Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem to oglądać od tego sezonu

 

Nie ma to jak oglądać serial od 7 sezonu... :roll: Napisze jedno. Zniszczyłeś sobie oglądanie jednego z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały. Co do pory emisji, to masz rację. Każda pozycja powinna mieć swoją datę emisji. Nie można sobie przesuwać programu raz na 23, pozniej na 22. ZERO szacunku dla widza. Na szczęście ja nie oglądam żadnych seriali w polskiej tv. Szkoda nerwów na ich brak kompetencji, żałosne SD i tragiczny lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragiczny lektor.

Nie ma możliwości wyboru oryginalnej ścieżki? :shock: Oglądanie z lektorem to jest gwałcenie serialu.

 

Niestety, ale tylko Canal+ oferuje włączenie napisów ( i HBO ) z poważniejszych kanałów, gdzie lecą seriale ( 1-2 lata po premierze w USA ). Na reszcie leci WYŁĄCZNIE lektor lub czysta oryginalna ścieżka dźwiekowa. Druga sprawa to jakoś tych napisów. Tłumaczenie jest strasznie słabe + często napisy są źle nałożone do filmu/serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam Canal+ i wyglądał inaczej niż ten obecny. Ten nowy twór jest podobny do nPremium, z tym, że logo jest od Canal+. Paczka Canal+ pomimo powrotu wytwórni filmowych moim zdaniem się popsuła.

Obecnie za Canal+ przemawia tylko nazwa, gdyż w Polsce istnieje tyle lat i jest rozpoznawalna.

Wygląda jak wygląda, ale czemu się popsuł? Oprócz tego, że nawalili za dużo kanałów, a także zlikwidowali powtórkę premiery na C+ Film po 23 to nie widzę niczego, co zostało popsute. Co najważniejsze najlepsza w Polsce oprawa graficzna została (choć akurat oprawa C+ Family i Family 2 mi się nie podoba), a do tego najlepsze jingle i przerywniki graficzne także. Poprawiła się także oferta filmowa, bo doszedł FOX i Monolith. Mam nadzieję, że wkrótce powróci również Paramount. Ja widzę więcej plusów niż minusów wynikających z połączenia C+ i nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie spodziewaliscie po Canal+? przeciez za ten chaos odpowiadaja ludzie z ITI. W koncu to oni teraz zarzadzaja paczka Canal+

Masz dowód na to, że to ewidentnie oni odpowiadają za te zmiany? Przytocz mi odpowiednie argumenty, a dopiero potem pisz... Wszystkim nie da się dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem to oglądać od tego sezonu

 

Nie ma to jak oglądać serial od 7 sezonu... :roll: Napisze jedno. Zniszczyłeś sobie oglądanie jednego z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały. Co do pory emisji, to masz rację. Każda pozycja powinna mieć swoją datę emisji. Nie można sobie przesuwać programu raz na 23, pozniej na 22. ZERO szacunku dla widza. Na szczęście ja nie oglądam żadnych seriali w polskiej tv. Szkoda nerwów na ich brak kompetencji, żałosne SD i tragiczny lektor.

 

Jakoś tak się złożyło.Wszystkiego w porę obejrzeć się nie da.Dostępność Dextera w największych stacjach była ograniczona.Nie interesowałem się tym serialem. Wcześniej oglądałem LOST,pobierałem wcześnie rano po premierze bo nie mogłem się doczekać.Następnie Prison Break i Dr. House. Teraz mógłbym pobrać Dextera i obejrzeć w krótkim czasie ale przyzwyczaiłem się że jak jest piątek wieczór to trzeba odpalić CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Canal+ oglądało się jakoś magicznie, nastrojowo, te zapowiedzi były na najwyższym poziomie. Jingiel był zdecydowanie lepszy. Teraz przypomina mi to lepsze nPremium nic więcej.

Póki lektorem C+ jest pan Brzostyński, póki między programami leci autopromocja i charakterystyczne animacje z logiem Canal+ na koniec, to jeszcze jestem daleki od stwierdzenia, że obecny Canal+ to nPremium.

 

Owszem, ITI może i nieco miesza w tych kanałach dorzucając choćby te swoje mizerne programy jakimi są dla mnie "w tonacji +" i + de luxe", powtarzane setki razy w tygodniu o tej samej porze na dwóch kanałach oraz podzielenie na pakiety Canal+, przez co jest problem z powtórkami, bo widzowie na C+ Film nie mogą tak szybko zobaczyć filmu co Ci na Canal+, a i Family przez to ma gorszą ofertę.

 

Obecnie autopromocje (świetna zapowiedź kanałów Family!) i animacje dalej są na wysokim poziomie, polepszyła się oferta filmowa w porównaniu do ostatnich lat (a to jest najważniejsze), sport to już w ogóle zupełnie inna bajka, bo tutaj to już dawno Canal+ odjechał o lata świetlne innym redakcjom i mam nadzieję, że latem przy powstawaniu nowej redakcji sportowej, wymieni się jedynie co słabsze ogniwa z C+ a panom z nSport podziękuje za współprace i wręczy po wypowiedzeniu.

