Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa na wynegocjowanie przy przedłużeniu umowy (obecnie mam c+kompakt z multiroom i Pace 500G):

- Superpremium za 99 zł (wliczajac w to dekoder i multiroom)

- C+Optimum za max 77 zł (z dekoderem i multi)

- C+Kompakt za max 60 zł (z dekoderem i multi)

- C+ Start za max 47 zł (z dekoderem i multi)

 

Obecnie to dzwonią i oferują mi a to co mam 83 zl. Kpina. Dodam ze mam u nich 2 umowy ale mało ich to obchodzi.

Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowę ma do końca stycznia, a wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w połowie grudnia.

Za CANAL+ Optimum HD, HD Optimum Promo, PVR PACE 500 GB i HBO HD kilka miesięcy gratis (chyba kończy się w kwietniu) obecnie płace 76,90.

Poprzedni raz zadzwonili do mnie równo miesiąc temu, gdy wysłałem im swoją ofertę z forum (czyli realną) przez ICA z ofertą za 90,00 zł.

Oczywiście za taką ofertę podziękowałem.

 

Dziś rozpoczęły się telefony, odebrałem dopiero trzeci. Pani zaproponowała mi dwie oferty na CANAL+ Optimum HD, HD Optimum Promo, PVR PACE 500 GB na 12 miesięcy za 72,00 lub na 18 miesięcy za 65,00 bez opcji Multiroom. Pani zarzekała się że opisywane na forum oferty nie funkcjonują i pod koniec miesiąca oczywiście może być drożej. Też podziękowałem.

Pytanie czy oferty za 65,00 zł na 12 miesięcy już skończyły i czy faktycznie czekać do samego końca na rozsądną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 31.01.2013 kończy mi się 18miesięczna umowa na: Pakiet Optimum + HBO HD +Multiroom - całość 92 zł. Dekoder sagem DSI187 na własność - nic wypożycznego. Interesuje mnie coś w podobnej cenie, w jednym TV, gdzie do tej pory miałem podłączony dekoder SD - mam tam wejście CI+ - chciałbym z tego skorzystać. Mógłbym dopłacić niewielką kwotę do Canal+. Jak poprowadzić sprawę, by uzyskać jak największą zniżkę? Czytam, że wysyłanie wypowiedzenia to podstawa, są już jakieś gotowe szablony czy machnąć coś samemu i wysłać poleconym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem telefon z Cyfry w sprawie przedłużenia umowy. Co do pakietu się zgodziliśmy (C+ Optimum, HD Optimum Promo za 65 zł), długości umowy też (18 miesięcy - zależy mi na jak najdłuższym spokoju w tym temacie). Stanęło na multiroomie - chciałem za 0 zł, Pan Konsultant po konsultacji z tajemniczym przełożonym stwierdził, że się tak nie da i może być tylko za 10 zł.

Kilka godzin później zadzwoniłem sam. Mówię wprost, że dostałem taką i taką ofertę, jeśli będzie do tego multiroom gratis to przedłużę umowę. Znów konsultacja z tajemniczym przełożonym i... jest zgoda!

Podsumowując:

- C+ Optimum 65 zł

- HD Optimum Promo 0 zł

- multiroom 0 zł

- HBO, Cinemax i Filmbox siedem PEŁNYCH, a więc de facto prawie osiem miesięcy gratis

- umowa na 18 miesięcy

- Pace PVR do multiroomu za 10 zł.

Co ciekawe - na pakiet rabat kwotowy, na multiroom 100% rabatu na cały okres umowy. Dodam jeszcze, że dekoder główny (PVR) mam gratis na cały okres trwania umowy o abonament, a obecna umowa obowiązywała do 31 marca 2013 (wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane).

Czekać na telefon i nie dzwonić? Bujda -zawsze umowę przedłużałem po moim telefonie, a co ciekawe tylko z kobietą, faceci ciągle czegoś nie chcieli dodać.

Powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE PRZEDŁUŻYŁEM UMOWE! UMOWE MIAŁEM DO KOŃCA MARCA WYPOWIEDZENIE WYSŁANE!

-canal plus kompakt hd

-opcja hd

-hbo, filmbox, cinemax na 4 mies gratis

umowa na 12 miesięcy

razem 65 zł dekodera nie chciała dać za 0 zł

aha jeszcze multiroom do tego tzn canal plus kompakt 55 a multiroom 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mineło 10 miesięcy że wysłałem w tamtym tygodniu laurkę z wypowiedzeniem, wczoraj zaksięgowały. Od razu dziś telefon i zgodziłem się C+Start HD za 37 + 10 zł MR, moja ariva +Philips HD. Umowa na 12 mies .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo fuzja i ponowne negocjacje, a już nie ma konkurencji bo mam CP i DVB-T. Nie zależy mi zbyt na C+ z MR lecz sprawdzam jak to działa lub znajdę osobę która będzie w połowie opłacała abonamencik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wynegocjowanie przy przedłużeniu umowy (obecnie mam c+kompakt z multiroom i Pace 500G):

- Superpremium za 99 zł (wliczajac w to dekoder i multiroom)

- C+Optimum za max 77 zł (z dekoderem i multi)

- C+Kompakt za max 60 zł (z dekoderem i multi)

- C+ Start za max 47 zł (z dekoderem i multi)

 

Obecnie to dzwonią i oferują mi a to co mam 83 zl. Kpina. Dodam ze mam u nich 2 umowy ale mało ich to obchodzi.

Nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

C+Optimum HD z multiroom + Pace 500G za 77 zł (drugi własny)

HD Promo - 0 zł

HBO, Filmbox, Cinemax na 6 miesięcy gratis

Umowa 18 miesięcy

To pierwszy telefon na zapytanie e-mailowe z moją propozycją.

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Optimum za 65zł

HD optimum promo za 0zł

Multiroom za 0zł

Pace PVR za 0zł

drugi Pace PVR za 10zł do MR

7 miesięcy gratis HBO / cinemax / filmbox

umowa na 12 miesięcy

 

Panowie to jest full co teraz można wyciągnąć przy przedłużeniu? Wypowiedzenie oczywiście wysłane i zarejestrowane w systemie. Ktoś w ostatnich dniach dostał taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...