Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N i Orange i tak współpracują ze sobą. N lub Orange może złożyć ofertę, która będzie tylko wyglądała na indywidualną a w rzeczywistości będzie wspólna. Np ITI sfinansuje platformie Orange częściowo zakup Ekstraklasy a w zamian dostanie od nich za darmo Orange Sport i Orange Sport Info do oferty (ten pierwszy może nawet na wyłączność).

Albo Orange w zamian za częściowe sfinansowanie N zakupu praw dostanie nSport HD za darmo do oferty. Oczywiście nikt nie będzie wiedział na zewnątrz o tej transakcji - z zewnątrz będzie to wyglądać tak jakby N wygrała przetarg lub tak jakby Orange wygrało przetarg. Nikt się nie domyśli jak było na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat będzie walczył, bo uzbierali takaaa sumeee specjalnie na Ekstraklase żeby akurat w erze nowych stadionów mieć całą Ekstraklase! :P zobaczycie jak wszystkich zaskoczy :D Canal+ zostanie z migawkami wraz ze Smokowskim i Twarowskim xD (chociaz i tak to niewyobrażam Ekstraklasy bez Canal+ :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Canal+ zgarnie pakiet 4 + 2 + magazyn (chociaż zadowolę się też pakietem 4 + magazyn ;) )

BTW. Oni wszystko ustalają zakładając, że w Ekstraklasie będzie zawsze 16 zespołów. A co z pomysłem rozszerzenia Ekstraklasy do 18 klubów, który ma podobno spore szanse powodzenia? Coś o tym ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plan będzie uwazględniony dopiero wraz z kolejnym przetargiem, a więc już za 3 lata :)

 

Zdaje się, że jakiś czas temu Pan Skubis mówił o promowaniu Ekstraklasy za granicą, w postaci skrótów lub ew. pojedynczych meczów.Wygląda na to, że zrezygnowali z tego pomysłu(chociaż nie miał i tak żadnych szans powodzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet 4 meczów (ale to są mecze najważniejsze czy jak?) powinno być dla Canal+, no i magazyn jak zwykle.

Polsat może wygrać jakieś 2 mecze, choć może i skusić o 2 następne! czyli będzie po równo tyle że gorsze mecze niż Canal+ (czyli powiedzmy że bez Legii, Lecha i Wisły) ;p ale da się jakoś wytrzymać :P

migawki jak zwykle TVP ;p skróty też będą mieć.

Tak byłoby najlepiej moim zdaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien skupić się na pakiecie z magazynem dla telewizji otwartej.Jeśli wygraliby coś więcej to napewno będzie to super płatne.Ten przetarg to ostatnia szansa dla Polsatu Futbol.Dziwnie wyglądałby Canal+ bez ekstraklasy,ale pomyślcie co by dał zamiast tego do ramówki.Najlepsze ligi europejskie w szerszym wydaniu.Nie wierzę że jak C+ straci ekstraklasę to straci swoich widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Canal+ nie po to tworzył kolejny kanał poświęcony piłce nożnej żeby teraz oddawać komuś pakiet większościowy na Ekstraklasę, nawet jeśli jest to Polsat. Dla mnie ważne jest żeby w Canal+ pojawiały się 3, 4 najciekawsze spotkania z kolejki a resztę może brać Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien skupić się na pakiecie z magazynem dla telewizji otwartej.Jeśli wygraliby coś więcej to napewno będzie to super płatne.Ten przetarg to ostatnia szansa dla Polsatu Futbol.Dziwnie wyglądałby Canal+ bez ekstraklasy,ale pomyślcie co by dał zamiast tego do ramówki.Najlepsze ligi europejskie w szerszym wydaniu.Nie wierzę że jak C+ straci ekstraklasę to straci swoich widzów.

Nie opowiadaj bajek. Więcej niż 4 mecze Premier League, 3 PD, 3 Serie A oraz 2 Ligue 1 nie będzie, bo kto by to oglądał. Pewnie tylko jacyś narwańcy i maniacy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za naród. Ludzie , powinniśmy cieszyć się, że zasięg polskiej kopanej się zwiększy.

