Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię tak: gdy idzie info(jeszcze niepotwierdzone przez operatora)A dany kanał mam promocyjny przedluzam umowę podbijajac pakiet w ktorym dany kanal jest by mieć go gwarantowanego i po oficjalnym info wysyłam wypowiedzenie i potem negocjuje

Edytowane przez Konfidell
Błąd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę od 02.10.2018 i taki pakiet 

Pakiet Familijny Max HD
 
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 
Na pytanie czy mam gwarantowany CBS Action odpisano mi tak. 
Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action zgodnie z obowiązującymi warunkami Umowy nie jest gwarantowany, kanał jest nadawany promocyjnie.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.


Z poważaniem,
Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wskażą Ci punkt w umowie, który mówi o tym, że ten kanał nie jest gwarantowany. Póki nie ma wyraźnej adnotacją, że kanał nie jest gwarantowany, wszystkie kanały wymienione w umowie są gwarantowane i likwidacja któregokolwiek z nich stanowi podstawę do wypowiedzenia umowy. Odpowiedź konsultanta to prawdopodobnie próba obrony Polsatu przed lawiną wypowiedzeń w styczniu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wuzel napisał:

@Kristiano Rinaldo a masz regulamin z tej umowy ,czy to w wersji papierowej czy na e-mail ? W PWU powinieneś mieć wyszczególnione ,które kanały są gwarantowane.

Nie tyle gwarantowane, ale jest podana zawartość pakietów. Akurat CBS Action jest w pakiecie Film HD i jeśli ktoś ma ten pakiet, to ma gwarantowany kanał. Niech sobie mówią, że promocyjnie itp. Mam na mailu wykaz kanałów podany przy przedłużaniu umowy w te wakacje. Jest tam CBS Action w pakiecie Film HD. Więc jak tylko wypadnie, to pójdzie wypowiedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Mam umowę od 02.10.2018 i taki pakiet 

Pakiet Familijny Max HD
 
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 
Na pytanie czy mam gwarantowany CBS Action odpisano mi tak. 
Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action zgodnie z obowiązującymi warunkami Umowy nie jest gwarantowany, kanał jest nadawany promocyjnie.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.


Z poważaniem,

 

 

Po wysłaniu ponownie tego samego pytania z załącznikiem umowy dostałem taką odpowiedź. 

 

Szanowny Panie

Na wstępie chcielibyśmy przeprosić za błędnie wysłaną wcześniejszą wiadomość.

Zgodnie z Tabelą nr 5 Potwierdzenia Zmian Warunków Umowy z dnia 3 września 2018 r., dla pakietu Film HD kanał CBS Action jest gwarantowany.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...