Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz sprawdzić w regulaminie http://www.cyfraplus.pl/abonent/regulaminy.html.

Z tego co kojarzę, to co najmniej 1 miesiąc w okresie minimalnym a dla umów, które przeszły na czas nieokreślony 3 miesiące.

 

Swoją droga to nie wiem czemu wszyscy nazywają to wypowiedzeniem, bo w okresie minimalnym to jest raczej dyspozycja, że nie zamierzamy kontynuować umowy po tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też od dziś mogę negocjować nową umowę, ale w sumie mam więcej pytan i wątpliwości niż myślałem... Jestem z cyfrą tylko dla sportu i nie wiem czy lepiej teraz się decydować, czy czekać na ofertę już z kanałami Nki (LM. :-P ). Czy zmieniać philiipsa na pace czy czekać na ofertę z dekoderem z Nki...

Dużo niewiadomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum HD 71 zł

HD Promo 0 zł

MULTIROOM 0 zł

PVR Pace 500 GB 0 zł

HBO HD 6 pełnych mies. za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 6 pełnych miesięcy za 0 zł.

Umowa na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jeśli zdecyduję się przedłużyć umowę, to czy mogę wymienić moduły MR na dwie karty?

C+ Optimum HD 71 zł

HD Promo 0 zł

MULTIROOM 0 zł

PVR Pace 500 GB 0 zł

HBO HD 6 pełnych mies. za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 6 pełnych miesięcy za 0 zł.

Umowa na 18 miesięcy.

To nie lepiej wziąć CANAL+OPTIMUM HD za 77 zl.Przez cały okres umowy masz te opcje za 0 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniono do mnie z cyfry ( oferta jak dla nowych abonentów) gdy przedstawiłam propozycje jakie padają na forum to stwierdzono,że nie ma czegoś takiego i żeby nie wierzyć.Nie wiem co robić czy wysyłać wypowiedzenie czy to pomoże ? obecnie jestem na canal+kompakt bez umowy stałej.(zmniejszyłam pakiet bo rachunek za luty okropny!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ludzie... ile razy można pisać to samo ?!

oczywiście że wyślij wypowiedzenie! to podstawa dobrych negocjacji...

 

czego Ty oczekujesz ? że powiesz że inny koleś ma mniej i od razu Ci też to dadzą ?

powiedzą że nie ma, że bzdura,a zadzwonią za tydzień i nagle- PACH! jest tańsza oferta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum HD 71 zł

HD Promo 0 zł

MULTIROOM 0 zł

PVR Pace 500 GB 0 zł

HBO HD 6 pełnych mies. za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 6 pełnych miesięcy za 0 zł.

Umowa na 18 miesięcy.

To nie lepiej wziąć CANAL+OPTIMUM HD za 77 zl.Przez cały okres umowy masz te opcje za 0 zl.

Ponadto PVR Pace za free jest do 6 miesięcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum 65

HD PROMO 0zł

multiroom 0zł

umowa 18mieś

HBO CINEMAX FILMBOX 7mieś gratis opcja rezygnacji przed końcem okresu.

Umowa przedłużona dziś stara do 31 marca była.

Sprzęt dodatkowo jaki proponowali? pace za 0zł + sagemcom na własnośc za 49zł.

Jako że mam swój sprzęt z linuxem odpusciłem.

 

Druga umowa aneksowana 3dni temu tak samo do końca marca. 62zł za to samo.Już dziś nie walczyłem o te 3zl;) ale dla samej satysfakcji mogłem:P

edit: dodam że multiroom na dobrą sprawe nie był dla mnie istotny.Ale dla samego faktu że da się wziołem :brawo: 4x przedłużam umowy i nie miałem nigdy przypadku by zaoferowali mi po wysłaniu rezygnacji gorszej oferty niż obecna;)Warunkiem takich dobrych ofert jest pismo z rezygnacją.18miesięcy będę spał spokojnie mam nadzieję;)a potem? się okaże. NC+ :crazy: albo dvbt.(kwestia jak technicznie to bedzie działało i wyglądało )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...