Skocz do zawartości

MUX 3 (TVP)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie wybierałby. Ma domyślnie wybierać AC-4. 

Nazwy tych ścieżek są różnie opisane na różnych telewizorach.

U mnie nie ma takich opisów jak Ty pokazujesz. 

Na Sony mam je widoczne jako kolejny Polski i Angielski oryginalny.

Którą scieżkę dźwiękową wybiera u Ciebie Sony Polską w DD+ czy Polski Mecz Stadion w AC-4 ?

Dlatego właśnie było potrzebne forum Emitela, pan Jarosław przekazałby nasze uwagi co nie działa poprawnie do TVP i do swoich techników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Emitela to oni nic nie wiedzą, powiedzieli by sobie ścieżkę zmienić, i nie zgłoszą tego do TVP. Jak bardzo brakuje teraz forum Emitela i Pana Jarosława Mroczkowskiego. 

 

Byłem u cioci teraz i tak samo jak Philips na Samsungu za każdym razem wybiera ścieżkę dźwiękowa Polski Mecz Stadion, przełączeniu na Polski i zmianie panału i powrocie znów jest Stadion. 

 

Spróbuję się skontaktować z Panem Jarosławem z Emitela 

Edytowane przez Krosnoludek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójczy Rejs na dwójce, 

Na tej domyślnej leci sobie podkład muzyczny, dopiero po zmianie / wyborze na pol DD+ lub aux jest z polskim komentatorem. 

Na oryginalny jest po angielsku akurat. 

Na szczęście TV jest używany jako monitor, domyślnie jest  podłączony tuner u mamy. 

Tak by se nie dała rady, bo znam ją, by się ino wkur... 😡 

A zbyt wiele cza naciskać by dokonać wyboru

Option, 

trzy razy w prawo na 

Opcje AV

wybrać gora/dół 

Multi audio i OK

I dopiero przejść w dół. 

Jak tak by za każdym razem, to porażka. 

Ale na 100 procent to zmienią, 

Bo zaczną im ludzie wydzwaniać. 

Żeby aby TV pamiętał wybór, to problemu by nie było. 

Później może sprawdzę na LG, ale tam też tv jako monitor z D-BOX 4K.ino że LG z 2019,wiec raczej nie warto kabli przełączać żeby sprawdzić. A korzystam z 5V z tunera, tak zaś by cza kable obrabiać na separator.. 🙈

 

 

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oddzwoniła miła Pani z TVP (bo też tam to zgłosiłem) i mają mnóstwo zgłoszeń o tym samym, wytłumaczyłem o co chodzi, ma przekazać dalej

Napisałem jeszcze do Pana Jarosława Mroczkowskiego z Emitela w tej sprawie (jeśli jeszcze ma ten adres e-mail co miał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam że tu nie ma dobrego rozwiązania. Urządzenia zawsze będą wybierały ścieżkę AC-4. Jedynym wyjściem z sytuacji jest ustawić tak te ścieżki aby na tych z AC-4 był dźwięk przestrzenny 5.1 ale zawsze Polski.

Chyba że mają możliwość ustawienia wymuszenia priorytetowej ścieżki przy zmianie kanału, bo jeśli się będzie wybierać AC-4 oryginalna, lub dźwięk stadionowy, to klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiali 😊

Przed sekundą domyślnie jest już polski komentator / lektor

Samo nagle wskoczyło. 

 

Dobrze że jest jakaś z nimi komunikacja i reakcja. 

Dzięki 😊 

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy w czasie maczów będzie Polski komentator na tej ścieżce dźwiękowej oznaczonej jako Polski Mecz Stadion, którą domyślnie wybierają wszystkie telewizory, bo TVP w komunikacie podawała tak:

Cytat

Widzowie będą mieli możliwość wyboru w telewizorach dźwięku stadionowego, który stwarza wrażenie obecności na stadionie ( bez dźwięku komentatora)

Z komunikatu wygląda że nie będzie komentatora na ścieżce Polski Mecz Stadion. 

 

 

Edytowane przez Krosnoludek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u sąsiadki ok. godziny szesnastej na telewizorze HD Ready HITACHI 32 całe  tylko jedna ścieżka dźwiękowa bez oznaczeń jaka po prostu puste pole ( na niej głucha cisza ) na TVP1 oraz TVP2 pewnie to ta AC-4 bez możliwości zmiany na inną. Innych ścieżek nie było.  I przez to nie obejrzała Złotego Chłopaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...