Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

ja im dziekuje wole c+ przedtem oferta HD mi odpowiadała ale jak do tego trzeba było dokupić nowy tv to już nie za bardzo co z plusów ma odbiór dvb-t (dlatego byłem zainteresowany TNK HD bo był jeszcze min. eurosport i axn )Teraz poczekam na zimowe promocje c+ bo na 100% beda "przyciagać "nowych widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej plocie jest odrobina prawdy a to że w regulaminie N jest wzmianka na temat modułu to kolega nie wie? :read: Po drugie @tnkhd nie sugeruj mi co mam sobie kupić :lol2: TNK SD miałem jako uzupełnienie do CP i zakończyłem opłacać w lipcu a to z dwóch powodów - raz podwyżka cennika a dwa to że dla jednego kanału jakim jest N Sport SD nie będę płacił 20 zł co miech.A zwolennikiem tunerów-[beep] oferowanych przez operatorów nie jestem,mam jeden porządny tuner HD z którego jestem zadowolony.Trudno nie będzie modułu TNK HD nie będzie nowych klientów,to samo tyczy się N choć tu może być zmiana ku lepszemu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce więcej info,niech spojrzy na stronie oficjalnej n,forum hyde park tnk hd.Jeden użytkownik podał to parę dni temu.Wczoraj tam byłem i jest dużo info.Pokazuje się tam czasami tomasz berezowski,członek zarządu n od spraw tech.Ostatnio odpowiadał na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz @Tomasz Berezowski odnośnie modułów i o parowaniu też,krótko czyli nic.

 

Pytanie:

Czy coś się zmieniło związku z sytułacją dołączenia pakietu CP do C+.

Czyli zaproponowania modułów CAM do TNG n lub zdjecia parowania by uwolnic dostęp do oferty osobą posiadającym własnie tunery HD?

By przebić pozycje Cyfra+ konieczne są rewolucyjne rozwiazania których nie można się jak do tej pory doczekać.

Czy coś jest nowego pod tym kątem?

 

Odpowiedz @TB

 

''To nie są pytania dotyczące technologii, tylko strategii firmy. Więc nie mogę na nie odpowiedzieć''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to dużo znacząca wypowiedź,

 

"to nie są pytania dotyczące technologii" - znaczy "niestety nie mamy odpowiedniej technologii a nie stać nas na zakup takowej :( ABD jedyna firma która chce z nami współpracować nie robi modułów"

"tylko strategii firmy" - znaczy "wydaje nam się że jak będzie zniesione parowanie to momentalnie zacznie się szaaring i zamiast 700tys. klientów będziemy mieli 100tys."

"więc nie mogę na nie odpowiedzieć" - znaczy "więc nie wiem jak mogę odpowiedzieć żeby nikt nie wpadł na to co napisane powyżej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was dajcie spokój z tymi modułami kupcie tnk hd albo męczcie CP To już się uciążliwe robi

