Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

'Podobno' system w punktach wspólnych Cyfrowego Polsatu i Plusa nie przyjmuje wypowiedzenia ze względu na te pogrubione słowa:

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A., bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego, na podstawie §9, pkt.4 Regulaminu Świadczenia Usług Cyfrowego Polsatu – wyłączenie z oferty kanały CBS Drama/Orange Sport*.

 

Pani w punkcie poleciła wysłać wypowiedzenie listownie bądź złożyć je w punkcie CP (w innym mieście).

Chyba, że da się je wysłać faksem i zostanie uznane za skuteczne?

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

'Podobno' system w punktach wspólnych Cyfrowego Polsatu i Plusa nie przyjmuje wypowiedzenia ze względu na te pogrubione słowa:

 

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A., bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego, na podstawie §9, pkt.4 Regulaminu Świadczenia Usług Cyfrowego Polsatu – wyłączenie z oferty kanały CBS Drama/Orange Sport*.

 

 

 

Mi w APS w Wieluniu przyjęli bez gadania wypowiedzenie o takiej samej treści i z pogrubieniem, ale to było w sierpniu 2016 roku, ale z powodu wycofania kanału fight Box.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie wiem, tylko CP różnie to interpretował w przeszłości i nie wiem, czy dzisiaj złożone wypowiedzenie ze względu na wyłączenie CBS Drama przejdzie.

 

Właśnie dzwoniłem na infolinię i Pani potwierdziła, że do dzisiaj włącznie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się właśnie o rozmowę z konsultantką słonecznej Platformy Panią Agnieszką na infilinii Cyfrowego Polsatu - zapytałem o to gdzie zniknął mój ulubiony kanał telewizyjny TVN Meteo Activ :) Uzyskałem informację że owy kanał nadaje dalej pod nowym logo :D. Uzyskując powyższą informację odniosłem się do transmisji online mojego ulubionego kanału gdzie ramówka znacząco odbiega od tego co widze na ekranie HGTV, zaznaczyłem rownież że w mym odczuciu zostałem pozbawiony mojego ulubionego kanału. Wówczas Pani Agnieszka nijako na zachętę poinformowała mnie że nowy kanał jest emitowany specjalnie dla mnie promocyjnie, na argument forumowicza satkuriera że wszak jaka to dla mnie promocja skoro kanał TVN Meteo Activ mam gwarantowany w PWU a promocyjnie nowy byt? Wówczas Pani Agnieszka zamotała się niemiłosiernie we własnych zeznaniach i stwierdziła że jeśli faktycznie kanał TVN Meteo Activ miałem gwarantowany i przedstawię ten fakt w CP to bedę mógł wypowiedzieć umowę bez konsekwencji. Słowa te padły na infolinii CP, są nagrane - jutro biegnę do APS z wypowiedzeniem umowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz to udowodnic jak czesto umowa jest przedluzana telefonicznie.... to ona mogła to sprawdzic. nie wyobrazam sobie ze miales gwarantowany a teraz masz go promocyjnie  i na odwrót.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wówczas Pani Agnieszka zamotała się niemiłosiernie we własnych zeznaniach i stwierdziła że jeśli faktycznie kanał TVN Meteo Activ miałem gwarantowany i przedstawię ten fakt w CP to bedę mógł wypowiedzieć umowę bez konsekwencji. Słowa te padły na infolinii CP, są nagrane

 

Jak ona to wypowiedziała to :hello: z głów przed Tobą,ja już mam nowa umowę,ale takiego stwierdzenia nie wyciągnąłem od żadnego  a rozmawiałem z trzema.

jak masz to udowodnic jak czesto umowa jest przedluzana telefonicznie.... to ona mogła to sprawdzic. nie wyobrazam sobie ze miales gwarantowany a teraz masz go promocyjnie  i na odwrót

Potwierdzam- HGTV nie występuje w gwarantowanych kanałach :!:

więc pozbawili klientów jednego kanału gwarantowanego  w umowach

 

poniżej zrzut z mojej nowej zaklepanej wczoraj umowy

 

Pakiet Mini HD:

TV4 HD, TV6, TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat 2 HD, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN HD, TVN 7 HD,

Polsat Crime & Investigation, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature, Polsat

Romans, TVP 3, TV Puls, Stopklatka TV, Disco Polo Music, Polsat News 2, MUZO.TV, TVP Historia, TVP Kultura,

Polsat Café HD, Polsat News HD, Polsat Play HD, TVP ABC.

