Skocz do zawartości

HD+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tweed77 napisał:

Co w tym dziwnego do oglądania kanałów HD ( bez 4K - HEVC - H265 ) z satelity w zupełności wystarczy.

 

Hehehheeh, dobrze że o tym napisałeś - pewno nikt tego nie wiedział i wielu jest zszokowanych, zwłaszcza że nBoxy - nie wiadomo czemu - cieszą się fatalną opinią  ...

?

 

24 minuty temu, czerstwy napisał:

Teraz już w miarę przyzwoity sprzęt duzo nie kosztuje a i przyjemności jest zapewne z użytkowania tego sprzętu o wiele więcej niz z nboxa.

 

Tak piszą o prawie każdej nowości na rynku, a po pół roku każdy kto się skusił - chętnie wyrzuciłby padło przez okno. Oczywiście za entuzjastycznymi opiniami stoją sprzedawcy tego towaru, a sterowany marketing napędza rynek [beep]u od lat ...

?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka ciekawostka zwykły Nbox także nadaje się do tego żeby zrobić stream kanału FTA 4K na komputer.

Wtedy mając odpowiednio mocny - nowy komputer oglądać program FTA 4K z satelity na komputurze.

Dla przykładu komputer z procesorem Intel Pentium G4600 i zintegrowana grafika Intel HD 610 - 630 poradzi sobie z oglądaniem programu 4K ze streamu z Nbox.

 

Sharing to pochodna korzystania z dekodera na Linux - E2.

Nie każdy korzysta z linijek od przyjaciół z Chin.

Są osoby które chcą mieć jeden dekoder i na nim dostęp do ofert z kilku kart.

Legalnie zakupionych i opłacanych.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czerstwy napisał:

Tylko jak działa? Słyszałem dużo opinii na ten temat. Teraz już w miarę przyzwoity sprzęt duzo nie kosztuje a i przyjemności jest zapewne z użytkowania tego sprzętu o wiele więcej niz z nboxa. A tym bardziej się zdziwiłem że to konkretnie ta osoba ma taki odbiornik.

Póki działa i działa zadowalająco - nie chce mi się inwestować :). W sumie mam 3 dekodery i 4 karty karty (w tym HD+, żeby nie było, że off-topic) i na każdym mogę oglądać z każdej z nich. A jak któryś padnie, to nadal nawet na częściowo padnięty sprzęt z oryginalną kartą są chętni, a ja wyciągnę kolejny (już ostatni) z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 17:37, czerstwy napisał:

Może ktoś ma starą nieaktywną kartę i sie skusi na promocję  3 miesice za free https://www.hd-plus.de/themen/zuhause

 Dziękuję za info. Wklepałem swoją starą i nieaktyną już kartę (HD02) zgodnie z procedurą i wszystko działa.Łącznie z kanałem UHD1 .

                                                                                         WirBleibenZuhause -  Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 22:37, tomkep napisał:

Super info. Trzeba wklepać numer karty (mam stareńką HD01), przejść 2 czy 3 screeny z instrukcjami, potwierdzić i po niecałej minucie jest obraz na przerobionym NBOXie z E2. A miałem aktywować jeszcze nieużywaną kartę :). Zrobię to później.

 

Ciekawostka - uprawnienia są inne, niż te które były po aktywacji karty i są do MAJA 2021, a nie na trzy miesiące...

Tez mam taką HD+ kartę ver. HD03 także skuszę się za jakiś czas. Ciekawe to co piszesz że uprawnienia do maja 2021. Możesz wrzucić jakiś screen lub foto tej akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Te kanaly działają bezpłatnie do końca lutego,  tylko tym ktorzy opłacają abonament miesieczny.  Ci ktorzy doładowują karty na cały rok z góry - do których i ja sie zaliczam- mogą zapomniec o tej promocji.  Całkowicie niezrozumiałe dla mnie podejscie do sprawy.  Bo niby czemu ma służyć ten podział? 

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kedar1 napisał:

Całkowicie niezrozumiałe dla mnie podejscie do sprawy.  Bo niby czemu ma służyć ten podział? 

W naszych polskich platformach jest inaczej? Wiadomo, że abonenci z umową muszą być traktowani lepiej od tych co nie mają umowy, bo inaczej nie miałoby to sensu. Dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe podejście patrząc oczywiście na to od strony operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w naszych rodzimych platformach pod tym wzgledem , nie wiem , bo z obiema jestem w opcji abonamentowej.  Ale tak na logike , jesli jest robiona jakas promocja , mająca na celu wypromowanie jakiegos produktu, to powinna byc skierowana do wszystkich , nie tylko do jednej grupy odbiorców.   Ale specjalistą od reklamy i promocji nie jestem , przedstawiam tylko moje zdanie

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że coś powinno być, a nie jest to jest tylko twoja albo nasza sugestia, a operator i tak zrobi tak jak chce. Niestety w tym przypadku można tylko ponarzekać ale efektu z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://satkurier.pl/news/199484/niemiecka-platforma-hd-podnosi-ceny.html

 

Tłumaczą to m.in. tym że ,,Drogie są inwestycje w nowe treści w HD i UHD, a także w technologię zapewniającą lepsze wrażenia z telewizji"....

Tylko że mam wrażenie że tych treści zwłaszcza UHD jest w HD+ coraz mniej.

Ubył przecież TravelXP 4k nie będzie też F-1 na RTL UHD. Na UHD-1 brak również Eurosportu 4k z zawodami w narciarstwie alpejskim tak jak było w ubiegłym sezonie. Także moim zdaniem mogli sobie darować to tłumaczenie o inwestycjach w UHD....

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jalapeño92 napisał:

Reszta kanałów za free w SD..

i w lepszej jakości niż nie jeden polski kanał w HD. :) Zakładając że ludzie będą im jeszcze więcej płacić za te same kanały tylko w HD robią z ludzi idiotów. Nie tak dawno taką samą politykę stosował Polsat dodając te same kanały tylko w HD do droższych pakietów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...