Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle razy już było mówione. Canal+ i HBO (i w ogóle wszystkie telewizje premium na świecie) pokazują na swojej antenie filmy, które zostały wyprodukowane przez WYTWÓRNIE. Jeśli są produkowane słabe filmy, to słabe filmy mamy w Canal+. Jeśli jest mało premier filmowych, to mamy mało premierowych filmów w Canal+. I tak dalej, i tak dalej. I oczywistym jest, że stacje maglują filmy sprzed 10/20/30 lat, bo gdyby miały emitować tylko nowe filmy, to mielibyśmy w tygodniu po 20 transmisji filmu X i 15 transmisji filmu Y. Żeby tego uniknąć pokazywane są filmy nowe i filmy stare.

 

I na koniec. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Canal+ wstrzymuje się z emisją niektórych filmów, aby poszczycić się w grudniu, na święta, większą ilością premier. Dziwie się, że ktoś jest tym zaskoczony, bo to funkcjonuje od wielu, wielu lat.

  • Popieram 5
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawop napisał:

Takie są efekty rozdrobnienia.

Dokładnie :D Tyle , że jak ktoś zatrzymał się w latach 90tych to nie ogarnia , że teraz każdy z graczy mam po trochę praw. 

No niestety, lub stety,  jest tyle usług streamingowych do tego kanały linearne i oczekiwanie od Canal+ tego co było kiedyś jest lekkim nieporozumieniem :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kingofsouth napisał:

Dokładnie :D Tyle , że jak ktoś zatrzymał się w latach 90tych to nie ogarnia , że teraz każdy z graczy mam po trochę praw. 

No niestety, lub stety,  jest tyle usług streamingowych do tego kanały linearne i oczekiwanie od Canal+ tego co było kiedyś jest lekkim nieporozumieniem :D

 

Cenę warto dostosować do praw. Dwie wytwornie, dystrybutor na własność to jednak solidna podstawa. Ciekawe dlaczego stawiaja na kino lat 90. a nie filmy z lat 2015-2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, QYZ napisał:

Jestem ciekaw skąd dla niektórych osób up c+ ma mieć te premiery w większej ilości jak nawet w kinach był z tym problem bo masa filmów jest przesunięta.? 

Dokładnie. Z tym, że teraz jeszcze jest w miarę w porządku to pokazują filmy sprzed ok. 12 miesięcy. Dopiero za kilka miesięcy będzie niezła posucha na antenach Canal+ i HBO z powodu pandemii.

 

2 minuty temu, rotalplus napisał:

Cenę warto dostosować do praw. Dwie wytwornie, dystrybutor na własność to jednak solidna podstawa. Ciekawe dlaczego stawiaja na kino lat 90. a nie filmy z lat 2015-2018

Ceny praw nie stoją w miejscu, a wręcz przeciwnie - rosną z roku na rok, kolego.

Edytowane przez TimesSquare
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, QYZ napisał:

Jestem ciekaw skąd dla niektórych osób up c+ ma mieć te premiery w większej ilości jak nawet w kinach był z tym problem bo masa filmów jest przesunięta.? 

Chociażby z Monolitu, którego premiery sprzed 3 lat nadal czekają w kolejce, a po kilku miesiącach nieobecności w C+ zaczęły się pokazywać w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

Chociażby z Monolitu, którego premiery sprzed 3 lat nadal czekają w kolejce, a po kilku miesiącach nieobecności w C+ zaczęły się pokazywać w HBO.

A nie przypadkiem sprzed 4 lat? ? Twoje przywalanie się do wszystkiego w Canal+ jest już nudne...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TimesSquare napisał:

A nie przypadkiem sprzed 4 lat? ? Twoje przywalanie się do wszystkiego w Canal+ jest już nudne...


Nie, sprzed 3. Jak np. ten: https://www.monolith.pl/filmy/2017/jestem-najlepsza-ja-tonya/

 

Twoje bronienie tej stacji i te bzdury o tym "że nie ma filmów" są jeszcze śmieszniejsze.

 

Sprawdziłeś czy już ktoś na Twitterze coś nie zalajkował z C+, może zwiastun "Borata 2" i go od Prime Video odkupią albo "Elegię dla ubogich" od Netflixa?

W koncu z La Liga na wyłączność wszystko już było wg Ciebie pewne pod koniec października :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bugmenot napisał:


Nie, sprzed 3. Jak np. ten: https://www.monolith.pl/filmy/2017/jestem-najlepsza-ja-tonya/

 

Twoje bronienie tej stacji i te bzdury o tym "że nie ma filmów" są jeszcze śmieszniejsze.

 

Sprawdziłeś czy już ktoś na Twitterze coś nie zalajkował z C+, może zwiastun "Borata 2" i go od Prime Video odkupią albo "Elegię dla ubogich" od Netflixa?

