Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawa sytuację z TNK HD jakiś czas temu doładowałem kartę i mimo że doładowanie juz też jakiś czas temu się skończyło nadal mam dostępne kanały premium :jupi: Zauważyłem ze nie mogę takze sprawdzić do kiedy mam ważne doładowanie za pomocą dekodera. Ale mam promocję :D:brawo: Ciekawe kiedy się dopatrzą hehe Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś alternatywny nr do (+48) 725727272,aby dezaktywować pakiet Canal+ Family ponieważ ten nr nie działa :evil:

Tłumaczenie , że mam zadzwonić na infolinię bo inaczej nie można usunąć pakietu jest nie na miejscu. Żeby to infolinia była jeszcze bezpłatna to rozumiem, ale nie żeby naciągać klienta na dodatkowe koszta za każdym razem.Może ten nr komuś działa bo mi mimo wielokrotnej próby nigdy nie udało się wysłać sms-a pod ten nr. Co jak co , ale powoli zaczynacie mi działać na nerwy takim olewaniem ludzi. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ,ale forum jest po to ,aby wyrazić swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak precyzyjnie to nie napiszę bo mnie namierzą :> ale dziwne jest to ze jak chce sprawdzic w dekoderze do kiedy mam doladowane to nic mi nie wyswietla tylko wraca do ogladanego programu. Nie moge sprawdzic do kiedy ani jakby co na jaki nr konta wpłacać pieniądze, ale w sumie nie musze wpłacac :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wracam wczoraj do domu a tu niespodzianka.

ale po kolski

Chyba 11 marca doładowałem pakiet domowy mimo ze jeszcze przez jakieś 10 dni powinien być aktywny. Wczoraj wracam do domu a tu pakiet Premium HD działa, mimo ze nie wysyłałem smsa by go aktywowali. Po zalogowaniu na konto pokazuje ze jeden i drugi będzie ważny do 8 kwietnia. Ma ktoś tak?

 

A tak na marginesie podglaszanie w pilocie nie działa mi tzn działa ale tak że tylko jak jest na zero to nie ma głosu, pozostała skala ma taką samą głośność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawa sytuację z TNK HD jakiś czas temu doładowałem kartę i mimo że doładowanie juz też jakiś czas temu się skończyło nadal mam dostępne kanały premium :jupi: Zauważyłem ze nie mogę takze sprawdzić do kiedy mam ważne doładowanie za pomocą dekodera. Ale mam promocję :D:brawo: Ciekawe kiedy się dopatrzą hehe Też tak macie?
Witam

Wracam wczoraj do domu a tu niespodzianka.

ale po kolski

Chyba 11 marca doładowałem pakiet domowy mimo ze jeszcze przez jakieś 10 dni powinien być aktywny. Wczoraj wracam do domu a tu pakiet Premium HD działa, mimo ze nie wysyłałem smsa by go aktywowali. Po zalogowaniu na konto pokazuje ze jeden i drugi będzie ważny do 8 kwietnia. Ma ktoś tak?

To mi wygląda na jakąś promocję (formę zachęty do aktywnowania pakietu premium), albo błąd w uprawnieniach :) czy ktoś jeszcze ma aktywny pakiet premium, a nie powinien? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś użytkownicy TNK HD mogą oglądać z satelity Hotbird TP. 10758 V 27500 kanał Stopklatka.tv. Podejrzewam, iż od pakietu Domowego HD wzwyż. Info własne. Sprawdzone osobiście na module TNK HD z opłaconym pakietem Domowym HD i Premium HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...