Osobiście spory mam sentyment do tego starego Canal+ z przełomu wieków, z "Diabelskim Młynem" przede wszystkim, ale jak dla mnie to C+ cały czas 3ma poziom, godny kanału premium i warty swoich pieniędzy. Zawsze sobie bardziej ceniłem Canal+ niż HBO i mam nadzieję, że panowie z ITI tego nie popsują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najważniejsze najlepsza w Polsce oprawa graficzna została (choć akurat oprawa C+ Family i Family 2 mi się nie podoba), a do tego najlepsze jingle i przerywniki graficzne także.

No ja mam wręcz przeciwnie. O ile oprawa graficzna nowych kanałów czyli Family 1 i 2 mi się podoba o tyle to badziewie co jest na głównym C+ czy C+Sport jak dla mnie kompletnie nie strawne. Akurat oprawy graficzne C+ nigdy mi się nie podobały. Zawsze uważałem je za przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych głupot dawno nie czytałem. Mam C+ nieprzerwanie od 1996 roku. Teraz oferta jest zdecydowanie najlepsza. To co zmieniło się po połączeniu z nPremium, to tylko system powtórek i godzina emisji premier.

 

Myślę, że by ocenić Canal+trzeba udzielić kilka kwestii.

 

TREŚCI CANAL+: Tak. Jest lepiej niż było. W tym przypadku fuzja z "n" wyszła na dobre. Nowe Canal+ to więcej premier filmowych oraz więcej sportu. Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości.

 

SPRZEDAŻ CANAL+; Tutaj totalna porażka. Niby trzy pakiety i jeden wielki [beep]lo. Do tej pory mieliśmy jeden pakiet Canal+ z filmem i sportem. Dzisiaj mamy trzy pakiety, ale tylko mając ten najdroższy masz pewność, że obejrzysz filmy i cały sport. A wystarczyło, jeśli chciało się wyciągnąć więcej kasy, podzielić na dwie opcje - sport i film. Wtedy komunikacja byłaby czytelna i abonent wiedziałby, że kupując opcje sport ma dostęp do sportu, a film dostęp do filmu.

 

RAMÓWKA: Niestety. Ludzie z "n" schrzanili to, do czego abonent Canal+ był przygotowany od dawna. Na plus oceniam zmianę godziny premier z 21 na 20. Jednak brakuje mi powtórki premiery tego samego dnia na innym kanale (jak było to w Canal+ i Canal+ Film). Denerwuje mnie, że jeden film według Canal+ można puścić jako premierę trzy razy... raz dla tych co mają wyższy pakiet (na Canal+), drugi raz co mają średni pakiet (na Canal+ Film), a trzeci raz dla tych co mają mniejszy pakiet (Canal+ Family). Czego mamy przykład w wykazie premier Canal+ na maj. I przez to robi się zamieszanie. Bo premiera filmowa w Canal+ powinna być JEDEN RAZ i koniec.

 

Nie wspomnę już, że denerwuje mnie, iż jednego dnia potrafią być trzy premiery filmowe o jednej porze. A system powtórek jest baaaardzo tragiczny. Mam wrażenie, że przez to pewne filmy po prostu mi "uciekają", a za wszystkie płace.

 

Swoją drogą dziwię się, dlaczego za Canal+ odpowiadają ludzie "n", którzy nie mają żadnego. Powtarzam żadnego (!!!) sukcesy w tworzeniu własnych kanałów telewizyjnych. Przypomnę, że nSport, nFilm czy nPremium nie okazały się sukcesem polskiego rynku, nawet nie potrafiły wyrobić sobie swojej marki. Taka prawda. Ale to już nie mój problem. Tym niech martwi się już Canal+ i nc+. Może pójdą o rozum do głowy, jak stracą klientów, a dla większości oferta nie jest czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeszcze nFilm z tych wszystkich tworów Nki trzymał jakiś poziom jak na to ile praw posiadali. Później nPremium to już sztuczny twór aby wyrwać dodatkową kasę (podział na nPremium i nPremium 3 i 4 dla tych co mniej płacili), teraz to samo niestety zrobili z C+. A wystarczyło tak jak piszesz i jak pisałem wielokrotnie przed fuzją, żeby zrobili podział na C+ Sport i C+ Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 6-12.05.2013

 

Poniedziałek 6 maja

20:00 Kruk. Zagadka zbrodni - thriller, Hiszpania/Wegry/USA 2012 Canal+

22:00 Miasta graffiti - film dokumentalny, USA 2011 Canal+

 

Wtorek 7 maja

20:00 Wampirzyce - komedia, USA 2012 Canal+

 

Środa 8 maja

20:00 Mała matura 1947, odc. 1 - dramat historyczny, Polska 2010 Canal+

 

Czwartek 9 maja

20:00 Zaginiona - dramat, USA 2012 Canal+

20:00 Go On, odc. 5 - serial komediowy, USA 2012-2013 C+ Film

 

Piątek 10 maja

20:00 Krzyk 4 - horror, USA 2011 Canal+

 

Sobota 11 maja

20:00 Dorwać Gringo - dramat, USA 2012 Canal+

 

Niedziela 12 maja

12:25 Chciwość - thriller, USA 2011 C+ Family

17:15 Gang surykatek, odc. 1 - serial dokumentalny C+ Family 2

20:00 Lorax - animacja, USA 2012 Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...