Skocz do zawartości

POLSAT nie w TNK!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam do samej stacji POLSAT nic nie mam.

 

Może ogólnie z wyjątkiem starych filmów z VHS i powtórkowych seriali.

Mają dość fajną ramówkę i wcale tak strasznie nie ustępują TVN.

 

Ale wracając..

 

Zmierzałem do tego, iż nie ma sensu dołączać stacji POLSAT do oferty Telewizji na kartę w formie płatnej.

 

Szczególnie, że dodanie POLSATU do TNK nastąpi to dopiero wtedy, gdy każdy z nas

otrzyma dostęp ( niczym nie ustępującemu temu z satelity )- za pomocą DVB-T.

 

Wtedy właśnie POLSAT wpadnie na genialny dla nich plan

aby zgodzić się łaskawie na umieszczenie go

w płatnym pakiecie Telewizji na kartę.

 

DVB-T już za parę lat będzie standardem obowiązującym w naszych domach.

Nie chodzi mi tutaj o zakup dodatkowych set-top boxów i dekoderów combo.

 

Możliwość odbioru DVB-T będziemy mieli wraz z wymianą telewizorów na nowe.

Tym bardziej, że ze starych po jakimś czasie nie będziemy już mogli korzystać

z powodu wyłączenia nadajników analogowych. Kogo będzie stać na zakup

nowych urządzeń z pewnością otrzyma tuner DVB-T w standardzie.

 

Ok. Ja nie mówię, że nie jestem za dodaniem POLSATu do TNK.

Bo rzeczywiście 90% klientów pyta o POLSAT w ofercie.

 

Jestem jednak przeciwny dodaniu go w formie płatnej!

Bo byłoby to płaceniem 2 razy za identyczną usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mu nie nakaże ustawa. ZA DARMO a nie sprzedaż.

 

Nie ten ustrój :) Ale prawda jest taka że Polsat będzie chciał mieć kanał w DVB-T i tym razem będzie miał 100% pokrycia. W takim przypadku będzie mu zwisało (tak jak i klientom) czy jest w TnK czy nie jest. Oczywiście mógłby nie chcieć ale wtedy traci 40mln klientów co dla reklamodawców znaczy jedno, reklama w najlepszym czasie nie może być droższa niż 10 tys zł. Dla każdego nadawcy po prostu NIE opłaca się NIE nadawać publicznie w tak dużym kraju jak Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że ten ustrój :lol2: Nie znasz projektu nowej ustawy. Nakazuje ona wszystkim naziemnym bezpłatnym kanałom udostępnić za darmo swój sygnał na wniosek zainteresowanego operatora. Czyli np. Cyfry+ lub N.

Logiczne. No bo albo kanał dostał koncesję na bezpłatną emisję albo... jaja sobie robią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość odbioru DVB-T będziemy mieli wraz z wymianą telewizorów na nowe.

Tym bardziej, że ze starych po jakimś czasie nie będziemy już mogli korzystać

z powodu wyłączenia nadajników analogowych. Kogo będzie stać na zakup

nowych urządzeń z pewnością otrzyma tuner DVB-T w standardzie.

 

Większość telewizorów sprzedawanych od pewnego czasu (ok. 2 lat) na polskim rynku ma już wbudowany dekoder DVB-T MPEG4, do tego dekodery takie mają już wbudowane niektóre dekodery SAT (choćby Pace PVR HD oferowany przez C+), tak się nie będzie konieczna ani wymiana telewizorów (poza starszymi modelami - jeżeli ktoś będzie koniecznie chciał oglądać TV bez pośrednictwa zewnętrznego dekodera), ani też stare nie stracą swojej funkcjonalności (bo będzie możliwość podania na nie sygnału dekodowanego przez dowolne zewnętrzne urządzenie zdolne do takiego dekodowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W tnk hd polsat można mieć mieć na liście z innymi kanałami oferty tnk po przez dvb-t dysponując ich dekoderem.

I tak oto do szerokiej oferty programowej można tnkhd tanio (ponieważ każdy ma zwykłą antenę) dołączyć polsat.

A jak nie to telewizor z mpeg 4 bądź zewnętrzny tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

każda platforma bedzie mjusiała użyczać swoje kanały innym, także Polsat dla TNK. Martwi mnie jednak zapowiedzi o opóźnieniu jednak cyfryzacji Polski, to może spowolnić dodawanie kanałów do platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tyle, że to wciąż jest projekt, a nie przyjęta ustawa. Więc póki co nie ma co liczyć, że Polsat będzie dostępny bezpłatnie na innych platformach, a to dlatego, że Polsat nie ma obowiązku udostępniać innym operatorom swojego kanału drogą satelitarną. I jak narazie jest wielką niewiadomą, czy taka ustawa rzeczywiście powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne kanały cyfrowe może i będą , ale wg. mnie nie tak szybko,misi ruszyć sie wypełnić kanałami ofertz na 3-ech mux-ach . Obecnie Polsat jest w C+ , ale to wynika z porozumienia się operatorów.Dalej jest walka o klienata i Polsat bez interesu nie będzie wypełniał innym platform, tak jest wg. mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...