Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już radzisz komuś "takie" obniżanie kosztów to zrób to rzetelnie bo Idąc Twoim tokiem rozumowania to taniej niż pakiet CANAL+ OPTIMUM HD można wziąć pakiet OPTIMUM HD, a wtedy oprócz HBO można włączać i wyłączać także opcję CANAL+ HD. Tylko jest jedno małe ale: Czy aby na pewno można obecnie włączać opcje dodatkowe z poziomu ICA bo z tego co pamiętam to kilka miesięcy temu (niby modernizacja ICA) były z tym spore problemy a jak wiadomo konsultant z CTA nie włączy nam w/w opcji na początku miesiąca jeśli dopiero co z niej zrezygnowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowę do końca sierpnia, ale już zaczynają się telefony w związku z przedłużeniem. Ba, nawet wysłali aneks do umowy, według którego, po Okresie Minimalnym, miałbym płacić za sam pakiet C+ Optimum HD 107 zł/mies., co jest grubą przesadą (ponad 2-krotny wzrost ceny abonamentu).

 

Ale do rzeczy, obecnie płacę takie stawki:

- Canal+ Optimum HD - 50 zł/mies.

- HD Optimum - 11 zł/mies.

- dekoder PACE PVR HD - 15 zł/mies.

Łącznie: 76 zł/mies.

 

Przez telefon został mi zaproponowany taki sam zestaw za 67 zł/mies. i umowa na 12 miesięcy. To dobra oferta, czy lepiej czekać, złożyć wypowiedzenie i wtedy negocjować ostrzej? Jaki wpływ miałoby podpisanie umowy teraz, przed połączeniem z platformą n?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon został mi zaproponowany taki sam zestaw za 67 zł/mies. i umowa na 12 miesięcy. To dobra oferta, czy lepiej czekać, złożyć wypowiedzenie i wtedy negocjować ostrzej? Jaki wpływ miałoby podpisanie umowy teraz, przed połączeniem z platformą n?
A jesteś pewien, że ta cena miała obowiązywać przez całe 12 mc? Bo nie wydaje mi się.. Chyba że bez Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie,konsultant bez problemu włączy ci opcję HBO już 1 każdego miesiąca ,po rezygnacji w poprzednim miesiącu.....wiem,ponieważ często z tego korzystam,nawet ostatnio.

Nie wiem jak jest teraz bo już od dawna nie bawię się w wyłączanie opcji dodatkowych (premium) co drugi miesiąc, ale dawniej gdy np. HBO miałem do końca czerwca to na początku lipca nie było szans na ponowne włączenie powyższej paczki poprzez CTA. Konsultant zawsze twierdził, że może ją włączyć dopiero około połowy rozpoczętego miesiąca gdyż dopiero co została odłączona. To był taki nieoficjalny filtr na kombinatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znowu zabrać głos.Jeżeli jest taka opcja, jak opisana wyżej,to moim zdaniem nie jest to kombinatorstwo.Jest to dla wielu ukryta możliwość .System zawsze można tak ustawić,by to było wykluczone.Nie każdemu odpowiada posiadanie danych kanałów cały czas,lepiej poczekać aż uzbierają się nowe filmy i wtedy włączyć daną opcję filmową.Co jest złego w tym,że ktoś woli mieć coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

 

Obecnie mam na użyczenie za 0zł Sagemcoma.

Czy jak bym wziął od Cyfry pace PVR za 20zł mc i Multiroom za 20zł to będe mógł zostawic tego Sagemcoma do MR?? Czy przy wydawaniu pace'a zabiora mi go??

 

Wtedy zaoszczędził bym 200zł na kupnie dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...