Skocz do zawartości

Usługa multiroom


MaBri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bomba!Co prawda rozwiązanie z tzw "plugiem" znane jest z TPSA i trzeba mieć tunki wpięte do jednej fazy ale za to drugie z multikonwerterem jest znakomite.Ciekawe jak będzie cena za ADB i czy bedzie on na własność i np. mógłby pracować jako tuner TNK HD po zakończeniu umowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli da się przeciągnąć światłowód, to da się i przeciągnąć zwykłą skrętkę, więc co znakomitego jest w tym rozwiązaniu? Będzie ten sam problem, co z odbiornikami TP- ciągnięcie kabla między pokojami. Transmiter za 289 zł to też porażka. W TP można chociaż livepluga za 99zł kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziekuje za taki MR. Same koszty.

W cyfrze dostaje karte stary dekoder i hula.

Tutaj kable, instalacje, konwentery, abonament...

Hmm....

Kable - tylko 1, LAN, 1 m kosztuje coś około 1 zł.

Instalacje - Jeśli masz problem z przeciąganiem kabla, to wtedy transmisja przez sieć elektryczną(te koszty rozumiem.)

Konwertery - masz na myśli konwerter satelitarny? Bo jeśli tak, to do C+ też byś potrzebował.

Abonament - w C+ kosztuje i to sporo, bo około 35 zł/15zł(jakieś tam warunki) i przedewszystkim tylko dla Prestiżowego+(chyba, że się coś zmieniło)

W n napewno nie będzie to duża kwota, a za drugi dekoder nie zapłacisz napewno więcej niż za splitter do C+, a może nawet kilka razy mniej(jeśli będzie to aktywacja, nie wykup)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje - Jeśli masz problem z przeciąganiem kabla, to wtedy transmisja przez sieć elektryczną(te koszty rozumiem.)

 

Na alledrogo po 229 zł (łącznie z przesyłką) są identyczne transmitery via sieć elektryczną... a może i gdzieś taniej idzie znaleźć. Przecież to nie musi być ten sam model.

Kabel ethernet dobry do domu jest bo w mieszkaniach różnie bywa z możliwością przeprowadzenia go.

No i własne nagrania, VOD i nagrywanie dostępne na obydwu tunerach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej multiroom N wyprzedził Cyfrę+

Jeśli faktycznie wystarczy podłączyć Turbodekoder i ADB 2850ST do sieci lokalnej aby to sensownie działało.

 

Czy to bedzie sensowne to okaze sie jak poznamy wszystkie elementy układanki tego MR.

Ale zaczynam sie zastanawiac ile te wszystkie transmitery, swiatlowody, kable kabelki [beep]erelki + dekodery i abonament beda razem kosztowac.

 

Dobrze, ze mam chate okablowana jezeli sie zdecyduje na MR to bede mial latwiej to wszystko polaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spn a co za problem raz na 6 lub 8 godzin/ nie pamiętam dokładnie ile/ przejść się parę metrów. Nie powiesz mi, że siedzisz tyle godzin przed tv. W N jest to bardziej skomplikowane więc musi być droższe i to abo. za to zapłacą-zobaczymy jeszcze ile to jeszcze miesięcznie będzie kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spn a co za problem raz na 6 lub 8 godzin/ nie pamiętam dokładnie ile/ przejść się parę metrów.

Jak lubisz codziennie wyciągać i wkładać kartę do czytnika/modułu to twoja sprawa. Tylko zaś nie płacz że tuner nie chce ci karty "przeczytać" bo od tych "operacji" ścieżki na karcie się wytarły (mój znajomy tak miał) i tuner nie może zaś karty rozpoznać co skutkuje albo wymianą karty albo czytnika w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...