Skocz do zawartości

Opticum HD X403p / 402p


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci Londynu. "Świetne" tłumaczenie. Gdyby nie link w życiu bym się nie domyślił o co ci chodzi z tym konwerterem. Myślę że to cudeńko z pierwszego linku możesz użyć jak nie masz portu szeregowego RS w komputerze, ale zamiast tego drugiego należy użyć nullmodem kabel. Jak nie wiesz co to jest zapytaj panią Wiki albo pana Gugla (najlepiej po polsku). Takie coś to można sobie samemu zlutować.

Przepraszam bardzo, ale czy ty masz jakiś problem? Pisałem już, że nie mam portu rs, więc musiałem kupić konwerter. Dlatego się pytałem jaki. Myślałem, że ta "przejściówka" zadziała zamiast kabla null-modem, ale się myliłem, wielka mi rzecz. I nie obrażaj mojego angielskiego bo założę się, że jest lepszy od Twojego, fachmanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Serialnik, dziękuję za odp., lecz powiem szczerze, nie jestem zbyt lotny w tym wgrywaniu, i odpowiadała by mi opcja zakupu tunera z wgranym oprogramowaniem pod Cyfrę, rozumiem, że Globo nie oferuje oryginalnego softu pod tą platformę, tylko na własną rękę, czyli alternatywne?

Tak na marginesie, do 400 zł nic lepszego chyba nie kupię, może jakaś podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft 1.3.08 mcas do pobrania na upload

 

 

Uwaga należy wybrać Tryb aktualizacji 'Software+kanały+loader' inaczej jest stały BOOT. ( to może sie pojawić ponieważ już na 1.3.09 tak się dzieje ( wersja beta z klona) ...........

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od niedawna jestem posiadaczem Opticum x403p. Wgrałem do niego soft mcas 1.3.08. Po tej aktualizacji wreszcie dekoder "ruszył" i mam już obraz ale za to brak dźwięku...

Co zrobić żeby włączyć dźwięk??

Dodam że jestem abonentem Cyfry + i mam wgraną jej listę programów.

 

Serdecznie pozdrawiam

pondito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czytałem o problemach z dzwiękiem po aktualizacji do 1.3.08 chwilowo sobie odpuściłem ten soft. Może kolejna wersja bedzie mniej zbugowana.

Ja mam z kolei inne pytanie. Czy jest jakiś sposób aby X402 nagrywał program bez dzielenia go na segmenty po około 900MB? To jakieś [beep]stwo jest.

Kiedys używałem skystar2 z progdvb i mogłem nagrywać longiem w jedym pliku aż do zapełnienia dysku. Jeśli ograniczeniem jest FAT32 to limit wielkości pliku powinien być conajmniej 2GB. Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tuner tak dzieli i tak zostanie ( funkcja ta się nie zmieni , nikt nie kazał ci kupować tego tunera) inne optyki dzielą na 600m .....

 

 

@pondito na jakich kanałach ?????

 

 

 

A dziś wyszedł soft niestety nie dostałem wersji mcas ani conax jest tylko nielegal zmiany jakie są to:

 

Software Opticum 1.3.11

modification:
- fixed recording timer after standby
- fixed EPG bar in EPG window
-hdplus and other card fixed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś wyszedł soft niestety nie dostałem wersji mcas ani conax tylko nie legal

 

Software Opticum 1.3.11

modification:
- fixed recording timer after standby
- fixed EPG bar in EPG window
-hdplus and other card fixed

 

wersja mcas do pobrania na upload :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...