Skocz do zawartości

POLSAT nie w TNK!


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedź STOP na dodanie telewizji POLSAT do oferty TNK!

 

Gdy ta będzie dostępna już za darmo za pomocą naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T!

Zobaczycie, że jak tylko w Polsce ruszy DVB-T i każdy bez opłat będzie miał POLSAT

w jakości znanej z przekazów SAT to POLSAT dołączy do TNK i będziemy musieli

płacić za niego jak za kanał kodowany! Sami się jeszcze o tym przekonacie.

 

Nie po to sprawiłem sobie odbiornik Opticum 9600 HD TS combo aby na siłę

kazano mi płacić za kanały które mam w naziemnej telewizji cyfrowej! :/

 

Teraz dodano TV4 do płatnego pakietu a następny będzie POLSAT!

Takie rzeczy tylko w Polsce! Wspomnicie moje słowa.

 

 

Pozdrawiam forumowiczów. Ciekawe czy mnie poprzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaję, że i w NTC będziemy płacić za wszystko.

Nasi politycy pójdą po najmiejszej linii oporu - zakodują.

To będzie najlepszy sposób na ściągalność abonamentu RTV :twisted::idea:

POLSAT rzeczywiście w TNK nie jest potrzebny :twisted:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma!

 

Jesteście za pewni siebie. A obecnie płacicie za TVP1 TVP2 TVP INFO TV4

nie ważne jaka by to nie była platforma satelitarna. Mimo iż te kanały są

już dostępne w działających nadajnikach naziemnej telewizji cyfrowej.

 

Ok nie ma tego wszędzie ale planowo ma być i co wtedy ?

 

Przyjdzie Wam jeszcze zapłacić za ogólnodostępny POLSAT w TNK!

Skoro już teraz dodali TV4 do TNK, do pakietu płatnego.

 

Zobaczycie! Ruszy kiedyś DVB-T to POLSAT dołączy do płatnej oferty TNK!

Teraz nie dodają bo im się to nie opłaca ale przyjdzie taki dzień.

 

A tego bym nie chciał. Po co płacić 2 razy za coś co jest za darmo ?! :crazy:

 

Nie piszcie mi, że DVB-T będzie alternatywą. Bo ogólnie każdy chce mieć

jeszcze jakieś dodatkowe kanały poza podstawowymi ale po co płacić za

to co jest darmowe i to jeszcze podwójnie ? O to mi właśnie chodzi.

 

Jestem za to, za ustawą , która jest w planach: o nadawaniu ogólnopolskich nadawców na SAT w formie FTA!

Takie: TVP1 TVP2 TVP INFO TV4 POLSAT TVN PULS mielibyśmy już bez zbędnej, podwójnej opłaty!

 

Dzięki DVB-T będzie opcja: nie muszę płacić dwa razy rezygnując z platform - ale jeżeli chce mieć więcej to nie mam wyjścia!

Oto mi właśnie chodzi. Ale ok z kim ja tu debatuje skoro większość z Was nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIGO sam zmień lekarza! Nie widzisz co się święci ?! TV4 dodano do płatnego :/

POLSAT będzie następny dzień lub sekundę przed startem DVB-T w Polsce!

 

Także dadzą go do płatnego.. zobaczycie! Ale pozdrawiam chcących płacić podwójnie!

Mi taka perspektywa nie specjalnie się uśmiecha i o tym właśnie chciałem powiedzieć.

 

Wkurzają mnie tacy ludzie jak Wy! Szczerze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIGO sam zmień lekarza! Nie widzisz co się święci ?! TV4 dodano do płatnego :/

POLSAT będzie następny dzień lub sekundę przed startem DVB-T w Polsce!

 

Także dadzą go do płatnego.. zobaczycie! Ale pozdrawiam chcących płacić podwójnie!

Mi taka perspektywa nie specjalnie się uśmiecha i o tym właśnie chciałem powiedzieć.

 

Wkurzają mnie tacy ludzie jak Wy! Szczerze :/

 

Przykre, że nie znasz prawideł funkcjonowania rynku platform cyfrowych...

Szkoda, naprawdę szkoda, że piszesz takie idiotyzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Także dadzą go do płatnego.. zobaczycie! Ale pozdrawiam chcących płacić podwójnie!

Mi taka perspektywa nie specjalnie się uśmiecha i o tym właśnie chciałem powiedzieć.

 

Wkurzają mnie tacy ludzie jak Wy! Szczerze :/

Jak N oda swoje kanaly strategiczne ( N film i inne) to ujzysz ten kanal w tv dla wariatow , to samo tyczy sie cyfry jak oda im swoje canal+-y , polsat jest kanalem strategicznym Cyfrowego polsatu , wiec zapomnijcie o takich rzeczach , jedynie w dvb-t mozecie miec w C+ i N

 

to samo tyczy sie Cyfry , kanaly strategiczne to Canal+ i one tez nie sa dostepne u konkurencji i podobnie macie z N ......

 

Innej mozliwosci nie ma ........

 

Jak widac Ostatnie Przebicia Slonca wam szkodza ...... Cieszyc sie ze za marzenia nie karaja :brawo::brawo::brawo:

 

 

 

Przykre, że nie znasz prawideł funkcjonowania rynku platform cyfrowych...

