Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna dyskusja, ale?, czy koledzy zaglądali do ICOK jest u mnie komunikat takiej treści, który dużo wyjaśnia.

 

 

Jednocześnie informujemy, że nadawcy kanałów CBS Drama i Orange Sport podjęli decyzję o zakończeniu działalności w Polsce. Od 1 stycznia 2017 r. kanały te nie będą dostępne w ofertach programowych polskich dostawców. W miejsce kanału CBS Drama od 1 sierpnia 2016 r. nadajemy kanał CBS Action.

Jeżeli kanały te były gwarantowane w Twojej umowie lub aneksie, masz prawo do rozwiązania umowy abonenckiej bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), jeśli była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć do 31.01.2017 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojadroga

Tak masz racje nie mają gdzie iść, dlatego czasem powinni zagryźć zęby i pewne sprawy przemilczeć, a nie zachowywać się jak hipokryci. Bo nie jest, aż tak źle z poszanowaniem klienta w tym CP

I tu właśnie pojawia się ta wracająca karma, czyli pragmatyzm.

 

 

Fajna dyskusja, ale?, czy koledzy zaglądali do ICOK jest u mnie komunikat takiej treści, który dużo wyjaśnia.

 

My to wiemy. Dyskusja nasza tyczy się czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebek0098 skupiasz się na jednym operatorze a nam chodzi o cały rynek czyli i kablówki i operatorów satelitarnych.Wszędzie przepisy stawiają na przegranej pozycji abonenta.To że akurat Polsat zatrzymuje takich "odchodzących" gratisami to inna kwestia.Jak ich nie zatrzyma to oni wrócą z 6 miesiącami gratis więc wyjdzie podobnie ;)

 

Najpierw żeby obejść przepisy wymyślono historyjkę z kanałami niegwarantowanymi czyli mówiąc krótko operator kiedy mu się zachce może modyfikować ofertę np. wyłączając ciekawsze w sensie droższe kanały bez konsekwencji.W tym akurat przodują kablówki szczególnie Multimedia.Czyli klient kupuje kanały gwarantowane i kota w worku czyli kanały z gwiazdką.

 

Drugi wymyślony przez operatora wałek to rebranding.Skoro niestety planowany do wyłączenia kanał jest gwarantowany to co by tu zrobić aby stał się kanałem z gwiazdką ?Informujemy że to nie wycofanie gwarantowanego kanału tylko rebranding i znowu nasze jest na wierzchu.Czyli jak nie kijem to pałką.2:0 dla operatora. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem te dywagacje odnośnie PSN: dla klientów słonecznej platformy z dniem 1 stycznia 2017 kanał zamiast w SD nadawany jest w HD - co jest korzystne dla abonenta

 

Taaa jest bardzo korzystnie. PSN miałem i oglądałem, a PSN HD nie ma w moim abonamencie, bardzo korzystnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na umowie 12/5 który kończy się 2 września teraz nic nie płacę bo mam 5msc za 0zł czy jak złożę wypowiedzenie z powodu CBS Drama i Orange Sport  dostałbym znów 12/5msc ?

czy lepiej za miesiąc wysłać wypowiedzenie i podpisać 15/5

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jeżeli masz umowę 12m do września, to oznacza, że w Twojej umowie oba kanały nie były gwarantowane i nie obejdzie się bez kary umownej, jeżeli wypowiesz.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dzwoniłem w sprawie Polsat Sport News HD, że mi odbierało a teraz nie to pani powiedziała, że ten kanał tylko od Familijny więc pytam czy mogę wypowiedzieć umowę, po sprawdzeniu odpowiedż NIE więc tylko powiedziałem, że do lipca się pomęczę i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus - i dotarliśmy chyba do sedna problemu.

 

Kolego swojadroga, problem jest zupełnie inny. CP przy przedłużaniu umowy daje darmowe miesiące i wszyscy "rozżaleni i oszukiwani" przez CP chcą z tej opcji skorzystać. Zdecydowana większość chce umowę przedłużyć z tymi "oszustami" z CP, a nie definitywnie rozwiązać. Gdyby przy przedłużaniu umowy nie byłoby darmowych miesięcy nie było by tej całej dyskusji. Na forum nc+ nie ma tak zagorzałej dyskusji i wielu pokrzywdzonych abonentów. Czemu? Odp powyżej.

 

Zmiana TVN Meteo... na HGTV według mnie to niestety rebranding.

Rebranding?

To jak nazwiesz to, że kanał TVN Meteo teraz nadaje w internecie? Chyba UOKiK powinien się przyjrzeć tej sprawie.

https://media2.pl/media/138515-TVN-Meteo-nadaje-na-zywo-w-internecie.-Wkrotce-nowa-aplikacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK w sprawie TVN Meteo Active.

Po wyjaśnieniu, że ramówka kanału TVN Meteo Active jest nadal dostępna w internecie na stronie tvnmeteo.pl, a kanał Home&Garden był już wcześniej dostępny w innych krajach, konsultantka przyznała, że jest to zastąpienie kanału inny kanałem i przysługuje możliwość wypowiedzenia umowy bez kary finansowej.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik, dodzwonienie się do Cyfrowego Polsatu w tej chwili graniczy z cudem. Czas oczekiwania na połączenie jest dłuższy niż 20 minut.  Wysmaruję w takim razie maila do Pani Magdy. Ciekawe, co mi Pani odpowie?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest to wałek, wie każdy, oprócz operatorów, którzy zapierają się na siłę, że to rebranding.

 

Nie wiem jak rozumieć to, co teraz nadają w sieci, bo jest to TVN Meteo, czyli nie TVN Meteo Active. Nie wiem, na ile usunięcie przypisu Active może zmieniać coś w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...