Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam złą wiadomość dla maniaków Legii Warszawa. Kilka dni temu w audycji na Weszlo FM poświęconej właśnie Legii Warszawa, gościł Marek Szkolnikowski. I wyraźnie powiedział, że TVP nie walczy o pakiet Legia TV, bo w kontrakcie na pewno będą limity meczów na dany zespół.  Nie powiedział dokładnie o jaki limit chodzi, ale podał przykład jakiegoś przetargu na Bundesligę, gdzie nadawca mający jeden mecz w kolejce, może pokazać max. 8 meczów Bayernu w sezonie. Domniemywam, że około 10 meczów wynosiłby taki limit na jedną drużynę. ;) Ale zobaczymy czy TVP uda się dogadać w kwestiach pieniężnych z Ekstraklasą, bo na razie temat padł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Już niby było wiadomo co i jak

Gdzie było wiadomo? Nic nie było wiadomo :) Informacji przekazywanych przez niektórych dziennikarzy, które powtórzyły bezmyślnie inne media, nikt nie potwierdził - ani właściciel praw, ani TVP, ani nc+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

@ezequiel93 Maniacy Legii od dawna mają C+. Poza tym muszę stwierdzić, że nie podoba mi się to zamieszanie. Już niby było wiadomo co i jak, a teraz znów niepewność. Żeby się nie okazało, że prawa przejmie CP i stworzy jakieś kanały typu Ekstraklasa Super HD.

Na forum nie brakowało takich, co pisali, że przestaną abonować, bo będą pokazywać prawie wszystkie mecze Legii w TVP. ?

Stanowski z Weszło napisał o wynikach przetargu i wszystko szlag trafił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ekstraklasa SA oferuje telewizji publicznej pakiet atrakcyjnych 37 meczów ekstraklasy w sezonie za 55 mln złotych plus bonusy. To prawdopodobnie już ostatnia oferta ligowej spółki dla TVP.  Władze ligowej spółki i przedstawiciele TVP nie komentują stanu negocjacji, ale z wiarygodnych źródeł wiemy, że do porozumienia jest daleko. 

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/ekstraklasa-oferuje-telewizji-publicznej-pakiet-37-meczow-ekstraklasy-za-55-mln/88lhyj3

55 mln za 37 spotkan to daje prawie 1,5 mln za mecz. Caly czas bardzo duzo majac na uwadze poziom polskiej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 jak kupiłem telewizor i oglądałem jakiś mecz Ekstraklasy na Eurosporcie to myślałem, że mam wybrakowany, popsuty model. Później obejrzałem Premier League na C+ i wszystko stało się jasne. :D Nie wiem czy bardziej ich nie stać, czy może im nie zależy, ale niech się skupią na snookerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;) Nie dość, że co chwilę blok reklamowy to na dodatek ta słaba jakość. Dobrze zrobili, że znikło z ich logo oznaczenie "HD", bo chociaż teraz nie oszukują. 

 

Niech już lepiej ten jeden mecz kolejki poleci w TVP dla szerszej publiki i jakoś opakowany.

 

Tak, jak mówisz @the cable guy, niech się skupią na tym w czym są dobrzy ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Eurosport to niech już nie pokazuje piłki, bo mają bitrate na poziomie SD+. 

Nawet w logotypie usunęli już jakiś czas temu dopisek HD, kto wie jaki był tegoszczery powód. Stacja niemiecka nadal go (HD) utrzymuje i obraz jest o wiele lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, shark napisał:

Nawet w logotypie usunęli już jakiś czas temu dopisek HD, kto wie jaki był tegoszczery powód. Stacja niemiecka nadal go (HD) utrzymuje i obraz jest o wiele lepszej jakości.

 

Powód jest taki, że w Polsce jest jedna oficjalna wersja Eurosportu - w HD.

W Niemczech masz wersję SD FTA i HD kodowaną, płatną.

Cała tajemnica ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...