Skocz do zawartości

POLSAT nie w TNK!


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat w TNK powinien być , bo są zakątki naszego kraju gdzie Polsat NIE DOCIERA DROGĄ NAZIEMNĄ i nie bądżcie tacy przeciwni Polsatowi TNK to jest taka telewizja że kanały podstawowe powinny być i nikt tego nie zmieni .Solorz jak nie pozwoli to nie będzie i koniec .A nasze gdybanie dać czy nie dać Polsatu do TNKi to i tak nic nie da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK nie jest platformą stworzoną dla Ciebie

Ależ jest :)

Oferta TnK ułożona jest na miarę, akurat dla mnie. Słowem niczego innego nie potrzebuje!

Znając jednak życie to nigdy byś tego nie zrobił a na chwilę obecną masz pięknie poukładane wszystkie nawet największe bzdury, które odbierają począwszy od jakiegoś tam Mango do telewizji naszego najpopularniejszego ojca.

Durczoka?

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że po drugiej stronie monitora siedzą rozkapryśone dzieci, które ze złości, że nie mogą mieć np. właśnie Polsatu krytykują i kąsają go ile wlezie.

Pudło!

Przynajmniej w moim przypadku.

Ja nie lubię Polsatu dlatego, że sama chała tam leci (Kevin sam w domu) i że musiałem to kiedyś oglądać, gdy miałem to jeszcze kablówce. Teraz tego nie mam i szczęśliwy jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pudło!

Przynajmniej w moim przypadku.

Ja nie lubię Polsatu dlatego, że sama chała tam leci (Kevin sam w domu) i że musiałem to kiedyś oglądać, gdy miałem to jeszcze kablówce. Teraz tego nie mam i szczęśliwy jestem.

Ciekawe, że już sama obecność programu zmusza Cię do jego oglądania :shock: . Jak pomyślę nad niektórymi programami, które obecnie są dostępne, że Ty je musisz oglądać to faktycznie masz przekichane :/ .Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że kompletnie nie załapiesz mojego przesłania, ale cóż... są tacy czytelnicy, którym trzeba wszystko wyłożyć kawę na ławę. Tak więc wykładam. Otóż wyobraź sobie, że w niektórych rodzinach jest tak, że jest jeden telewizor i wielu domowników.

Nadążasz?

A wiec lecę dalej ;)

I tak niestety bywa, że wygrywa demokracja i kilku domowników dany program ogląda, a jeden się męczy.

Gdy danego programu w ofercie nie ma, to i problemu nie ma.

Z mojego punktu widzenia tak właśnie jest. Nie ma Polsatu, nie problemu, nie ma oglądania głupawego programu.

Sorry za ton, ale zostałem zmuszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I tak niestety bywa, że wygrywa demokracja i kilku domowników dany program ogląda, a jeden się męczy.

Nie jest więc to taki zły program skoro na kilku oglądających męczy się tylko jeden :D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21

100% racji, ale może przeczytaj od czego się wszystko zaczęło. Nie manifestuje tutaj, że nie lubię Polsatu, a przyznaje tylko racje tym, którzy go nie lubią, w pewnym sensie dla podniesienia statystyki. Zareagowałem mocnej, tylko na zarzut pod moim adresem wskazujący dlaczego niby nie lubię tego kanału. Zarzut był nie trafiony i nie prawdziwy!

Dlatego wiec musiałem zabrać głos i wyjaśnić dlaczego nie lubię tego kanału. Zostałem o to poproszony, wiec wyjaśniłem.

Twoja prawda, uwaga którą warto nawet napisać złotą czcionką i kierowana pod moim adresem jest nie na miejscu.

Nie jest więc to taki zły program skoro na kilku oglądających męczy się tylko jeden :D Pzdr.

