Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Troche żałuje że nie kupiłem niezależnego tunera być może kiedyś tak zrobie jak nic nie poprawią, mogli by chociaż radia dać osobno. A ilość LNB uzależniona jest od diseqc czy tunera ? Bo teraz mogę dać 4 a ja to bym chciał cała orbite łapać :lol2: obecnie mam 13 i 19,2 zaraz spróbuje dołączyć 23.5 czwarty będe próbował na 28.5 a i turksatem 42e bym nie pogardził- marzenia :) z drugiej strony na 7w kilka sportów fta jest ale to już za duże odległości chyba no i także z 6 lnb by mi się przydało i oby antena nie gruchła na ziemie xD Pozdr :D

A nazwy "satelita użytkownika" na własną też się pewno nie da? ja p.. :censored: za co ja dał 3stówki :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! i proszę o pomoc posiadam ten dekoder tj. 2850ST i mam taki problemik po włączeniu wyskakuje mi ta plansza http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/055696f641b2ec00.html nie wiem o co w niej chodzi czy możliwe ze uszkodzony soft bądź coś innego?. Jak nacisnę pozycje A/V to przechodzi mi do tej planszy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ba4ea4cedd54e5f.html i tak bez konca wyświetla się ta plansza. Proszę o pomoc co co z tym zrobić

 

 

Edit: juz doszedłem f=do tego. trzeba było po HDMI podłączyć dekoder, reseta mudac i pomogło, sciągnął oprogramowanie teraz jest aktywacja karty. Pytanie jest jedno czy bede mógł odbierac FTA i DVB-T przy długo nie doładowywanej karcie? Gdzięś od ponad roku prawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! i proszę o pomoc posiadam ten dekoder tj. 2850ST i mam taki problemik po włączeniu wyskakuje mi ta plansza http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/055696f641b2ec00.html nie wiem o co w niej chodzi czy możliwe ze uszkodzony soft bądź coś innego?. Jak nacisnę pozycje A/V to przechodzi mi do tej planszy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ba4ea4cedd54e5f.html i tak bez konca wyświetla się ta plansza. Proszę o pomoc co co z tym zrobić

Nie przyciskaj tylko strzałką zejdź w dół podświetl teraz naciśnij, powinien nastąpić reset, tuner powinien pobrać oprogramowanie, uruchomi się zresetowany. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche żałuje że nie kupiłem niezależnego tunera być może kiedyś tak zrobie jak nic nie poprawią, mogli by chociaż radia dać osobno. A ilość LNB uzależniona jest od diseqc czy tunera ? (...)

A nazwy "satelita użytkownika" na własną też się pewno nie da? ja p.. :censored: za co ja dał 3stówki :sciana:

Tak, ilość konwerterów zależy od zdolności tunera do obsługi diseqc - w przypadku ADB 2850ST to 4ry sztuki. Co do nazwy "satelita użytkownika"... nie przesadzaj. Grzebał w tym cały czas będziesz? Podepniesz konwerter, powpisujesz transpondery i tyle tego napisu będziesz widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już panowie poradziłem sobie z tym problemem co opisałem wyżej, musiałem podpiąć dekoder po HDMI zeby to zresetować, pożniej pobrało aktualizację i nzatrzymało sie od wczoraj na planszy: EKRAN AKTYWACYJNY i nie może sie zaaktywować pakiet bez opłat mam ważny do stycznia 2013 wię nie poqinno takie coś wyskakiwać co prawda nie uzywałem tego dekodera od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła jakość jest wzorowa 94%/ 100% wiec to nie to, pewnie nie zostaje mi nic innego jak do nich zadzwonić. bo nawet wysłanie sms z aktywacja nie pomogło dostałem wiadomość zwrotną ze ponowna aktywacja karty nie jest możliwa. Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt z biurem obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Git. Udało mi się, wstąpiłem do punktu N tam mi miła pani zadzwoniła do BOK ponieważ nie mam stacjonarki tylko komórkę z play a w nim zablokowane połączenia zaczynające się na nr z 7 itp. ale wracając do sedna uprawnienia mi odświeżyli, przesłali i wszystko git en działa, pakiet bez opłat jak i FTA oraz DVB-T. Dzięki. pozdrawiam.

 

 

A tak przy okazji z innej beczki. Jaki najlepiej podpiąć dysk twardy, może któryś z użytkowników polecił by swój wypróbowany. Z góry dzięki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...