Skocz do zawartości

POLSAT nie w TNK!


Rekomendowane odpowiedzi

Co za głupotę znów wymyślili.

Jeśli nie chcą dodać do pakietu podstawowego /co chyba jest niezgodne z ustawą o cyfryzacji i oczekujemy wyjaśnienia tej kwestii/ to należy dołączyć do pakietu płatnego bez zbędnych telefonów, listów, e-maili od każdego użytkownika.

Kto nie chce oglądać Polsatu to go nie doda do listy lub go z niej może usunąć.

Chyba to prostsze i oczywiste rozwiązanie.

Mogą robić co chcą i tym im tego nie zabronisz ani śmieszna rada krajowa ..... Prywatny właściciel i oferta BEZ UMÓW I JAKIŚ TERMINÓW WIĄŻĄCYCH ..... Nikt nie zmusza cię do brania tego lub inne osoby , wolny wybór .

 

Jak nie rozumiesz to poczytaj trochę o tym......

 

 

Chcesz polsat i inne to kup tuner dvb-t z mpeg4 i E-ac3 koszt takiego to od 80pln ( zaczynając od hipermarketów ) do góry

 

 

 

Zapomniałem karta po aktualizacji zdaję się działa jako 1 miesiąc bez opłat :P tak jak w smart HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie w pakiecie na doładowanie, dodatkowo kolega bigcyc123 napisał:

 

 

Zapomniałem karta po aktualizacji zdaję się działa jako 1 miesiąc bez opłat :P tak jak w smart HD .

 

czyli wychodzi na to że karta na bezpłatny pakiet do 2016 r przepada (nieładowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poniewaz i tak na rok mialem go wazny. pozatym w dwoch przypadkach posiadania tych kart i tak cos nie gralo potem kazali przeslac na adres do ncih wyrzucilem je i kupilem nowe tam niestety rok ale jak dla mnie ta oferta naprawde jest zenujaca aby Polsat byl kanalem platnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Burito » dzisiaj, o 09:48
Przepraszam, że post pod postem ale brak edycji. Jestem właśnie po rozmowie z konsulatem z BOK TNK SD, gdzie zapewniono mnie, że nie tracę dostępu do pakietu bez opłat ważnego do 2016 r., gdy aktywuję kanał Polsat.Skąd wy macie takie informacje?

Kolego Burito pracownicy infolinii wszystko robią aby mieć dobre efekty pracy,Polsat nie jest w pakiecie bezpłatnym to jest obowiązek płacić pakiet ale po co jak mamy dostęp do tego programu w naziemnej bezpłatnej telewizji DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie polsatu działa. W sobotę bawiłem się w to. Złożyłem zamówienie i koleś z infolinii poinformował, że do godziny czasu zostaną całkowicie wyłączone wszystkie kodowane programy dostępne do tej pory w TnK, następnie do 24 godzin powinny zaświecić ponownie, w tym również Polsat.

I tak było. Po chwili zgasło wszystko i odbiornik Opticum 4050cx zamroził obraz na TVN z ramką inf. BRAK DOSTĘPU.

Po 2-3 godzinach nie wytrzymałem i brutalnie wyciągnąłem kartę i ponownie włożyłem. Po chwili zaświecił tvn i tvn7. Następne zaświeciły po kilkunastu minutach, w tym Polstat.

Oczywiście przy operacji odbiornik ustawiony na TVN w celu pobrania danych dla karty.

Wyczytałem też, że dostępny jest równolegle Polstat 2. Nie potwierdzam. U mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...