Jesteś osobą związaną z TNK HD? Jeśli tak to nie nazywaj ludzi w internecie fanatykami Sat Kuriera dla których TNK HD nie będzie wprowadzać modułów. To świadomi klienci, którzy nie dają się omamić jedynym słusznym tunerem. Jak widzisz zapotrzebowanie na moduły jest duże i sam rozważyłbym zakup gdyby moduły były dostępne. A tak n i TNK HD w ogóle nie jest w kręgu mojego zainteresowania. Nie rozumiem co ma oznaczać negatywna opinia o CP. Tak Cię boli, że oni wiedzą, że klienci oczekują samych modułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja złego powiedziałem o CP ? napisałem że jeśli nie pasuje oferta tnk hd to niech zakupi na kartę CP i po sprawie . Ileż można czytać kiedy moduły kiedy moduły kiedy moduły jak by miały być to by były albo powiedzieli by o tym . Jak TNK SD była to nikt nie narzucał na siłę tunera . Cyfrowy Dom wyciągną wioski z tnk sd że ludzie kupowali dekoder za 200zł 3mc ogladali wszystko a potem tylko te darmowe i CD nie miał z tego kasy . Teraz jest 1 dekoder 1 karta parowana i płacisz min 20zł ogądasz nie płacisz nie oglądasz sprawa prosta . Rozumiem że nie którzy mają dekodery swoje za grubą kase tylko kogo to interesuje w Cyfrowym Domu ?? nikt im nie kazał kopować tunera za 2tys sami kupujący doskonale wiedzieli że nie wszystko będzie działać . A podejrzewam producent tunerów tnk hd dał jakiś warunek że tylko oni będą produkować dekoder gdyby weszły moduły to kto by najbardziej stracił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner HD za 2 tysiące złotych? W jaki świecie Ty żyjesz. Ceny zaczynają się poniżej 300 złotych. Nie chcę mieć dwóch tunerów, chcę używać jednego. Chcę oglądać n Sport to muszę włączać jeden tuner, chcę włączyć Canal+ to drugi tuner - takie rozwiązanie jest bez sensu. Nie narzekałbym gdyby tuner do TNK HD miał uwolnioną listę kanałów i możliwość odbioru dowolnych pozycji orbitalnych. Nie ma takich możliwości i nie jest dla mnie tunerem satelitarnym a jedynie jedynym słusznym dekoderem płatnej platformy. I dlatego wszyscy domagają się modułu bo ADB do TNK HD ma ogromne ograniczenia. Kiedy moduł, kiedy moduł, kiedy moduł, kiedy moduł, kiedy moduł, kiedy moduł... - skończy się jak go w końcu dacie albo zaoferujecie prawdziwy tuner satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 popieram Cię w 100%!I jeszcze słówko do tnkhd - oferta TnK HD bardzo mi odpowiada jeśli chodzi o zawartość programową, chętnie bym stał się użytkownikiem tej usługi ale właśnie tylko z modułem lub samą kartą (mam swojego ferdka) ponieważ z C+ nie mam zamiaru rezygnować (z powodu sportu), a i kolejny pilot mi nie w smak. Jeśli iti tego nie zrozumie (tak jak Ty nie rozumiesz teraz) to bez wątpienia nie tyle straci co nie pozyska kilku - kulkunastu tysięcy nowych klientów. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wy problemy ja miałem TNK SD i byłem wku... że doladowalem konto na rok ale postanowiłem sprzedać dekoder z doładowaniem dołożyłem i kupiłem tnk hd . I jeszcze taki się nie urodził żeby każdemu dogodził jeśli 3masz C+ dla sportu to ok wybierz co dla Ciebie ważniejsze i bardziej Cie ciekawi modułów i tak nie będzie więc nie macie co się łudzić i czekać bo się nie doczekacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK SD odniosło sukces właśnie dlatego, że nie trzeba kupować tunera, wystarczy sama karta. Tunery też są w porządku bo dają całkowitą swobodę. TNK HD nigdy nie odniesie takiego sukcesu jeśli będziecie kisić tę ofertę w bezwartościowych wynalazkach ADB z wieloma ograniczeniami. Nie chcecie dać modułów to chociaż sztucznie nie ograniczajcie możliwości oferowanego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wy problemy ja miałem TNK SD i byłem wku... że doladowalem konto na rok ale postanowiłem sprzedać dekoder z doładowaniem dołożyłem i kupiłem tnk hd . I jeszcze taki się nie urodził żeby każdemu dogodził jeśli 3masz C+ dla sportu to ok wybierz co dla Ciebie ważniejsze i bardziej Cie ciekawi modułów i tak nie będzie więc nie macie co się łudzić i czekać bo się nie doczekacie .

@tnkhd ale do kogo ty to piszesz :lol2: ,dołożyłeś i kupiłeś sobie tuner TNK HD - ja bym tego [beep] za darmo nie wziął.A ty jesteś w siódmym niebie bo masz tuner HD :lol2: ,powiem krótko w du...e byłeś i gó..o widziałeś a co do modułu lub samej karty to pewnie będzie bo jak mówią tonący i brzytwy się chwyci :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezwartościowych wynalazkach ADB

 

nie są złe, to dobry i solidny sprzęt ale niestety z ograniczonym oprogramowaniem, robionym pod ludzi raczej ograniczonych intelektualnie, dla których ustawienie kilku satelitów i wyszukanie kanałów to zadanie na lata

 

co do modułów TnK HD to odpowiednio niska sprzedaż dekdoerów ADB powinna doskonale dać do zrozumienia ITI że są bankrutami i zmusić do uwolnienia TnK HD albo zaprzestania wspierania platformy i olania klientów o takich jak tnkhd, ciekawe co potem będzie pisał mając dekoder na którym będzie mógł pooglądać tylko darmowe FTA z Hotbirda w MPEG2, bo z Astry nie będzie mógł dodać do listy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wy problemy ja miałem TNK SD i byłem wku... że doladowalem konto na rok ale postanowiłem sprzedać dekoder z doładowaniem dołożyłem i kupiłem tnk hd . I jeszcze taki się nie urodził żeby każdemu dogodził jeśli 3masz C+ dla sportu to ok wybierz co dla Ciebie ważniejsze i bardziej Cie ciekawi modułów i tak nie będzie więc nie macie co się łudzić i czekać bo się nie doczekacie .

To właśnie chciałbym wybrać - Multipakiet i TnK HD byłby to zestaw dla mnie idealny. Decydenci w ITI niestety myślą tak samo jak Ty i dlatego mają taką sprzedaż jaką mają (czyt. marną) być może dlatego, że każdego klienta mają za [beep]a, który zainstaluje sobie sam dekoder pod warunkiem, ze owa instalacja ograniczy się do czterokrotnego naciśnięcia "OK" i w związku z tym sprzedają jedynie słuszny sprzęt, na którym pewnie też galancie zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu posty są usuwane.... . Ale nikt Wam nie każde skoro TNK HD taka zła i ciężko wydać 360 zł na dekoder hd z 3mc opłaconym abonamentem 3x40 to 120 więc 240zł za taki dekoder to chyba nie wiele a moduł 40 zł kosztować nie będzie . I Wg Was TNK , N zaraz padnie to lepiej zmieńcie zainteresowanie na pewno coś ciekawszego znajdziecie z cudownym dekoderem albo modułem i koniec tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...