Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Precyzując, przyjąłem następujące warunki:

 

Optimum HD - 9m-cy po 38.50zł (50%) + 3m-ce po 77zł (100%)

HD Optimum Promo - 100% zniżki przez 12m-cy

Multiroom - 20zł zniżki przez 12m-cy (w aneksie ma być 5zł zniżki, a reszta to zniżka "od przełożonego", która będzie widoczna w systemie Cyfry+)

PVR HD 250GB (nieobowiązkowy) - 15zł zniżki przez 12m-cy (interesował mnie tylko i wyłącznie PHILIPS)

Start HD (nieobowiązkowa trzecia karta) - 16,10zł zniżki przez 12m-cy

 

Pozostałe opcje dodatkowe (premium) będę włączał niezależnie od głównego pakietu abonamentowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom - 20zł zniżki przez 12m-cy (w aneksie ma być 5zł zniżki, a reszta to zniżka "od przełożonego", która będzie widoczna w systemie Cyfry+)

 

Nie będzie widziana w systemie, przerabiałem to tydzień temu.Do zapłaty będziesz miał tyle co w aneksie czyli 15 zł za multiroom ( 5 zł zniżki ).

Pozostanie Ci reklamacja , moją uznano po odsłuchaniu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę

 

Pakiet C+Optimum- 9mies.53,5zł, 3mies 107zł ( umowa na 12 mies ) (możliwość negocjacji nowych warunków w 10 miesiącu )

Opcja HD Optimum Promo- za darmo przez 12mies

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł / 12 miesięcy - Philips PVR HD - 5 zł miesięcznie

 

Niby zmiany zostały naniesione do systemu , konsultant zapewniał że warunki będą takie jak uzgodniliśmy i nie będzie potrzeby reklamacji , choć treść aneksu brzmi inaczej .

Pożyjemy zobaczymy , poczekam na pisemko i się zareklamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal+Kompakt za 43 zł do końca lipca br. Dzisiaj przedłużyłem umowę na Canal+Kompakt HD (dodatkowo 6 kanałów HD) na 12 m-cy, 9 m-cy 41 zł (50%) i 3 m-ce 82 zł (100%), z możliwością negocjacji w maju przyszłego roku (czyli jeden miesiąc pełnej opłaty 82 zł). Nie interesowały mnie dekodery, multiroomy itp. ponieważ mam własny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30 września. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie (wysłane już było przy zmianie regulaminu w grudniu 2011 roku, lecz nie uznali). Wczoraj zadzwonili i zaproponowali: 1. Pakiet Canal+Optimum z opcją HD promo za 75PLN + dekoder PACE PVR za 10PLN i multiroom za 10PLN, razem 95PLN :) 2. Superpremium za 99 + dekoder PACE za 10 i multiroom za 10, razem 119PLN. Czytam wątek, lecz nie mogę znaleźć za ile obecnie można dostać Superpremium + PACE PVR + multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem nie wiem który telefon i oferta na C+Kompakt za 61 zł przez 12 miesięcy i znowu Sagemcom. Powiedziałem , że chce inny to mi mówi, że innych dekoderów nie ma za darmo. Jak mu powiedziałem, że kuzyn w tamtym tygodniu do tego pakietu dostał Pace to stwierdził, że to niemożliwe i że to była jednodniowa promocja. Powiedział, że powalczy o ten dekoder za darmo i oddzwoni jeszcze. Mam pytanie czy oprócz dekodera da rade coś jeszcze wywalczyć za darmo, głównie chodzi i mi o multiroom, czy lepiej wziąć dekoder i kupić splitter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z działu utrzymania klienta. Pierwszy telefon od Cyfry w sprawie przedłużenia, umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu. Po 10 minutach negocjacji, konsultacji z przełożonym: Canal+ Optimum 53,50PLN przez 9 miesięcy i 107PLN 3 ostatnie miesiące. HD Promo 0PLN/12 miesięcy, Pace PVR 0PLN/12 miesięcy (wcześniej Pace nie użytkowałem), Multiroom 10PLN/12 miesięcy (taniej się już nie udało, nawet po drugiej "konsultacji" z przełożonym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaca22,

W którym miesiącu wygasała ci umowa z Cyfrą ? Trudno było uzyskać takie warunki ? Ile przeprowadziłeś rozmów/wysłałeś e-maili ? Wysłałeś wypowiedzenie ?

Umowa do końca lipca , wypowiedzenie wysłane , drugi telefon z C+ , e-malia nie wysyłałem .

Rozmowa całkiem zabawna . Na wstępie konsultant poinformował mnie że 1 sierpnia wyłączą mi sygnał - ja mu na to że ok - dziękuję i do widzenia .

Zdziwił się trochę , zawachał i przedstawił mi taką ofertę , oznajmiłem mu , że jak da mi multiroom za 0 zł , to się zgodzę , poczekałem aż skonsultuje to z przełożonym - i mam :jupi:

W sumie sympatyczna rozmowa , bez bólu i szarpania . Cała rozmowa 25 minut.

Powodzenia w negocjacjach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Odebrałem dziś telefon z Działu Utrzymania - oferta: Canal+Kompakt HD 41 zł (9 m-cy) i 82 zł (3-mce). Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31 lipca. Poprosiłem o czas do namysłu.

Brać czy czekać do końca miesiąca ? Jak dotychczas chyba nic lepszego nie oferowali. Dodam, że MR ani dekoder mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli średnio 51,25 zł miesięcznie. Musisz sobie sam odpowiedzieć czy to jest tyle warte. I ile płaciłeś do tej pory i o ile to jest więcej. Ostatnio negocjowałem w imieniu ojca taki pakiet i zaproponowali to samo. Do tej pory ojciec płacił za to 43 zł. Nie zgodziłem się na podwyżkę i kazałem im spadać na drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Dotychczas płaciłem 47 zł, także w sumie podwyżka nie jest tak odczuwalna.

Poza tym, że w ostatnich 3 miesiącach będzie kwota 100% i będzie bolało - ale podobno już wtedy można negocjować nowe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...