W koncu z La Liga na wyłączność wszystko już było wg Ciebie pewne pod koniec października :D.

1. To weź kup sobie pakiet HBO i oglądaj "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", a nie męczysz się z jakimś dziadowskim Canal+;

2. W tym przypadku akurat bronie i Canal+, i HBO, bo zdaje sobie sprawę jak wygląda obecnie sytuacja na rynku praw i w kinematografii;

3. Gdy jest za co chwalić Canal+, to chwale, gdy jest za co karcić - karce. Proste;

4. Coś ci się chyba pomyliło, bo ja akurat pisałem, że może być tak, że La Liga wyląduje w Canal+ i Eurosporcie ;)

5. Nie interesuje mnie to, czy Canal+ będzie miał jakieś prawa do filmu, czy też nie. Dla mnie jest bez różnicy, czy zobaczę "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" w Netflixie, Canal+, czy w HBO.

6. Nie pisałem, że w Canal+ nie ma filmów tylko podawałem przykład co się dzieje w stacjach premium, gdy wytwórnie wypuszczają mało filmów lub też słabe filmy. Czytaj uważnie. Plus, przypomniałem, że Canal+ lub przetrzymywać premiery i "chwalić się" liczbą premier w grudniu.

 

Edytowane przez TimesSquare
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że paczkę C+ można już mieć za 25 zł (nie licząc kablówek) i jest w tym film jak i sport i każdy coś znajdzie dla siebie. A że komuś się nie podoba to już nie mój problem. Jak ktoś nie chce wykupywać to niech nie kupuje. Każdy kto chce oglądać film powinien mieć paczkę C+, HBO, Netflix i APV. Ten kto chce oglądać sport powinien mieć dostęp do C+, Eleven i kanałów PSP.

Ważne że paczkę C+ można już mieć za 25 zł (nie licząc kablówek) i jest w tym film jak i sport i każdy coś znajdzie dla siebie. A że komuś się nie podoba to już nie mój problem. Jak ktoś nie chce wykupywać to niech nie kupuje. Każdy kto chce oglądać film powinien mieć paczkę C+, HBO, Netflix i APV. Ten kto chce oglądać sport powinien mieć dostęp do C+, Eleven i kanałów PSP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare HBO nie ma co bronić, bo pokazują masę dobrych filmów w ostatnim czasie na kanałach swoich jak i Cinemax ;).
I za to jest warto zapłacić 2 dyszki. Za ofertę filmową Canal+? Nie. A co dopiero kiedy mowa o większych kwotach.

 

PS. Z tytulem się wyżej pomyliłem, "Elegia dla bidoków" oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot No i super! Wg ciebie HBO jest lepsze i warto płacić 20zł/mc, a Canal+ się nie broni i nie jest warty swojej ceny. A ja mam to gdzieś co jest lepsze, i mam gdzieś, czy film będzie w Canal+, czy w HBO, bo dla swojej wygody mam wykupione to i to.

 

I mówiąc szczerze to zgadzam się z tobą, bo też wyżej cenie HBO w kwestii kinematografii. Przede wszystkim za oryginalne produkcje, których jestem wielkim fanem.

 

Ale zrozum, że Canal+ nie ma wpływu na to ile premier filmowych pokaże i czy te filmy będą "super", czy też będą "no-name'ami", jak napisałeś. Canal+ ich nie produkuje. Canal+ ma wykupione prawa telewizyjne i pokazuje to, co wytwórnie wyprodukują.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma wpływ bo nikt nie kazał im nieprzedlużać umowy z Monolithem, co wykorzystało HBO, albo oddawać premierowych produkcji swojego własnego studia Kino Świat do Netflixa.

Ale póki mają zaślepionych fanów, to zawsze znajdzię się jakiś obrońca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, najnowsza oferta filmowa 4K robi się faktycznie trochę żenująca.

Przynajmniej sport w tej jakości jeszcze świadczy o jakości premium C+ 4K.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Ty się nie ośmieszaj. Tak jak napisałem, w Cinemaxie w tym tygodniu jest np. film "Vice".

Oscar, 7 nominacji, Złoty Glob, 5 nominacji itd.

Nic nie wiesz na temat filmów, więc może rzeczywiście produkcje Kanada 2020, albo inny Hallmark spełniaja Twoje potrzeby, ale nie musisz tego demonstrować w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bugmenot napisał:

Oczywiście, że ma wpływ bo nikt nie kazał im nieprzedlużać umowy z Monolithem, co wykorzystało HBO, albo oddawać premierowych produkcji swojego własnego studia Kino Świat do Netflixa.

Kwestia praw telewizyjnych to już inna kwestia. Nie wykupuje się ich na "dożywocie". Poza tym, uprzejmie ci przypominam, że Canal+ toczy boje nie tylko o prawa filmowe, ale i o sportowe. W odróżnieniu od HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...