Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyba nikt z pelna odpowiedzialnoscia Ci nic nie doradzi bo nikt nic nie wie "na pewno". Sam mam umowe do 30.06 i sie zastanawiam. Jesli mi zagwarantuja , ze nie bedzie zmian w multiroom (dwie niezalezne karty) to bym przedluzyl na kolejny okres umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz mogl przedluzac umowe dopiero w kwietniu najwczesniej czyli po starcie nc wiec mysle ze wyboru nie bedzie nie zawracaj sobie narazie tym glowy. Ja sadzie ze multi dla starych abonentow pozostanie bez zmian beda sie starali namawiac do migracji nie beda likwidowali narazie tego co dziala sprawnie. Dodam ze smieszy mnie jak wypisuja ludzie ze daja za dobre oferty. Daja takie jakie maja na teraz Sprzedawca ma cel do wyrobienia i sprzedaje to co moze sprzedac. Niedlugo zmienia sie oferty to beda sprzedawac nowe nic sie za tym nie kryje kompletnie nic poprostu takie od kilku miesiecy sa niezmidnnie w systemie wiec to wklepuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że też jestem bardzo zainteresowany co zaproponują.

 

Mam umowe jeszcze na 16 miesięcy C+OPTIUMUM, HD PROMO , PACE ORAZ JESZCZE JAKIŚ CZAS BĘDĘ MIAŁ HBO,CINEMAX ,FILMBOX, MGM , NSPORT . Za to wszystko płace 65 zł za miech.

 

Jednak wszędzie jest powtarzane że cenowo oferta ma byc na tyle atrakcyjna że ludzie będą walili drzwiami i oknami żeby przejśc na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę posiadam do końca marca, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Od stycznia co jakiś czas rozmawiam z Cyfrą, raz oni do mnie, raz ja do nich. Oferta jaka mnie interesuje to Superpremium HD plus dodatki. Pierwsza propozycja ze stycznia coś koło 140 zł, ostatnia z dnia wczorajszego

 

Superpremium HD 89 zł

PVR Pace 5 zł

PVR Pace 5 zł (do multiroom)

Multiroom 10 zł

HBO Go 0 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

 

czyli całość za 109 zł, oferta na która czekam to powyższe za 99 więc negocjacje trwają.

 

Po kolejnej turze negocjacji spotkaliśmy się na środku, Cyfra piątaka, ja piątaka i wyszło że przedłużyłem Umowę na powyższych warunkach za 104 zł na 18 miesięcy.

 

Na koniec zaproponowałem 3 filmy z VOD, na co konsultant się również zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 18 miesięcy na następujących warunkach:

 

Canal+Superpremium

Multiroom

PACE 500GB i Philips 250 GB

Filmbox i Cinemax 6 mies. za free

nSport i MGM HD 6 mies w prezencie

HBO GO na pełne 18 mies. za free

 

Całość 107 zł.

 

Zostałem także poinformowany o tym, że mam czas na migrację do nc+ tylko do końca kwietnia, później niby nie będzie ona możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Proponuja mi CANAL+ SUPERPREMUIM za 97zł na 18ms z multiroom oraz pace pvr do jutra musze dac odp.

Proszę o odp czy warunki sa ok??

Nie sa zle, ale zawsze mozna powalczyc o lepsze(nawet za 89zl) jesli chce ci sie znimi negocjowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś o przedłużenie umowy z BOA C+ na C+SUPERPREMIUM +MR+EXXXTRA+PVR 500 GB za 110 zł wszystko na 18 mieś.Ale jak zapytałem czy będe miał MR jako dwie karty do końca umowy czyli 18 mieś to nie umiała mi na to odpowiedzieć.Powiedziałem jej że jak mi zagwarantują dwie karty do końca umowy to podpisze.Ale nie uzyskałem na moje pytanie odpowiedzi.Odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem jakiś czas temu za 97zł (superpremium) Filmbox i Cinema też chyba na 7 czy 8 miesiecy+ nsport i mgm + MR i HBO GO na 18miesięcy. Za MR i HBO GO miałem nie placić przez cały czas trwania umowy, jak dzisiaj zobaczyłem rachunek w tv to było 107zł a w ica też 107zł ale w jednym dodatkowe 10zł jest za MR a w drugim za HBO GO zadzwoniłem i złożyłem reklamację bo pytałem 3razy konsultanta czy będą te opcje odpłatnie to zapewniał że nie będa:/ mam nadzieje że szybko mi odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a właściwie kilka. Dzisiaj dostałem propozycję Canal Optimum z mr i pvr za 81 zł plus dodatkowe jakieś tam pakiety (na 18 miesięcy). Jednak zastanawiam się nad kilkoma kwestiami, a mianowicie chodzi o wzięcie powyższej umowy bez mr i pvr (jaka cena byłaby przystępna?) i czy na 12 miesięcy cena będzie niższa? Czy multi można dokupić w czasie trwania umowy i jak to wygląda? Co z migracją - trzeba zastrzegać ją przy przedłużeniu? I ostatnie, jeśli brałbym bez mr to mógłbym dostać/wymienić na jakiś lepszy jakościowo dekoder również bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek przedluzylem umowe, ktora konczyla sie 31 marca.

Canal + Optimum, Mr, 2 dekodery Pace na 18 m-y za 75 zł łacznie. Wczesniej napisalem do nich maila, co chce dostac i po 2 dniach konsultant zadzwnonil i po krotkiej gadce doszlismy do porozumienia. O opcje dodatkowe nie pytalem, bo mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dzisiaj na 18 miesięcy, Canal+Optimum HD za 65, mr 0, Pace 0, ewentualnie drugi Pace za 10. Dodatkowo paczka Filmbox na 7 miesięcy oraz NSport i MGM. Umowe miałem do końca marca wypowiedzenie wysłane w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa do końca maja 2013. Do tej pory płaciłem za CANAL+ OPTIMUM HD + Multiroom + Pace 75 zł/m-c

Dzisiejsze warunki przedłużenia umowy na 18 m-cy:

CANAL+ OPTIMUM HD 65 zł

HD OPTIMUM PROMO 0 zł

MODUŁ CAM CI+ 0 zł

MULTIROOM 0 zł

Dekoder Pace PVR HD (do multiroomu) 10 zł

Filmbox, MGM HD, NSport HD 6 miesięcy gratis.

Zaakceptowane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...