Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić od Cyfry czaszę 80 cm z konwerterem Twin. Przeczytałem jednak że w zestawie nie ma uchwytu mocującego antenę do ściany budynku. Czy taki uchwyt oraz wszystkie potrzebne śruby, można w punkcie Cyfry+ również dokupić ? Ile będzie on ewentualnie kosztować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W poniedzialek dzwonilem do cyfry z checia wylaczenia pakietu canal+ mila pani o razu mi zaproponowala za opcje canal + 20zl mies przez 9miesiecy i dopiero jak minie ta promocja to bede mogl wylaczyc ta opcje i moje pytanie takie. Dzisiaj sprawdzilem w ica czy mam Canal+ zdziwilo mnie ze mam Canal+ HD o tej opcji nie bylo nic mowione i reklamacji chyba nie bede skladal poniewaz chcialbym wyumienic mojego pace dsra na wynajem za 0zl na hd 500gb i czy jak bedzie taka mozliwosc to czy nie strace znizki 0zl za uzytkowanie dekodera czy bede musial placic penla stawke za 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić od Cyfry czaszę 80 cm z konwerterem Twin. Przeczytałem jednak że w zestawie nie ma uchwytu mocującego antenę do ściany budynku. Czy taki uchwyt oraz wszystkie potrzebne śruby, można w punkcie Cyfry+ również dokupić ? Ile będzie on ewentualnie kosztować ?

Pewnie można, tylko po co? Jak znam życie, to mocowanie będzie tam droższe niż w pierwszym lepszym hipermarkecie, Obi, Castoramie czy tym podobnych. A wszystkie potrzebne śruby to 4 porządne wkręty z kołkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hipermarkecie taniej? U mnie taki stojak antenowy kosztuje 20-25zł w zależności od długości. W OBI i Praktikerze ten same stojaki 39-49zł. Nie mówiąc już o cenie przewodu antenowego i "efek".

Stojaki antenowe nie są w kompletach, bo nie wszyscy potrzebują czołowe długie stojaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie każdy montuje do ściany, część ma gotowe maszty wraz z anteną naziemną, część bierze mocowania do balkonów.

@borzo60, na 99% jestem pewien, że masz zniżkę na dzierżawę dekodera SD, więc jak najmiesz w jego miejsce PVR to będziesz płacił w standardzie opłatę (20zł / m-c).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hipermarkecie taniej? U mnie taki stojak antenowy kosztuje 20-25zł w zależności od długości. W OBI i Praktikerze ten same stojaki 39-49zł. Nie mówiąc już o cenie przewodu antenowego i "efek".

Stojaki antenowe nie są w kompletach, bo nie wszyscy potrzebują czołowe długie stojaki.

Właśnie w OBI uchwyt kupiłem za 20 zł. Jak ktoś chce, to znajdzie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie Cyfry (http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet.html) jest 14 różnych dekoderów do odbioru ich platformy. Moje pytanie jest takie: czy każdy z nich można kupić w punkcje cyfry+ ? Czy po prostu niektórych już nie produkują i nie sprzedają ?

 

A jeżeli ktoś wie to czy mógłby mi napisać jakie dekodery w punktach są dostępne i w jakich cenach oraz czy można je w każdym momencie zakupić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACE PVR HD dzierżawa

PHILIPS PVR HD dzierżawa

SAGEMCOM DSI87 HD od 129zł

PHILIPS DSR 6201 HD trudny dostępny

STRONG SRT 6860 można jeszcze spotkać od 49zł

STRONG SRT 6880 od 49zł

PACE DSR 2221 od 49zł

PACE DSR 2231 od 49zł

PHILIPS DSR 3201 znikł z rynku ale może gdzieś tam jest

THOMSON od 49zł powoli znika

MEDIASAT od 29 powoli już też braki znika

SAGEM SD można napotkać od 1zł

PHILIPS DSX wycofany

PHILIPS DSB wycofany

 

wszystko zależy od punktu c+.

 

możliwe ale poprawcie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W trakcie umowy możesz kupić dekoder tylko przy przedłużaniu umowy lub jak masz w systemie dekoder na własność na który skończyła się gwarancja. W pierwszym przypadku ceny są jak dla nowych w drugim:

 

- Thomson SD, Pace SD, Strong SD - 99 zł

- Sagem SD - 1 zł

 

 

Dla nowych:

- MEDIASAT - 1 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...