Pakiet Rodzinny HD:

TV4 HD, TV6, TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat 2 HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, Polsat Jim Jam, Polsat HD,

TVP HD, TVN HD, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, Disney XD, Superstacja, CBS Reality, Polsat Viasat

History HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat Nature, Polsat Romans, TVP 3, TV Puls, Stopklatka TV,

Disco Polo Music, Polsat News 2,

Pakiet Familijny HD:

Polsat HD, TV4 HD, TV6, Polsat 2 HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, Polsat Jim Jam, TVP 1 HD, TVP 2 HD,

TVN 24 HD, Discovery Life HD, Travel Channel HD, Disney XD, CBS Reality, AXN HD, Disney Channel HD,

Superstacja, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Nat Geo Wild HD, Disney Junior, FOX HD, TVP HD, TVN HD,

Nickelodeon HD, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, Kino Polska, TVP Seriale, Food Network HD, Polsat

Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat Nature, Polsat Romans, TVP 3, Kino Polska Muzyka,

Polsat News HD, TV Puls, Stopklatka TV, Disco Polo Music, Polsat News 2, MUZO.TV, TVP Historia, TVP Kultura,

TVN Fabuła HD, Comedy Central HD, Cartoon Network HD, TVP ABC.

Pakiet Familijny Max HD:

Polsat HD, TV4 HD, TV6, Polsat 2 HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, Polsat Jim Jam, TVP 1 HD, TVP 2 HD,

TVN 24 HD, Discovery Life HD, Travel Channel HD, Disney XD, CBS Reality, AXN HD, Disney Channel HD,

Superstacja, TVN Turbo HD, TVN Style HD, DTX HD, Nat Geo Wild HD, Disney Junior, FOX HD, TVP HD, TVN

HD, Nickelodeon HD, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, Kino Polska, TVP Seriale, Food Network HD,

Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat Nature, Animal Planet HD, BBC HD,

Boomerang, Discovery Channel HD, History HD, MTV Live HD, MTV Polska, National Geographic HD, Nick Jr.,

Nickelodeon, Vh1, FilmBox, BBC CBeebies, BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, Da Vinci Learning,

MTV Rocks, TLC HD, TVP Rozrywka, TV Republika, Polsat Romans, TVP 3, Kino Polska Muzyka, Polsat News HD,

TV Puls, Stopklatka TV, ID HD, Disco Polo Music, Polsat News 2, MUZO.TV, Lifetime HD, H2 HD, TVP Historia,

TVP Kultura, TVN Fabuła HD, Nat Geo People HD, Discovery Historia, Comedy Central HD, Cartoon Network HD,

Discovery Science HD, TVP ABC.

Pakiet Max HD:

Animal Planet HD, BBC HD, Boomerang, Discovery Channel HD, History HD, MTV Live HD, MTV Polska, National

Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Vh1, FilmBox, BBC CBeebies, BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle

HD, Da Vinci Learning, MTV Rocks, TLC HD, TVP Rozrywka, TV Republika, ID HD, Lifetime HD, H2 HD, DTX HD,

Nat Geo People HD, Discovery Historia, Discovery Science HD.

Pakiet Film HD:

AXN White, AXN Black, AXN Spin HD, Comedy Central Family, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Extra

HD, Fox Comedy HD, CBS Europa HD, FilmBox Action, Polsat Film HD, Sundance HD, CBS Action, Romance TV

HD, FilmBox Arthouse, TNT HD, 13 Ulica HD, AMC HD, Universal Channel HD, SciFi

Pakiet Sport HD:

Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel HD, Fightbox HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport

Extra HD, TVP Sport HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport News HD.

Pakiet Cinemax HD: Cinemax HD, Cinemax 2 HD.

Pakiet HBO HD HBO GO: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD i dostęp do HBO GO.

Pakiet HBO Cinemax HD: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD.

Pakiet Rozrywka HD: Blue Hustler, Private TV, Hustler HD, Redlight HD.

