Skocz do zawartości

HD+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakie kombinacje? Nie tak dawno temu wszedł na polski rynek nowy podobno nowoczesny operator streamingowy działający już w innych krajach i od początku oferuje pseudo jakość. O czym to świadczy? Poza tym można było ten mecz obejrzeć fta na SAT1 w wersji SD lub jak wyżej oglądać z karty HD+. Niemcy zawsze słynęli z porządnej jakości obrazu nawet za czasów kiedy nie było kanałów HD to kanały niemieckich nadawców takich jak SAT1, ARD, ZDF wyglądały jakościowo lepiej niż kanały innych nadawców.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Na UHD1 by Astra/HD+ rozpoczął nadawanie niemiecki Eurosport 4K. Kanał jest nadawany na czas turnieju Roland Garros 2022.

Pierwszym meczem transmitowanym na tym kanale jest w tej chwili spotkanie Polki Magdy Linette z Ons Jabeur.

 

 

Edytowane przez mara68
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.09.2022 o 12:13, Wicek napisał:

Jakie dane osobowe ?

Takie jakie wymagają przy rejestracji konta w HD+.

Ja podałem swoje dane z polskim adresem (bez nr. telefonu) i założyli mi konto bez problemu. Z przedłużeniem abo. też nie było problemu.

Jedynie łączyłem się po niemieckim vpn ale nie wiem czy to jest akurat konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kanał ProsiebenSat1 UHD po raz pierwszy w historii zaoferuje dźwięk Dolby Atmos podczas dzisiejszego spotkania Leipzig - Bayern.

Podobnie będzie również we wtorek kiedy to FC Bayern zmierzy się z 1.FC Köln.

https://www.digitalfernsehen.de/news/inhalte/fernsehen/bundesliga-auftakt-im-free-tv-uhd-dolby-atmos-1040492/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na ProsiebenSat1 UHD rozpoczęła się transmisja z koronacji Karola III. Na razie jest retransmisja Sat1 HD z programem ze studia. Główna transmisja z koronacji ma być produkowana przez BBC w 4k więc wygląda na to, że tutaj też będzie można obejrzeć ten przekaz w UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jak dla mnie - na nieopłaconej karcie nie działa. Ale potrzymam jeszcze chwilę kartę, może jeszcze coś musi spaść.

 

No chyba, że inaczej rozumiem bezpłatnie niż oni - np. bezpłatnie w ramach opłaconej karty :).

 

Chyba stary soft mam, bo nie mam zdefiniowanych tych transponderów. Ale to drobiazg.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie masz opłaconą kartę HD+ na podstawowy pakiet to masz te kanały dodatkowo za darmo.

Wystarczy poczytać na stronie https://www.hd-plus.de/sender/vielfalt?enablequery=true&uhd_i=2HD+.de

 

301023-logobuehne-vielfalt.png

 

 

 

W HD+ jest drugi dodatkowo płatny pakiet TrendSports składający się z 5 kanałów  SPORT1+, SPORTDIGITAL FUSSBALL, EDGEsport, WAIDWERK und ClipMyHorse.TV

 

logobuhne_tp_black.jpg

 

 

Aktualnie kanały z pakietu Vielfalt+ są FTA brak załączonego systemu kodowania:

 

21830e9ba558a551.jpg

 

da0d15e2c0d33005.jpg

 

5d2a3ad49d2fc017.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...