Z mojego punktu widzenia zły. Ja się męczę. Dlatego się cieszę że go nie ma. Mam nadzieje, że wszyscy już zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze własnym oczom. Nikt nie napisał, że tvn też nie należy delikatnie mówiąc do mądrych programów. Napewno wolałbym polsat od tv4, nad którym tylu sie tutaj tak cieszyło, ze dołączy. Mam TNK bo nie miałem wyboru, wszystko jest na umowy. Jeśli polsat zrobi też taką swoją TNK w co wątpie to włożę sobie taką karte do drugiego gniazda cx. A z naziemna daje sobie spokój w tym kraju na jakies 2 lata. Przy takiej korupcji to sie nie dziwie, ze polska jest jednym z 4 ostatnich krajów UE, które muszą mieć wizy do USA.

I jeszcze jedno, na równi stawiam polsat(ze wzgl na sport) i tvn! Plujecie na polsat bo go odbieracie i nie doceniacie co macie, ja natomiast nie odbieram polsatu i mnie to denerwuje, że sportu nie mam gdzie pooglądać bo nsport to jakaś porażka.

Jestem za dołączeniem polsatu do tnk

KOMUNIKAT :P do tych co tak jadą na polsat, niech ci wszyscy co go mają i jada z niego niech jutro nie śmią włączać go na transmisję z f1, dotyczy to również siatkówki, ksw i boksu!!!!!!zamiast tego niech włączą sobie na TVN, to może wtedy zrozumieją o czym piszą sami i piszę ja!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KOMUNIKAT :P do tych co tak jadą na polsat, niech ci wszyscy co go mają i jada z niego niech jutro nie śmią włączać go na transmisję z f1, dotyczy to również siatkówki, ksw i boksu!!!!!!zamiast tego niech włączą sobie na TVN, to może wtedy zrozumieją o czym piszą sami i piszę ja!!!

Pozdrawiam

Zgadzam się w 100% Ciekawe czy jak Pudzian walczył dużo osób oglądało TVN.Albo o w niedzielne popołudnia F1 chociaż tylko to w otwartym Polsacie jest na jako takim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to gdy jestem w domu to oglądam głównie Polsat a jak jadę do pracy to zostaje mi tylko TnK, mógłbym kupić moduł CP ale przy 10godz pracy i tak nie mam czasu na siedzenie przed tv,gdy kiedyś juz tak będzie,że Polsat da się oglądać na Tnk to też się ucieszę jak z dodania TV4 i KP. Zawsze można na którymś kanale znaleść coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie polsat to dno dno i ta cała ich telewizja to dno wszystko co oni pokazuja mozna złapac fta w innym jezyku a F1 w tej chwili ma tylu fanów bo jezdzi kubica przeciez F1 jest tak nudne ze ..... ja jak ogladam na rtl to tylko poczatek i pózniej wyniki tam sie nic nie dzieje

a polsat jest tak "lubiany" tylko i wyłacznie z przyzwyczajenia bo kazdy go kiedys miał jako 1 z 5 stacji od tantego czasu stoi w miejscu ciagle te same filmy na swieta itd ja nie mam i jestem z tego zasowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie polsat to dno dno i ta cała ich telewizja to dno wszystko co oni pokazuja mozna złapac fta w innym jezyku a F1 w tej chwili ma tylu fanów bo jezdzi kubica przeciez F1 jest tak nudne ze ..... ja jak ogladam na rtl to tylko poczatek i pózniej wyniki tam sie nic nie dzieje

a polsat jest tak "lubiany" tylko i wyłacznie z przyzwyczajenia bo kazdy go kiedys miał jako 1 z 5 stacji od tantego czasu stoi w miejscu ciagle te same filmy na swieta itd ja nie mam i jestem z tego zasowolony

jak F1 jest nudne to chyba nie oglądałes dzisiejszego wyścigu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a było na co popatrzeć, moim zdaniem Polsat powinien być w TNK chociaż by ze względu na F1 więc @mariuszo21 nie wszyscy posiadacze TNK tak myślą jak ty ja znam dużo osób które mówią że do szczęścia brakuje im Polsatu, poza tym wydaje mi się że dołączenie Polsatu do oferty znacznie polepszyło by zainteresowanie i sprzedaż starterów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...