Pakiet Eleven Sports HD4): Eleven HD, Eleven Sports HD, Eleven Extra.

 

Jak Widać HGTV nie ma :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci co go(TVN Meteo Active) mają jako gwarantowany po rzekomym rebrandingu na HGTV takowym d'fakto być przestaje,

ciekawe jak by ktoś poprosił przez ICOK o aktualny "na dziś" wykaz kanałów gwarantowanych jaki posiada,czy nadal figurowałby tak kanał,którego na satelicie już nie ma czy pozostało by "puste" miejsce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona to wypowiedziała to :hello: z głów przed Tobą,ja już mam nowa umowę,ale takiego stwierdzenia nie wyciągnąłem od żadnego  a rozmawiałem z trzema.

Potwierdzam- HGTV nie występuje w gwarantowanych kanałach :!:

więc pozbawili klientów jednego kanału gwarantowanego  w umowach

@Fezuj tutaj raczej chodziło konsultantce nie o to, że ok mój błąd, ma go Pan w kanałach gwarantowanych, więc może Pan wypowiedzieć umowę, a raczej< Ja nie jestem osobą, która o tym decyduje. Proszę wysłać pismo i odpowiednia osoba się tym zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona to wypowiedziała to :hello: z głów przed Tobą,ja już mam nowa umowę,ale takiego stwierdzenia nie wyciągnąłem od żadnego  a rozmawiałem z trzema.

 

 

 

 

 

Trafiłem na mało kompetentną konsultantkę która twierdziła że w mojej umowie kanał TVN Meteo Activ również był niegwarantowany. Na mój argument że oczywiście jest kanałem gwarantowanym gdyż widnieje w PWU i był kanałem gwarantowanym oaż do 5 stycznia 2017 straciła poczucie kompetencji, bo pewnie sama zorientowała się że CP zrobił wałek niemiłosierny raz z tzw rebredingiem połączonym z nowym kanałem nadawanym promocyjnie.

 

Frazuj przeprowadziłeś batalie z konsultantami w odniesieniu do przedłużenia czy też szybko CP odpuścił swoje absurdalne stanowisko ?

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzecim razem rozmawiałem na zwykłej infolinii(poprzednio zwykła i DUK)-głównie chodziło o to że nie dostałem odpowiedzi od CP a zaczął się nowy okres rozliczeniowy a z tym upomnienia SMS-owe o abonament goścu przez długi czas w temacie rzekomego rebrandingu trzymał sie "linii partyjnej" i to dość stanowczo, po przedstawieniu mu moich argumentów praktycznie zaczęliśmy się żegnać,ale jeszcze poprosiłem go o przypomnienie danych,nr.ID i wtedy nieco zmiękł,zaproponował umowę "specjalnie" dla mnie na...29 miechów :!: okrasiłem to śmiechem,zszedł na 15, po moim sprzeciwie i sugestii że przyjmę max 12 skonsultował to z szefem i po kilku minutach klepneliśmy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba pracują na kolejną karę.

Wyraźnie zmienione warunki umowy. Moja podpisana końcem sierpnia i Meteo w gwarantowanych jest jak byk.

W przypadku tego Fightklubu, czy jak się to tam zwało, potrafili ładnie podać informacje w iCOK, tutaj uważają że nie będą tego robić, niech walczy klient o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wszyscy łapią temat: fakt że TVN Meteo Activ przestał być gwarantowany z dniem rebredingu to nie problem - gdyż osoby mające go w gwarantowanych pakietach w dalszym ciągu powinni mieć do niego dostęp - rzecz w tym że CP tłumaczy abonentom że mają do tego produktu dostęp w dalszym ciągu gdyż doszło wyłącznie do zmiany logo kanału obrazowo: kupując masło w sklepie mamy mieć produkt mleczny natomiast CP do opakowania po maśle wlał dżemu i nazwał go pasztetem i twierdzi że w dalszym ciągu masło jest masłem tylko z dniem 6 stycznia nazywa się pasztet - a to że zawartość jest inna hmm cóż na to też jest marketingowy sposób = rebreding. Jeśli ktoś ma energię do walki z takimi chwytami poniżej pasa to może walczyć o swoje ale wymaga to kilku argumentów i kumatego telemarketera :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...