Szkoda, naprawdę szkoda, że piszesz takie idiotyzmy.

Racja kolego ;)

 

 

Koledzy sa nie doedukowani i czytaja brednie na jakis smiesznych forach :censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, niech sobie bedzie. Jezeli cena TNK wzrosnie do takiej w ktorej inne platformy beda bardziej oplacalne to sie zmieni. Odkad zakupilem tnk, nie ogladam polsatu z prostej glupiej przyczyny. Nie chce mi sie zmieniac pilotow spejalnie po to by sprawdzic co jest (lub w zasadzie nie ma) na polsacie. Poza tym, odbior polsatu mam slaby, wiec z checia przyjme polsat na tnk, po to by miec wszystko w jednym miejscu.

 

Nie chcesz, nie plac.

Z reszta uparles sie glupich domyslow, moga sie one potwierdzic, ale w ogole nie musza, po [beep]e robic z tego osobny temat? Wyszlo jakies info oficjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pięknie by to wyglądało, gdyby te kanały były za free. Tak czy tak płace więc mi to jest bez różnicy czy dodaliby do płatnego pakietu czy do kanałów za free. Jeśli polsat dodają do tnk to pewnie będzie to za 3-4 lata a więc pewnie kolejne podwyżki będą się szykować. Fakt, tv4 można odbierać naziemnie więc powinno być w tok za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Fishburgerem, ale tylko pod wzgledem mozliwego zakodowania Polsatu lub innych kanalow w DVB-T. W Niemczech grupa RTL wlasnie probuje zaprowadzic kodowanie droga naziemna. W Lipsku i w Stuttgarcie RTL startowal pare tygodni temu platne i zakodowany muxy (dotad RTL w ogole nie pojawil sie w tych miastach na rynku), na szczescie do tej pory ze skromnym sukcesem. I RTL i Polsat sa do siebie bardzo podobne. Wlaczy ich np. polityka haczkow dla widzow i oczywiscie calkiem niski poziom programu.

 

Watpie jednak, ze pojawienie sie Polsatu w TNK mogloby miec wplyw na taka decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się kłócicie. Jak będzie to czas pokaże.

Jeszcze nie tak dawno czytałem coś na temat TV4 i w artykule tym było sugerowane że ta stacja która faktycznie należy do grupy Polsatu po starcie DVB-T ma być tam kodowana podobnie jak TVN7. Z niekodowanych komercyjnych ma być tylko TVN, TV Puls i Polsat. Więc może dlatego ta stacja w ofercie TNK jest na doładowanie.

A tak naprawdę jakie były tego powody że jest na doładowanie to wiedzą tylko właściciele TV4 jak i TNK a jak będzie po starcie cyfrówki naziemnej to tak jak pisałem wyżej czas pokaże i wasze kłótnie nic w tym temacie nie zmienią.

Miłego dzionka i lepiej chwycić w garść kwiatki i uderzyć do swoich kobiet , dziewczyn , mam i złożyć im życzenia - mamy 8 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście temat bardzo drażniący nie tylko mnie ale jak widzę wszystkich forumowiczów.

Ok - może temat jest "lekko" do przodu - z takim mocnym wybieganiem w przyszłość.

 

W formie.. co by było gdyby.. ?

 

Ale miejmy nadzieję, że moja przepowiednia nigdy się nie sprawdzi

i nigdy więcej nie będziemy musieli wracać do podobnych dyskusji. :wink:

 

Oby tak było. :smile: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL przynajmniej nadaje sygnał na 13E i 19,2E jako FTA, ale to chyba z powodu braku swojej platformy cyfrowej. Polsat ma swoją platformę cyfrowa, która dzięki kanał Polsat się sprzedaje.

 

Wszystko juz na drodze! Patrz na HD"+" (wole ta platforme nazwac HD-). RTL planuje od dawna kodowania swoich programow przez antene, przez satelite i w wiekszosci sieci kablowych tez juz sa zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie bardzo wiem o co chodzi, ale jako posiadacz TnK nie życzę sobie Polsatu w mojej ofercie programowej. Masz wiec moje poparcie.

 

TNK nie jest platformą stworzoną dla Ciebie żebyś pisał, że sobie życzysz lub nie. Jak dołączą to możesz sobie usunąć ten kanał z listy na zawsze i kropka. Znając jednak życie to nigdy byś tego nie zrobił a na chwilę obecną masz pięknie poukładane wszystkie nawet największe bzdury, które odbierają począwszy od jakiegoś tam Mango do telewizji naszego najpopularniejszego ojca.

 

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że po drugiej stronie monitora siedzą rozkapryśone dzieci, które ze złości, że nie mogą mieć np. właśnie Polsatu krytykują i kąsają go ile wlezie. A pro po podwójnego płacenia za te same kanały - to chyba normalne w przypadku kiedy korzystamy z kilku ofert - kanały się przecież powtarzają. Jak ktoś nie chce płacić dwa razy za te same programy niech korzysta z jednej oferty i tyle. Pzdr.

 

P.s. Aha i jeszcze jedno - proponuję zamknąć ten wątek bo takie tematy poruszane są w "Kanały TNK - zmiany, propozycje, sugestie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...