruje w prywatne odbiorniki bez zgody użytkowników), wszystkie mux działały poprawnie, z tym, że czasami tnk blokowała polsat z NTC napisem, że pakiet jest nieopłacony. Proszę o potwierdzenie jak u innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Zresetuj dekoder do ustawień fabrycznych.

Cytuję swój post:

Aby przywrócić ustawienia fabryczne, należy uruchomić dekoder

i zaczekać do momentu wyświetlenia ekranu konfiguracji połączenia sieciowego. Następnie, należy nacisnąć na pilocie

przycisk SETUP. Po wyświetleniu menu, należy bardzo szybko nacisnąć na pilocie następującą kombinację przycisków:

czerwony czerwony 73738

Daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@art77 a możesz napisać co konkretnie śmiga? Ja próbowałem inną kartę TNK HD i to z pewnością nic nie dekoduje. Dekoder jest oczywiście odblokowany i FTA działa, ale to wszystko. BTW, karta SECA też odblokowuję FTA. Ktoś kiedyś wspominał, że karta płatnicza też by zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Post z działu o dekoderze OPTICUM ITI X8 HD NNK :

Dzisiaj pojawiły się na liście kanały Polsat HD (pozycja 6), Polsat 2 (pozycja 16) i TV 6 (pozycja 17) i przy okazji podmieniono parametry Discovery Channel, Disney XD i TVP Rozrywka.
.

 

Mam N na kartę z dekoderem ADB 2850ST TNK HD i nie mam tych kanałów na liście - przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje . Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest informacja tylko, że na OPTICUMACH dodano je do listy. Można spróbować wyjąć i włożyć kartę, ale niewiadomo czy to pomoże.

 

EDIT: Spróbuj przeszukać transpondery na których są ww. kanały. Z moich informacji wynika, że Polsat HD bedzie na kanale 3088; Polsat2 na 2291 a TV6 na 3103 (narazie więc poza główną listą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam,

posiadam kartę TNK SD i chcę kupić używany dekoder jak w tytule ale status jego jest: 3 FF A8. Był używany jako multi room w abonamencie (tyle dowiedziałem się od właściciela) czy pójdzie na nim TNK SD ?? proszę o odpowiedź gdyż nie znam się na tych statusach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...