Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał dźwięk. Ja mam tak zrobione. TV/Monitor mam podpięte przez HDMI a do wieży dźwięk przez przelotkę z EURO na chinch (stara wieża i tylko tak mogę podłączyć). Wtedy TV/Monitor ma dźwięk po HDMI a jak potrzebuje lepszego dźwięku to załączam wieżę a TV ściszam jeśli nie chce go słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie związane z przywróceniem ustawień fabrycznych dekodera. Chodzi mi dokładnie nie o zwykły powrót do ustawień fabrycznych ale o format pamięci aby uzyskać stan "pudełkowy" a następnie pobrać najnowsze oprogramowanie. Ostatnio zauważyłem, że dekoder chodzi strasznie wolno, przycina się itd. Nie wiem czy taka operacja jest możliwa ale chciałbym go w jakiś sposób oczyścić i od nowa zaktualizować. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania związane z przejściem z TNK HD na ofertę abonamentową.

1. Czy po przejściu na ofertę abonamentową n, stracę na tym dekoderze możliwość skanowania satelit ?

2. Czy po ewentualnej późniejszej rezygnacji z usługi abonamentowej następuje totalna blokada dekodera ... i może on służyć wyłącznie jako "podstawka pod kwiatek", czy w najlepszym wypadku nadal będę mógł korzystać z programów FTA?

Proszę o informację w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania związane z przejściem z TNK HD na ofertę abonamentową.

2. Czy po ewentualnej późniejszej rezygnacji z usługi abonamentowej następuje totalna blokada dekodera ... i może on służyć wyłącznie jako "podstawka pod kwiatek", czy w najlepszym wypadku nadal będę mógł korzystać z programów FTA?

Proszę o informację w tych tematach.

W najlepszym wypadku będziesz mógł korzystać z FTA. Nie ma możliwości powrotu do TNK HD

Czy ten dekoder umożłiwa swobodne dodawanie transponderów (w ramach hotbirda i astry), oraz ich skanowanie ?

Czy jesteśmy zdani tylko na te kanały, co dopiszą technicy ?

Można skanować pojedyncze transpondery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da, to już wiadomo długo tylko nie polecam o tym rozpisywać się na tym forum, bo posty pewnie polecą do kosza. Szkopuł w tym, że oprócz pamięci trzeba wymienić też procesor (trudno dostępny) - koszt prawie 3x większy od przerobienia 5800.

 

Wyniki są bardzo dobre, całość działa znacznie szybciej niż 5800, ale jeśli ktoś nie posiada już takiego dekodera, to moim zdaniem jest to kompletnie nieopłacalne. (przerobioną 5800 można dostać w cenie porównywalnej do samej przeróbki 2850/2849 bez dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy zdarza się Wam, że raz na jakiś czas ustawienia w tym tunerze jak gdyby się resetowały. Znika mi wtedy lista ulubionych kanałów, jak również znikają kanały DVB-T. Tuner od nowa pobiera kanały z Hot Birda 13*E i Astry 19,2*E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem oto ten zamiennik http://jpghost.pl/PILOT-N-zamennik-bez-logo_1354889030/ do tego dekodera 2850 ale nie działa brak reakcji, czy ktoś kupował taki zamiennik i działa? zamierzam kupić następny ale są jeszcze takie http://jpghost.pl/pilot-n-z-nr-sat-977_1354889310/ tu z napisem sat 977.... wart kupna ten drugi i czy zadziała??

 

czy raczej te oryginalne w 100% takie same jak oryginalne kupić na aukcji... http://jpghost.pl/pilot-n-z-logo-n_1354889641/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...