Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eMTi ma całkowitą rację, paragraf 7 punkt 5 aktualnego regulaminu mówi kiedy można wypowiedzieć umowę, zastąpienie jednego kanału innym również się do tego zalicza

 

Coś mi się wydaje że oni czytają nasze( i nie tylko) forum i do tej pory kanału nie wyłączyli bo teraz się głowią czy umowę można (paragraf 7 pkt. 5 ) wypowiedzieć czy może da się z tego jakimś sianem wykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wątpie, aby platformy z powodu zastąpienia VH1 Polska kanałem VH1 European przyjęły wypowiedzenia abonentów.

Gdy CP wycofał z oferty E! to też twierdził, że nie można z tego powodu wypowiedzieć umowy. Gdy abonenci zaczęli wysyłać wypowiedzenia z prawidłowym uzasadnieniem i paragrafem to CP już nie robił problemów i przyjmował wypowiedzenia.

Jeśli ktoś ma w umowie wymienione w umowie Discovery T&L to według mnie też może złożyć wypowiedzenie. Tylko trzeba je prawidłowo uzasadnić.

Jak na razie kończę ze swoimi [beep]nami w tym wątku do momentu wycofania jakiegoś kanału z oferty, który obecny jest w CP od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak ja lubię otwierać ten wątek :P

 

A więc:

 

Z przykrością zawiadamiamy, że kanały tematyczne BBC – BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies, 1 lutego 2011 roku zostaną usunięte z oferty Cyfrowego Polsatu. W celu uzyskania dodatkowych infromacji prosimy o bezpośredni kontakt z operatorem. Numer Centrum Obsługi Klientów Cyfrowego Polsatu to 801 08 08 08.

 

Pragniemy także poinformować, że kanały z portfolio BBC – BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge HD oraz CBeebies, już wkrótce dołaczą do BBC HD na platformie n, zaś BBC Entertainment i BBC Knowledge, podobnie jak BBC HD, znajdą się w ofercie platformy Cyfra+.

 

Zamierzamy nadal dostarczać polskim widzom wybór najlepszych brytyjskich programów. Zakończenie współpracy na wyłączność z Cyfrowym Polsatem oznacza, że kanały BBC będą mogły zostać udostępnione innym operatorom – a więc i nowym widzom.

 

Kanały BBC można także oglądać za pośrednictwem wielu operatorów kablowych.

 

Źródło : http://poland.bbcknowledge.com/communit ... ?annID=191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oznacza to,że będzie można rozwiązać umowę.Podpisując nową umowę 3 tyg.temu nie zostałem poinformowany iż te programy znikną z oferty więc dano mi do podpisania umowę, z której jasno wynika że mam te kanały w ofercie :read::read::read:

 

A jak to wygląda dokładnie w regulaminie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oznacza to,że będzie można rozwiązać umowę.Podpisując nową umowę 3 tyg.temu nie zostałem poinformowany iż te programy znikną z oferty więc dano mi do podpisania umowę, z której jasno wynika że mam te kanały w ofercie :read::read::read:

 

A jak to wygląda dokładnie w regulaminie ??

 

jeśli w umowie którą podpisywałeś masz napisane że w skład oferty programowej masz możliwość oglądania paczkę kanałów BBC to po 1 lutego gdy te kanały znikną z oferty CP będziesz mógł bez żadnych konsekwencji wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Ja czekam do 1 lutego i też podziękuję tym dziadom za współpracę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu >>>>>>>>>>>

5. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych

w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby, jeżeli

wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych.

W szczególności zalicza się do nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania

programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu nadawania,

zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O zmianach

takich Abonenci/Użytkownicy będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego

komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta/Użytkownika

lub poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu)

informacyjnego dotyczącego zmiany, lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na

stronie internetowej Cyfrowego Polsatu i w programie dla Abonentów. W takim przypadku Abonentowi

przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia,

jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu

Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej

bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...