Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak im zaświta koniec mojej umowy to się sami odezwą. Alternatywę mam dla Cyfry na moje nazwisko, więc operator jedynie nie straci 1 sztuki w kolumnie "ilość klientów" jeśli będą takie warunki jak ja chcę. Mnie się nie spieszy. Kryzysu nie ma. Chcę kupić auto za gotówkę, które stoi w salonie i ... nie chcą mi go sprzedać, bo ... klient ma przyjść i oglądać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

podpisując nową umowę na C+ START HD lub C+ KOMPAKT HD z MR jest możliwość otrzymać nieodpłatnie tuner HD? czy C+ ma tuner HD z modulatorem UHF (wejściem i wyjściem antenowym) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa do lipca 2013 Kompakt HD i potrzebuje na ten czas mulitiroom bo w tym miesiącu kończy mi się eNka

wysłałem zapytanie o MR i proponują mi MR za 10zł i PVR za 20zł miesięcznie

napisali że lepsze warunki mogę dostać w maju jak będzie chciał przedłużyć umowę

czy to dobra cena? ktoś w trakcie trwania umowy wyrwał lepszą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć sens brania Superpremium, podczas gdy ten sam pakiet (nawet wyższy bo Cinamax i Filmbox gratis) można mieć za sześćdziesiąt/siedemdziesiąt parę zł + po okresie gratisowym HBO za 19,90?

Może rozwiniesz trochę co miałeś na myśli? O jakim "tym samym a nawet wyższym" pakiecie myślisz?

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu o to, że cyfra dając teraz HBO, CINEMAX i FILMBOX gratis podbija nam z pakietu C+ OPTIMUM HD na C+ PRESTIGE HD na jakiś określony czas.

Jedynie ANIMAL PLANET HD nie będzie co jest mega denerwujące!

Co nie zmienia faktu, że Canal+ OPTIMUM HD wychodzi najkorzystniej (cena/jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

C+ Optimum 78 pln, umowa na 18 miesiecy lub 72 pln z umowa na 12 miesiecy, HD Promo za 0 PLN, hpo i Cinemaxy za darmo na 3/6 miesiecy plus PACE ZA 5PLN (ponoc nie ma mozliwosci za 0pln) -Bardzo mily Pan sie zarzekal ze to obecnie najlepsza oferta, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca lutego. Poki co odmowilem - troche zaluje:/

Ceny chyba odwrotnie ;). Za 78zl/mc wziąłem taki pakiet na 13 mcy. Do tego pace za 5zl, MR gratis, HBO

na 6mcy gratis i cinemax+filmbox na 2mce gratis. Aha, jeszcze exxtra za 6zl. Nie jest to szczyt możliwości bo jak dobrze poczytasz to można taniej ale wszystko zależy o Twoich wyliczeń. Ja obliczyłem, że przez pierwsze pół roku zaoszczedze 240zl w porównaniu z tym co płace obecnie i się zgodziłem. Jak do tego dodać możliwość zmiany oferty już w listopadzie to nie wychodzi najgorzej. No i dzięki niezależnej karcie kwotę abonamentu oczywiście należy podzielić na pół.

P.S. Na prośbę rozi, umowę miałem do końca marca, wypowiedzenia nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dla porównania oferta dla nowych abonentów:

Canal+optimum - 77zł,

w tym multiroom gratis,

HD optimum promo - gratis,

i przez pierwsze 5 miesięcy pace rv gratis, potem 10 zł,

aktywacja 1 zł

 

To samo powiedziałem przy rozmowie przedłużającej i konsultant wyjaśnił mi , że 77 zł jest przez pierwsze 6 miesięcy , następne 12 miesięcy standardowo 107 , dziwna sprawa gdyż nie doczytałem się tego,

Na marginesie umowę mam do końca marca , telefon z cyfry z propozycją 89zł za C+Optimum z MR i wymianą dekodera , zapytałem grzecznie czy to wszystko i podziękowałem , akurat nie mam , aż takiego ciśnienia aby za wszelką cenę mieć kontrakt z Cyfra , akurat mam alternatywę . Aha wypowiedzenie nie wysyłane , mam czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...