Nie, u nas jedyny pogląd : sam nie zje, ale drugiemu nie da. Musi wszystko pokazać mój tuner, broń Boże -sąsiada.

Co komu przeszkadza: na C+ b. dobra jakość, na CP szeroki dostęp , na NSport (tnk) lub OS tanio . I wszyscy zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko jedno że transmisje meczy ,będzie produkować sama Spółka Ekstraklasa /nie wierzę/bo jakość transmisji będzie mierna.Wystarczyło mi porównanie meczy z Pucharu Polski, robionych przez TVP i TVN do meczy Ekstraklasy robionych przez Canal Plus. Różnica jest porażająca.Myślę że Spółka Ekstraklasa to przemyśli i pozwoli na robienie transmisji temu kto wygra przetarg.Myślę że to będzie Canal Plus bo to jedyna stacja w Polsce, której zależy na Ekstraklasie nawet bardzie niż samej Spółce Ekstraklasa,nie wspominając o TVP czy innych stacjach telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

["bat"]co za naród. Ludzie , powinniśmy cieszyć się, że zasięg polskiej kopanej się zwiększy.

Nie, u nas jedyny pogląd : sam nie zje, ale drugiemu nie da. Musi wszystko pokazać mój tuner, broń Boże -sąsiada.

Co komu przeszkadza: na C+ b. dobra jakość, na CP szeroki dostęp , na NSport (tnk) lub OS tanio . I wszyscy zadowoleni

 

Nie chodzi o to, że sam nie zje, ale drugiemu nie da, tylko o dostęp do wszystkich meczów przy opłacaniu jednego abonamentu.

Dokładnie mówiąc wszystkie mecze u jednego nadawcy lub we wszystkich platformach (co raczej jest nierealne). Przy podziale po kilka meczów dla każdej z platform chcąc mieć dostęp do całej ligi trzeba będzie płacić trzy abonamenty i posiadać trzy dekodery (jeśli wszyscy będą parować karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak to wszystko bedzie wyglądać jak zostało zabronione wspólne składanie ofert wydaje się że przetarg wygra orange choc polsat też nie jest bez szans a canal + narazie milczy nie sądzę by prawa trafiły do n sportu ( chcieli startowac razem z c+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby na tym przetargu spółka Ekstraklasa się nie przeliczyła, czy to nie jest jakaś zmyła. Czy spółka jest zdolna wyprodukować taką jakość transmisji , jak to robił Canal + :?: Spółka Ekstraklasa stawia takie warunki przetargu jakby nasza liga prezentowała poziom ligi niemieckiej :lol2: Jeszcze jedno, gdzie w Europie jest tak żeby spółka np. Ligen robiła transmisje i sprzedawała TV :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na media2 napisali ze beda trzy pakiety dla płatnych tv wiec przygotowali dla wszystkich płatnych tv cos. Duzy pakiet 4 na zywo i dwa małe po 2 na zywo i obowiakowo w hd. Nie napisali czy to moga byc te same mecze czy ma byc tak skonstruowane ze wszystkie beda na zywo tylko wg jakiego klucza beda wybierane kto pokaze najciekawsze mecze. Moze pierszenstwo ten co ma 4 na zywo ale pozostałe te co po 2 to kto wybierze? Wszystko na zywo i to w hd ale kto i co i kiedy to juz nie jasne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko wskazuje na to że skoro nie można składać łączonych ofert to przetarg wygra: cyfra na 4 mecze , Polsat na 2 mecze i TVN na 2 mecze . Dlaczego ?

Bo cyfra 15 lat dokłada i promuje Ekstraklasę wiec będzie kupic jak najwiecej.

2 mecze kupi polsat bo prezes ma udziały w slasku i bedzie chcieł go pokazywac na swojej tv,i 2 mecze TVN bo beda chcili pokazywac legię. jeden magazyn kupi TVP a 2 polsat.

 

a orange przegra i przestanie byc sponsorem ekstraklasy.

NAJWIEKSZYM PRZEGRANYM BEDZIE KIBIC , BO BY OGLADAC WSZYTSKIE MECZE TRZEBA BEDZIE MIEC 3 PLATFORMY XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...