Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Największym atutem oglądania bezpośrednich transmisji z Astry 19,2E jest brak przesuniecia czasowego, które praktycznie zawsze wystepuje z HotBirda (2-5 sek) z którego nadają min. C i n-ka. Ja nawet mając dany mecz w C+ czy TnK oglądam z Astry jesli jest transmitowany, mimo że jest w języku niemieckim, ale to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość programów niemeckich z Astry jest bezdyskusyjnie lepsza, a co do przesunięcia czasowego to oglądanie retransmisji meczu nie ma sensu, jeżeli bezproblemowo jednym przyciskiem mogę oglądać na żywo, jeżeli jest oczywiście taka mozliwość.

Podobnie sytuacja wygląda w nadajnikach cyfrowych naziemnych DVB-T w stosunku do nadajników analogowych jeszcze działających, tutaj przesuniecie czasowe jest na niekorzyść cyfrowych, ale z kolei jakość jest nieporównywalnie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość programów niemeckich z Astry jest bezdyskusyjnie lepsza, a co do przesunięcia czasowego to oglądanie retransmisji meczu nie ma sensu, jeżeli bezproblemowo jednym przyciskiem mogę oglądać na żywo, jeżeli jest oczywiście taka mozliwość.

 

Czy to jest jakiś żart?

Jeśli dla Ciebie 3-4 sekundy powodują, że transmisja "przestaje być na żywo" i przestaje być warta oglądania to :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Zibi ma troche racji :)

Ja czasami też wole tak ogladac biorac pod uwage sasiadow ktorzy np mecz ogladaja przez kablowke i 3 sekundy wczesniej slysze jak sie jaraja ze strzelonej bramki czy podyktowanego karnego :0Naprawde jest to wkurzajace jak sie mieszka w bloku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile redakcja SK zainkasowała od Nki za to "niepełne info" co do transmisji :lol2:

https://satkurier.pl/news/74413/lm-uefa- ... sport.html

Gdyby nie komentarze pod artykułem byłbym ciemny jak tabaka, a wszystko dzięki Satkurierowi ;)

Dobrze, że chociaż komentarzy nie ocenzurowali i padły te zakazane słowa Polsat i Sat1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem do czego "pijesz", ale jest to po prostu komunikat prasowy n, więc trudno spodziewać się, że pojawi się tam wykaz konkurencyjnych stacji. Jeszcze się nie spotkałem w całym swoim życiu, żeby którykolwiek komunikat prasowy zawierał informacje o konkurencji - tak samo jak komunikaty Polsatu nie zawierają nSportu itp. itd. Od tego jest Sport w polskiej TV + ew. Futbol FTA. Komunikaty prasowe są publikowane bez zmian, bo nie wypada takich rzeczy robić i niestety nic za to nie inkasujemy.

 

Zakazane słowa są tu - widać jednak nie tak bardzo zakazane:

https://satkurier.pl/news/74539/sport-w- ... 42012.html

https://satkurier.pl/news/74540/futbol-fta-18042012.html

(i wiele innych "zakazanych" słów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Coś mało się rozglądałeś :wink:

 

Co środę Liga Mistrzów jest na ZDF SD (Hot Bird i Astra) i ZDF HD (Astra). Jeszcze są mecze na Canale5/Italia 1 (Hot Bird), ale tu jest duża szansa na kodowanie, chociaż ostatnio Chelsea - Juventus leciało FTA.

 

Jutro lecą:

Manchester City - Borussia Dortmund (ZDF)

Zenit St Petersburg - AC Milan (Italia 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...