Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem jakie promocje wymyślą dla tych którym kończy się umowa w maju. Szkoda opcji "starego multiroomu", splitter pójdzie do kosza :/

 

ps. dzwoniłem przed chwilą w sprawie przedłużenia umowy, to na chwilę obecną nie mieli jeszcze propozycji i będą dzwonić między 14 a 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ncplus.pl/migracja - pytania i odpowiedzi

 

CZY BĘDĘ MÓGŁ POZOSTAĆ PRZY DOTYCHCZASOWEJ OFERCIE?

Zostaw nam swój numer telefonu wypełniając formularz kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże Ci dobrać ofertę dostosowaną idealnie do Twoich potrzeb.

 

niestety na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi

 

CZY MUSZĘ WYMIENIĆ DEKODER, JEŚLI CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY NC+?

Jeżeli korzystasz z dekodera firmy ADB, który posiadasz z platformy n, dekodera z funkcją HD lub HD PVR z oferty CYFRY+, nie jest konieczna wymiana sprzętu na nowy. W innym przypadku, aby wykorzystać funkcjonalność platformy nc+, taka wymiana będzie niezbędna.

 

CZY PRZEJŚCIE DO NC+ WIĄŻE SIĘ Z JAKIMIKOLWIEK OPŁATAMI DODATKOWYMI, NP. AKTYWACJĄ?

Jeżeli pozostaniesz przy dotychczasowym dekoderze, przejście do nc+ nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, za wyjątkiem skorzystania z wyższego pakietu.

Jeżeli chcesz wymienić dekoder na lepszy, wtedy możliwe jest naliczenie opłaty aktywacyjnej za nowy dekoder.

 

CZY W NC+ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PAROWANIA KART?

Dekodery platformy n (firmy ADB) są ze sobą sparowane, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie innowacje, które wdrażamy będą poprawnie działać na każdym z nich. W przypadku dekoderów oferowanych przez CYFRĘ+, wykorzystywane będą dotychczasowe rozwiązania.

 

Nie wiadomo co dalej z 2 kartami do MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co wynegocjowali fajne warunki, nie tak dawno temu, i nam, którzy zrobili to trochę wcześniej przyjdzie od nowa negocjować. Znów trzeba będzie wysłać wypowiedzenie. Ale za 119zł miesięcznie za SPORT nie będę płacił. Kogo teraz stać na tv w takiej cenie? Chyba tylko tych z Wiejskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie będą utrzymywać trzech platform. Wyślą listy i albo przychodzisz do nc+ albo umowa rozwiązana. I tyle radości ze świeżo przedłużonych umów

Jestem tego samego zdania, Ci co przedłużyli umowę do wczoraj pewnie będą się cieszyć z dobrych warunków do kwietnia a później trzeba będzie negocjować nową umowę bo coś nie chce mi się wierzyć że będzie można oglądać za 65 zł coś co teraz jest warte 119 zł i więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nc+ dalej będzie elastyczna tak jak do tej pory cyfra,przecież pakiet za który płacimy 65 zł oficjalnie kosztował 107 zł.Jeśli nc+ będzie sztywno trzymał się cennika to nie wróże jej różowo,na razie poczekajmy na ofertę dla stałych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Takie są prawa rynku, marketingu. Wprowadzają nowy produkt ceny wysokie - normalna rzecz. Zawsze tak było i będzie, że jak się wprowadza nowy "dobry" "rewelacyjny" produkt na rynek trzeba na tym zarobić. To jest oferta dla nowych, ktoś kto ma umowę z n czy c+, nie będzie chciała przejść do nc+ bo po co, żeby więcej płacić za prawie to samo. Każdy czy prawie każdy poczeka na koniec umowy. A wracając do ceny, za pół roku coś co dziś kosztuje 119 czy 79 zł będzie kosztowało 2/3 ceny, bo już nie będzie nowością, bo już się opatrzy, a jeszcze HBO będzie w promocji na 6 miesięcy. Tak więc nie ma co po gaciach robić, trzymajmy się swoich umów a za pół roku czy za rok, a w moim przypadku prawie za 1,5 roku czeka nasz fajna, cenowa niespodzianka, promocje, bądźmy dobrej myśli.

 

Nurtuje mnie inna kwestia, co będzie po 5 kwietnia kiedy kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + zostaną zamienione na Canal + Family, Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal, ciekaw jestem co na co zostanie zamienione lub co wykoszone :):). Ciekawy jestem co kto dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ze mną będzie mam umowę do końca marca wypowiedzenie już dawno leży warunki przesłałem, dzwonili raz z marną ofertą i cisza , niedawno dostałem list że im przykro i żebym dzwonił ale teraz to się waham jak ten góral :D i co teraz z kim podpisze ew. aneks z cyfrą - czy już nie będzie możliwości i z nc+ bo z tym drugim na pewno nie podpisze nie na takie ceny he he :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...